Yapar Kraliçe Elizabeth istemek Prens William tahtı babasından almak için Prens Charles ? Bu haftanın ünlü dergilerinden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis ancak gazetecilik gibi görünen bu kurgu çalışmayı düzeltebilir.

Sıklıkla gözden düşürülenlere göre National Enquirer , Prens William 'monarşiyi kurtardı'. Süpermarket gazetesi, kraliçenin lütfu ile “Cambridge Dükü, babası Prens Charles'tan tahtı kaptı” diye iddia ediyor. Dergi ayrıca, 'Şimdi, Charles, Prens Harry ve Amerika doğumlu karısı Meghan, Kraliyet'e resmi olarak tehdit ilan edildi ve onların unvanlarını çıkarmak için hamleler yapılıyor' diyor.Miranda Lambert betrügt Blake

Tüm bunlar, yasal yayın organları tarafından başka hiçbir yerde rapor edilmemiş saf delilik olmasına rağmen, Dedikoducu Polis aşağıda tamamen parçalamadan önce yayının öncülüyle daha fazla bağlantı kuracaktır. Neredeyse kesin olarak uydurulmuş olan sözde bir 'saray mensubu', tuhaf bir şekilde doğal olmayan bir dille şöyle diyor: 'William'ın annesi Diana'yı öldürmekle suçlanan Charles, muhtemelen Harry, karısı ve yeni doğan oğulları Archie. ' 'Majesteleri yıl sonundan önce tahttan çekilmeyi planlıyor' ve torunu Prens William'ın Prens Charles yerine tahta çıkması için 'cesur bir hamle' yapacağı iddia edilen 'içeriden' diye ekliyor.

Sahte kaynak aynı derecede sahte sözlerle devam ediyor, “Şimdi 70, [Prens Charles] altmış yıldan fazla bir süredir bekleyen kral. Majesteleri William'ın çok genç ve deneyimsiz olduğunu söyleyerek annesini onu halefi ilan etmesi için zorluyor. ' Görünüşte uydurma kaynak devam ediyor, 'Buckingham Sarayı'ndaki şok edici bir hesaplaşmada Elizabeth, en büyük çocuğuna OUT olduğunu ve William'ın İngiltere'nin bir sonraki kralı olacağını söyledi.' Kraliçe Elizabeth'in sözde, 'William Charles'ın olmadığı her şeydir' demişti tabloid, oğlunu ve doğuştan gelen hakkını taca nasıl ve neden devrettiğini açıklamadan.

Tamamen uydurulmuş örtü hikayesinin sonuna doğru, anonim kaynak, kraliçenin Prens Charles'ın 'bunak' olduğunu düşündüğünü iddia ediyor. Onun gözünde Charles hükmetmeye uygun değil. Ama William ve Kate'e tamamen güveniyor. ' Tartışmasız sahte ihbarcı, 'Majestelerinin zamanı kısa olabilir, ancak dileklerinin o gitmeden önce halledileceğinden emin olabilirsiniz' dedi.

Wann kommt Ynw Melly aus dem Gefängnis?

Makalede gerçeklere dayalı ve kanıtlanabilir şekilde yanlış olan o kadar çok şey var ki, bu katıksız saçmalığı çürütmeye nereden başlayacağına karar vermek zor. Başlangıç ​​olarak, kuruluşun iddiasının aksine, kraliçe Prens Charles'a tamamen güveniyor. Aslında, Kraliçe Elizabeth 70. doğum günü partisinde Galler Prensi'ne kadeh kaldırarak dedi Kasım ayında, 'tarihteki herhangi biriyle karşılaştırmak için tahtın adanmış ve saygı duyulan bir varisi' idi.

Ayrıca, geçtiğimiz Çarşamba günü kamu hizmeti için tanınan şahıslar için bir bahçe partisine ev sahipliği yapmak da dahil olmak üzere bir dizi resmi görev ve kraliyet görevinde onun yanında yer aldı. Ve Nisan 2018'de Kraliçe Elizabeth, İngiliz Milletler Topluluğu liderlerini nihayetinde başkan olarak devralmaya çağırarak desteğini Prens Charles'ın arkasına attı ve daha sonra lehine oy verdiler.

Gibi Dedikoducu Polis daha önce bahsettiğimiz gibi, ardıllık sırasına göre oynamaya hiç ilgi duymamasının yanı sıra, kraliçe torununu bir sonraki kral olarak ilan edemez. Parlamento aracılığıyla yapılması gerekecekti. 1701 İskan Yasası uyarınca, yasama organı (iktidardaki hükümdar değil), mirasın en eski varisinin babasının veya anne, kral veya kraliçe. Şimdi, bu anlatının neden hem mantıksız hem de çılgınca olduğuna dair gerçekleri ana hatlarıyla açıkladığımıza göre, tabloid'in kurgusuna biraz daha odaklanalım.

Derginin Majestelerinin Prens Charles'ın 'bunak' olduğuna inandığını iddia etmesi tuhaf, çünkü aynı çıkış sadece iki ay önce nasıl aşağı yukarı küfrettiğini unuttu Kraliçe Elizabeth'in demansı var ve şimdiden Prens Williams ve Kate Middleton'ı bir sonraki kral ve kraliçe yaptı. . Bu yeni makalede ayrıca değinilmeyen şey, yayının bir yıldan daha uzun bir süre önce (bir kez daha) Prens William ve Middleton, sırayla kral ve kraliçe olarak taçlandırıldı. ve 2018 yazında duyurulacaktı.

Ne olmadı biliyor musun? Bir sürü başka hikaye Enquirer kraliyet ailesi hakkında, nasıl Kraliçe Elizabeth, Prens Harry ve Meghan Markle'ı kraliyet ailesinden kovdu . Sadece yapmadı Dedikoducu Polis iki ay önce bu uzun öyküyü haklı olarak düzeltti, ama kraliçe, büyük torununun doğumundan iki gün sonra bebek Archie ile mutlu bir şekilde tanıştığı Windsor Kalesi'nde Prens Harry ve Markle'ın yanında ışıldarken yanlış haberi ortadan kaldırdı.

Tabloid, Kraliçe Elizabeth'in neden Prens William'ın tahtını Prens Charles'tan almasını istediğini asla tam olarak açıklamaz. Aynı derecede önemli bir şekilde, Majestelerinin oğlunu torunu lehine atlamak istemesiyle ilgili iddiaları kanıtlanabilir bir şekilde yanlıştır ve gerçeklere veya İngiliz yasalarına dayanmamaktadır. Son olarak, derginin kraliyet ailesi hakkında yalanlar yayınlama konusunda bir geçmişi var ve en son kapak hikayesi de başka bir örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Was wiegt Hillary Clinton?