kraliçe ikinci Elizabeth Bu hafta bir tabloid gazetesine göre, hükümdar olarak istifa etmeye hazırlanırken son vasiyeti halka sızdırıldı. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte bulduklarımız.

Son sayısında bir makale Yeni fikir 'KRALİÇE SIZACAK: Kim Ne Alacak?' başlığıyla Ailenin 'Majesteleri istifa etmeyi planladığı için krizde' olduğunu iddia ediyor. Sonra, gerçek tabloid tarzında, ince baskı gelir - ya da bu durumda, hikayenin geri kalanı. Haber değeri bile olmayan oldukça ilginç bir hikaye olduğu ortaya çıktı.Ariana Grande Höhe in Fuß

Makalenin hiçbir yerinde vasiyetinde 'kimin neyi elde edeceğinden' bahsedilmiyor. Bunun yerine, Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip'in Windsor Kalesi'nde izole edilmesiyle ilgili sıradan bir hikaye - halkın üç aydır bildiği bir gerçek. Okuyucuları bunun önemli olduğuna inandırmak için kandırmak amacıyla, magazin dergisi sözde bir 'saray içerisinden' alıntı yapıyor: 'Bir sürü nişanlamayı iptal etmedik, ancak şu anda Majestelerinin günlüğüne hiçbir şey girmiyor.'

Oradan, aptalca hikaye çoğunlukla iyi bilinen gerçekler ve kraliçenin ne zaman ve normal görevlerine dönüp dönmeyeceğine dair çılgın varsayımlardır. 94 yaşında, kraliçe yüksek riskli bir bireydir, bu yüzden muhtemelen bir süre göz önünde olmayacaktır. Bu pek haber değil.

Makalenin başlığı, kraliçe olarak istifa ettiğini ima ediyor. O değil ve bir kez daha, hikayede olduğuna dair hiçbir iddia yok. Sahte makale, iradesinin en üstteki manşetinin bile bir fantezi olduğu en kötü yem ve değiştirme türüdür. Makale iradeden bahsetse de, tamamen farklı bir açıdan. Vasiyetin nerede tutulduğunu sorar. Cidden, bu makale çok aptalca, hiç zaman almadı Dedikoducu Polis tamamen zaman kaybı olarak çürütmek.

Angelina Jolie und Keanu Reeves

Bu özel magazin dergisinin, okuyucuları tuhaf manşetlerle baştan çıkarmak için bu taktiği kullanma ve ardından çılgın iddiayı desteklemeye bile çalışmayan bir hikaye yayınlama konusunda korkunç bir geçmişi var. Mart ayında dergi şunu iddia etti: Prens William ve Kate Middleton tahta geçti kapağındaki koronavirüs salgınının ortasında. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu manşette hiçbir gerçek yoktu. En son kraliyet haberlerinin bir özetinden başka bir şey değildi ve Kraliçe Elizabeth, Windsor Kalesi'nde tecrit altına alındı. Dedikoducu Polis o zaman açıkladı.

Şubat ayında, tabloid kapağında şunu iddia etti: Prens Harry ve Meghan Markle boşanıyordu . Manşete göre saray bunu bile doğruladı. Boşanma belgeleri yok ve kraliçenin vasiyeti gibi, hiçbir şey aslında 'onaylanmadı'. Bunun yerine makale, Sussex Dükü ve Düşesi boşanırsa ne olacağını merak eden birçok paragraf harcar. Gerçekten utanç verici. Dedikoducu Polis aldatıcı haberciliği için tabloid'e seslenmeye devam edecek.