kraliçe ikinci Elizabeth Son birkaç ay çok zor bir dönem geçirdi, ancak onlar yüzünden emekli olmaya hazır mı? Yeni bir tabloid raporu, olabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis meseleye baktı.Yeni bir makale TAMAM MI! Koronavirüs salgını nedeniyle bu ayın başlarında yayınlanan bir raporun sonbahara kadar halka açık duruşmalarını iptal edeceğini duyurmasının ardından kraliçenin kalıcı olarak istifa edebileceğine dair 'fısıltılar' olduğunu söylüyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Kraliçenin temelli istifa edeceği konusunda çok fazla konuşma var. Taca bir ömür boyu hizmet vermiştir ve bu büyük bir karar olsa da, dizginleri gelecek nesle devretmeye hazırdır. 'Güvenilir olmayan çıkış, son zamanlarda magazin dergilerinde neredeyse hiç duyulmamış bir şey yapıyor - bunu iddia ediyor Prens Charles tahtta yerini alacak . Çoğu zaman, bir tabloid istifa ettiğini iddia ettiğinde, ki bu çok olur, çıkışlar başka bir iddiada bulunur: Prens William, Kraliçe Elizabeth tarafından kral olarak seçilecek . Bu son sahte raporda, dergi o kadar ileri gitmiyor. Sözde içeriden biri, 'Kraliçe torununa tapıyor, ancak Charles'ın da monarşiye liderlik etmeye aynı derecede istekli olduğunu ve tamamen istekli olduğunu düşünüyor' diyor.

Tabloid bir konuda haklı: 94 yaşındaki Kraliçe Elizabeth için tartışmasız bir deneme zamanı. İkinci en büyük oğlu Prens Andrew, Jeffrey Epstein ile olan ilişkisi nedeniyle ailenin çalışan bir üyesi olarak istifa etti. Prens Charles, Covid-19 ile hastalandı İskoçya'da karantinaya alındı ​​ve tabii ki torunu Prens Harry ve eşi Meghan Markle de istifa etti Firma'nın kıdemli üyeleri olarak.Bunların hepsi doğru olsa da, sadık kraliçenin istifa etmeyeceğinden veya emekli olmayacağından emin olabilirsiniz. Kraliçe Elizabeth tüm hayatı boyunca kararlı davrandı. II.Dünya Savaşı'nda orduda cip tamircisi olarak hizmet etmekten onun 'annus horribilis' ya da 1992'de dört çocuğundan üçünün evliliklerinin çöküşünü gördüğü 'korkunç yıl', kraliçe her zaman önce ülkeye görevi koymuştur. Bunun farklı bir şey olduğunu öne sürecek hiçbir şey yok.

Magazin dergisi de her şey hakkında yanılıyor. Emekli olmayacak ve yasal olarak halefinin ismini veremeyecek. Prens Charles, görünen varis ve değiştirmenin tek yolu, kendisinden veya İngiliz Parlamentosu'nun mirasla ilgili yasaları değiştirmeden önce ölmesidir, ki bu değişmez.

Kraliçenin istifa etmek üzere olduğu fikri, dedikodu medyası için iyice yıpranmış bir zemin. Neredeyse her hafta, aynı iddiayı yapan bir tabloid veya başka bir gazeteyi yakalıyoruz gibi görünüyor. Koronavirüs salgını yalnızca sahte iddiaları artırdı . Mart ayında, Tamam! ’S kardeş yayın Temasta iddia ettiği için Kraliçe Elizabeth salgın nedeniyle istifa ediyordu ve Prens William ve Kate Middleton'ın kral ve kraliçesi olarak adlandırılması. Açıkçası bu hikaye doğru değildi, çünkü Dedikoducu Polis bir sonraki kralı isimlendirme gücünün olmadığını açıklamıştır. Oh, o da istifa etmiyor.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.