365 gün önce bir tabloid dedi ki Prens William ve Prens Charles 'taht için sert bir savaş' içindeydik Kraliçe Elizabeth ölüm döşeğinde yattı. Bir yıl böyle bir savaşın sonuçlanması için bolca zaman sunduğuna göre, Dedikoducu Polis nasıl geliştiğini görmek için o hikayeye dönüp bakıyor.

Was ist mit Ron White und Jeff Foxworthy passiert?
Enquirer

(National Enquirer)'Baba ve Oğul Birbirlerini Yönetmeye Uygun Değildir'

Kapak National Enquirer Prens Charles ve Prens William'ın olduğu gibi 'ölümün eşiğinde kraliçe' yi okuyun kimin kral olacağı konusunda savaşmak . 'Üst düzey bir saray sarayı' dedi, 'Charles, annesinin onu baypas etmek ve William'ı bir sonraki kral yapmak istediğini biliyor, ancak dişe dişle savaşıyor.' Prens Harry ve Meghan Markle'ın ani çıkışları, 'HE'nin kraliçeden başka kimsenin yerine geçmemesi için kararlılığını artırdı.' Babasının öfkesine rağmen, Prens William 'sarayı kaosa ve krize' sürükleyerek 'kenara çekilme niyeti yok'.

Dedikoducu Polis o sırada, yaptığımız gibi, işaret ederek bu hikayeyi bozdu sayılamayacak kadar çok kez Prens William'ın kimin kral olacağına dair hiçbir söz hakkı yok. Veraset kuralları kraliyet ailesi tarafından değil, parlamento tarafından belirleniyor ve kurallar, Prens Charles'ın kral olacağını kristal kadar net söylüyor. Kraliçe Elizabeth, bir halefi 'isimlendirme' konusunda, National Enquirer yani hiçbiri yok.

Bir Savaş mı Oldu?

Bu hikaye o zamanlar mantıksız görünüyordu ve zaman geçtikçe daha da kötü görünüyordu. Kraliçe Elizabeth ölmüyordu ve hala çok yaşıyor ve sorumlu ve hayır baba-oğul arasındaki savaş hiç gerçekleşti. COVID-19, kraliyet ailesi için zorlu bir yıl olduğu anlamına geliyordu, ancak ardıllık çizgisi her zamankiyle aynı.

Tabloid Aptal Kapsama Alanını Durdurmadı

Buydu neredeyse ilk defa tabloid, Kraliçe Elizabeth'in ölümüyle ilgili bir hikaye yayınladı ve bu son olmayacaktı. Birkaç ay sonra Nisan ayında, ' ölmekte olan kraliçenin yaşamak için ayları var . ' Aylar sonra hala bizimle, bu yüzden açıkçası bu tabloid, kraliyet hikayeleri yayınlarken güvenilmemeli.

Wie viele Kinder hat Ozzy Osbourne?

Kraliçe hakkında değersiz hikayeler yazmıyorsa, o zaman Enquirer Prens William hakkında değersiz hikayeler yayınlıyor. Haziran ayında söylendi kör olacak Bu, diğer daha meşru kaynakların bildirmesini beklediğiniz bir şeydir, ancak bu hikayeden bir daha hiç bahsedilmemiştir. İcat etti belirsiz kanser korkusu Prens William’ın COVID-19 teşhisinden yararlanmak, ancak bundan bir daha asla bahsetmemek. Prens William, Kraliçe Elizabeth ve Prens Charles gayet iyi durumda ve kimse başka kimseyle savaşmayacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Warum endete die Disney Show Jessie?

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.