William Kate King Queen Kasım 2017

(Yaşam ve Tarz)

George Clooney auf Brad Pitt

Kraliçe Elizabeth isim vermedi Prens William ve Kate Middleton yeni kral ve kraliçe, bir tabloid kapak hikayesinin aksine. Dedikoducu Polis bunun bir derginin yıllardır yanlış bir şekilde yaydığı aynı anlatının başka bir versiyonu olduğunu açıklayabilir.Aslında, Yaşam tarzı Ağustos ayında iki kez iddia etti Prens William ve Kate Middleton, İngiltere'nin bir sonraki kralı ve kraliçesi seçildi. . Yayın, 'teyit edildiğini' ve 'resmi duyuru' yapıldığını iddia etti. Gerçekte, hiçbir şey onaylanmadı ve resmi olarak hiçbir şey açıklanmadı. Hepsi bir uydurmaydı. Ve şimdi sadece birkaç ay sonra, tabloid yaratıcı kurgu pazarlamaya geri döndü.

Yeni sayının içinde, uydurma bir manşet yanlış bir şekilde 'Taht İçin Kraliyet Savaşından Sonra, William ve Kate, Kral ve Kraliçe Adını Verdi' diye duyuruyor. Üretilen hikâyeye göre, varolmayan 'kraliyet majestelerinden gelen duyuru ancak Prens Charles ve eşi Camilla ile epik bir' Game of Thrones 'türü savaştan sonra geldi. Sözde bir 'arkadaş', çıkışına, Cornwall Düşesi'nin kocasının geçileceğini öğrendiğinde 'duman çıkardığını' iddia ediyor. Charles'ın 'durum hakkında annesiyle yüzleşmesine' yol açan sözde bir 'asilzadeler içeriden' iddiası.

Kraliçe, William'ın kral olmasını istediğini açıkça belirtti. Charles'ın halk arasında pek popüler olmadığını düşünüyor, 'sözde bir' saray içerdekinin 'sözlerine ek olarak alıntı yapıldı. Ancak söz konusu 'arkadaş', Camilla'nın çok kızdığını, Middleton'ı aradığını ve 'geri durmadığını' iddia ediyor. Bu sözde arkadaş yayına şunu iddia ediyor: “Kate şaşırmıştı. Gerçekten utanmıştı ve Camilla'ya 'Bu bana bağlı değil' dedi. Görünüşte hayali 'arkadaş' ekliyor, 'Charles ve Camilla istedikleri kadar savaşabilirler, ancak bunu kabul edecekler.'

Magazin gazetesi, bir 'dost', 'asilzadeler içeriden' ve 'saray içerisinden' alıntı yapmanın makalesine itibar ettiğini düşünüyor gibi görünüyor. Ancak dergi aslında bunu yazdığında hiçbir inanılırlığı olmadığını gösteriyor. Middleton 'ikiz kızları bekliyor.' Gibi Dedikoducu Polis zaten rapor etti ve Kensington Sarayı onaylandı Cambridge Düşesi sadece bir bebeğe hamile. Ancak çıkış, Prens William ve Middleton'un bir sonraki kral ve kraliçe olarak adlandırılmasıyla ilgili aylarca ve yıllardır devam ettiği gibi ikiz yalanlarını sürdürüyor.

Ellen degeneres portia de rossi

Her zaman haklı olarak söylediğimiz gibi, Yaşam tarzı çift ​​bu 'büyük terfi' alırsa haberi veren çıkış noktası olmayacak. Aslında, Kensington Sarayı söyledi Dedikoducu Polis bu kapak hikayesini sorduğumuzda olduğu gibi. Yayının yaptığı şey, aynı kraliyet fantezisini defalarca yayınlamak, her seferinde sadece biraz değiştirmektir. Ancak magazin gazetesinin gerçek dışı iddiaları bağımsız bir onay olmadan tekrarlamaya devam etmesi, anlatıların ne kadar uydurma olduğunu gösteriyor.

William ve Kate, daha önce iddia edildiği gibi Ağustos ayında gerçekten kral ve kraliçe olarak ilan edilselerdi, dergi şimdi yeni bir karar gibi davranmazdı. Gerçekte, o zamanlar hepsi çöptü ve şimdi de öyle. Bir kez daha, bir Kensington Sarayı sözcüsü, Amerikan tabloidinin önermesinin hiçbir değeri olmadığını söyledi. Yine de daha da utanç verici olan şu ki, daha dün gibi meşru çıkışlar Newsweek bildirildi Prens Charles, kraliçenin görevlerinin çoğunu üstleniyor. . Aşağıdaki magazinlerden benzer şekilde oluşturulmuş çeşitli 'kral ve kraliçe' kapaklarına bir göz atın.

[imageviewer id = 1967]

Margot Robbie und wird Schmied

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.