Bir tabloid sebebi iddia ediyor Ray Donovan iptal edildi çünkü Liev Schreiber Showtime serisinin Los Angeles'tan New York'a taşınmasını talep etti. Hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Bu ayın başlarında, Showtime aniden fişi çekti Ray Donovan yedi sezon sonra. İptal beklenmiyordu, ancak National Enquirer bir açıklaması varmış gibi yapıyor. Şov, 2018'de Los Angeles'ta kurulduktan sonra New York'a taşındı Dergiye göre Schreiber, eski Naomi Watts ile paylaştığı iki çocuğuna daha yakın olabilmek için Showtime yöneticilerini kıyı değiştirmeye zorladı.'İzleyiciler, beğendiklerini oldukça net bir şekilde Ray New York yerine Los Angeles'ta, ancak Liev yapması gerekeni yaptığını hissetti ”dedi. Naomi'nin çocukları New York'ta ve onlardan uzaklaşmaya ya da onları görmek için Los Angeles'a gönderilmesine ve programlarını bozmalarına dayanamıyordu. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şunları ekliyor: 'Liev, hareketin gösterinin sarsılmasına neden olduğunu görüyor, ancak özür dilemiyor. Aile ona önce gelir. '

Magazin dergisinin ne olduğuna dair dökümü gerçeklere dayanmıyor. Ne zaman Ray Donovan 6. sezon için New York'a taşındı , Katip söyledi Bugün Amerika , 'Hepimiz beş yıl sonra yeniden başlatmaya ihtiyacımız olduğunu, biraz yeni enerjiye ihtiyacımız olduğunu hissettik.' Oyuncu, gösteriyi Boston'a taşımaktan söz edildiğini belirtti, ancak New York, Ray ve ailesi için heyecan verici, dinamik ve potansiyel olarak zengin olacak bir ortam gibi hissetti. ' Schreiber, 'Ve sonra benim için harika oldu, çünkü burada yaşıyorum ve çocuklarım burada.' Oradaki etkili sözcükler, hareketin onun için 'işe yaradığı' - bunu talep etmedi.

Aslında, Schreiber aynı röportajda büyük bir kısmının 'Los Angeles'ta kalmak istediğini' söyledi. “Yaşam tarzına alıştım, çok dağınık ve sessiz oldum. Ve okyanus. Santa Monica ve Malibu'da sörf yaparak vakit geçirmenin büyük bir hayranıyım. Bu büyük bir rutin oldu ki, bu gerilimden kurtulmama yardımcı oldu. Ray Donovan . ' Bunlar Los Angeles'tan ayrılmayı 'talep eden' birinin sözlerine pek benzemiyor.

Bu arada, bir röportajda Akbaba geçen hafta, Ray Donovan showrunner David Hollander gösterinin iptali karşısında kör olduğunu itiraf etti. Showtime’ın gösteriyi durdurma kararı hakkındaki teorisi sorulduğunda Hollander, 'Şov dünyasının kurumsal unsurları karmaşık ... Bence en kolay dış etki [CBS ve Viacom arasındaki] birleşmeydi. Birleşmeden doğan yeni ortam ne olursa olsun, onların seçimi üzerinde açıkça bir etkisi oldu. ' Basitçe ifade etmek gerekirse, en büyük etkiye sahip olan New York ortamı değil, kurumsal bir 'ortam' idi.

Magazin gazetesinin bilinmeyen içeriden iddialarına rağmen, Showtime yöneticileri, Big Apple'a taşınmanın iptal kararlarını etkilediğini reddediyor Ray Donovan . Dedikoducu Polis derginin hikayesinin 'yanlış' olduğunu bize söyleyen Schreiber’in sözcüsüne de ulaştı. Oyuncu hiç kimseyi dizinin yerini değiştirmeye zorlamadı ve yer değiştirme nedeniyle gösteri iptal edilmedi.

Bu, bir tabloid'in bir şovun iptali hakkında içeriden bilgi sahibi gibi davrandığı ilk sefer değil. 2018 yılında, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Yanlış iddia ettiği için kardeşinin satış noktası RadarOnline Sarah Jessica Parker’ın HBO dizisi Boşanma iptal ediliyordu Kim Cattrall ile olan kan davasının bir sonucu olarak. Hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra, gösteri üçüncü sezon için yenilendi. Gösteri dördüncü sezon için yenilenmedi, ancak bu kararın Cattrall ile hiçbir ilgisi yoktu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.