Ücretler

Angelina Jolie Yedinci Çocuğu Evlat Ediniyor mu?

365 gün önce, Dedikoducu Polis, Jolie'nin yedinci bir bebeği evlat edineceği bir tırmanma hikayesiyle yüzleşti. O sırada hikayeyi çürütmüştük, ancak şimdi bir evlat edinmeyi planlamak için bolca vaktimiz olduğuna göre, Wanted yıldızının yedi çocuk annesi olup olmadığını kontrol ediyoruz. Nasıl yaptığımızı görmek için bu hikayeye bir göz atalım.

Tom Cruise Suri'yi Tekrar Görmek İçin Scientology'den Ayrılıyor mu?

Tom Cruise, yanlış bir habere rağmen 13 yaşındaki kızı Suri'yi tekrar görebilmek için Scientology'den ayrılmıyor. Dedikoducu Polis, geçmişte birçok kez ortaya çıkan sahte anlatıyı çürütebilir. Durum böyle değil. Ancak In Touch'a göre, film yıldızı yeniden birleşmek için diniyle bağlarını kesiyor.

5 Yanlış Selena Gomez Hamilelik Söylentileri

Selena Gomez bu yaz sadece 26 yaşına giriyor, ancak magazin dergilerine göre şimdiye kadar birden fazla çocuğu olmalı. Dedikodu medyası, tam anlamıyla yıllarca onu yanlış bir şekilde hamile bırakarak geçirdi. Aşağıdaki yanlış hamilelik söylentilerinden beşine göz atın. 2014 yılında In Touch, 'Selena's Secret: Pregnant & Alone' başlıklı bir kapak hikayesi yayınladı. The

Chip ve Joanna Gaines Yeni Otel Projesinde Evlilik Sorunları mı Yaşıyor?

Chip ve Joanna Gaines, Waco, Texas'taki devasa yeni otel projeleri nedeniyle bu hafta bir tabloid'in iddia ettiği gibi evlilik sorunları mı yaşıyor? Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı. Hikaye doğru değil. Globe'daki bir rapor, eski Fixer Upper yıldızlarının yakın zamanda yeni otel projesi nedeniyle savaştığını iddia ediyor.