Kraliçe Elizabeth 'yasaklamadı' Obama kraliyet düğününe katılmaktan. Yaklaşan etkinliğin konukları henüz açıklanmayacak olsa da, Kraliçe'nin 'Michelle ve Barack Obama'nın davet edilmelerini kişisel olarak engellediği' doğru değil. Dedikoducu Polis bu sahte haberi bozabilir.

İtibara göre Neon Isırgan , 'Kraliçe, Michelle Obama'nın konuk listesinde kendisi ve kocası için bir yer' gizlice 'girmeye çalıştığını anlayınca gücendi. Bu görgü kuralları eksikliği, kraliyet ailesinin reisi için pek de iyi gitmedi ve Obamalar için aşağılayıcı bir tepkiye yol açtı. ' Ancak, 'gelecek yıl Prens Harry ve Megan Markel'in kraliyet düğünü' nden bahsederken, bu makalenin koku testini geçemediği hemen anlaşılıyor. Meghan Markle’ın adı ve soyadı yanlış yazılmış.Yine de, Markle'ın Prens Harry ile nişanlanmasının ardından, 'Obamalar, popüler kalabalığa takılmaya çalışan birkaç çaresiz çocuk gibi, özel düğüne katılacak elit çevrenin içine girmek için bir fırsat penceresi gördükleri iddia ediliyor. okul. ' Site, 'Barack, haberler çıktıktan birkaç saniye sonra bir [Twitter] gönderisi yaptı, bu da kraliyet mensuplarına kendisinin ve Michelle'in yılın düğünü için bir davetiye çıkardığını bildirme amacına hizmet etti.'

Gerçekte, Barack, Twitter tebriklerini paylaştı nişan ilan edildikten birkaç saat sonra, yorum yapmadan önce kabaca yarım gün geçmişti. Her şeye rağmen, eski başkanın sadece tebriklerini sosyal medyada dikkat çekmek için tweet attığı ve böylece 'Prens Harry ve kraliyet ailesinin büyük olasılıkla onu göreceği ve yüksek masada kesinlikle kartların üzerinde bir yer olduğu' iddia ediliyor.

Oradan şüpheli çıkış, 'Barack umutsuz tweetler göndermekle ve gıpta edilen konuk listesine girmek için gizlice DM'ler göndermekle meşgulken, Michelle, Kozları bir kenara itmek ve yerini garantilemek için çok daha kötü bir şey yaptı' diyor. Çevrimiçi yayın, bir Sayfa Altı Michelle'in Twitter alışkanlıkları konusunda Donald Trump'a dalması ve ayrıca Kanada'daki bir etkinlik sırasında Kraliçe ile akşam yemeği yemekten bahsetmesi hakkında bir makale. Göre sahte haberleriyle tanınan web sitesi , eski First Lady bunu sadece 'Donald Trump'ın konuk listesine uygun olmadığını, ancak Kraliçeyi çok sevdiği için bir yer edinmesi gerektiğini söylemenin pasif-agresif amacına hizmet ettiği için' yaptı.

Konuşma nişanında Kraliçe Elizabeth'ten bu kısa söz sırasında, Michelle eğlenceli bir şekilde kraliyete dokunduğunu hatırladı, bu genellikle kaşlarını çattı. Neon Nettle şimdi şunu iddia ediyor: “Bir kucaklaşmaya zorladığı ve Kraliçeyi bir sandalyeye doğru ittiği an, Kraliçe'nin düğünde Michelle veya Barack Obama'ya yer olmadığına karar verdiği an oldu. Gardiyan rapor edildi. ' Fakat Gardiyan böyle bir şey rapor etmedi. İngiliz yayını gerçekte ne yazdı 2009'da Kraliçe ve Michelle yarı kucaklaşmayı paylaşıyordu. . Bu sekiz yıl önceydi. O hafif yürekli olay nedeniyle Obamaların Prens Harry’nin düğününde hoş karşılanmadığını gösteren hiçbir takip öyküsü yok. Ve yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi, Kraliçe Obamaları 2016 gibi kısa bir süre önce Windsor Kalesi'nde karşıladı.

Yine de webloid şu sonuca varıyor: 'Kraliçe istediğini yapıyor ve umutsuz Michelle Obama'yı davetli listesinden çıkararak ve bunun yerine Donald ve Melania Trump'a bir davet göndererek, hiç kimsenin aptal olmadığını gösterdi.' Gerçekte, Kozların bir davet aldığına veya alacaklarına dair hiçbir belirti yok. Öyleyse bu çılgın hikayede gerçek ve kurguyu özetleyelim: Barack'ın nişan duyurusunu 'saniyeler içinde' tweet atarak davet almaya çalıştığı iddia edildi. Aslında yaklaşık 12 saat boyunca tweet atmadı.

Michelle'in bir etkinlikte Kraliçe hakkında konuşarak davet almaya çalıştığı iddia ediliyordu, ancak Gardiyan geçmiş bir hata nedeniyle davet edilmeyeceğini bildirdi. Gardiyan asla böyle bir şey rapor etmedi. Obamaların davetli listesinden yasaklandığı ve Kozların davet ettiği iddia edildi. Kensington Palace aslında herhangi bir davetlisini açıklamadı. Özetle, bu makale, Markle’ın adının utanç verici bir şekilde katledilmesinin yanı sıra, kanıtlanabilir şekilde yanlış bilgiler ve desteklenmeyen iddialarla doludur. Sahte haberlerin özüdür.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.