Oldu Kate Middleton Tarafından başka çocuk sahibi olmaktan 'yasaklandı' Kraliçe Elizabeth ? Bir çıkış, kraliçenin Cambridge Düşesi’nin altı çocuk sahibi olma hayalini öldürdüğünde ısrar ediyor. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve gerçekte neler olduğunu açıklayabilir.Kate Middleton Daha Fazla Çocuk Sahibi Olmaktan 'Yasaklandı' mı?

Başlık National Enquirer 'Kalbi Kırık Kate için Artık Çocuk Yok!' Bir saray mensubunun 'dünya özel röportajına' göre, Kate Middleton 'kuluçkaya yatmaktan YASAKLANDI'. Kraliçe Elizabeth, kraliyet kararnamesinin arkasındaydı, ancak bu Middleton'u kapalı kapılar ardındaki karar hakkında 'öfkeyle açıklamaktan' alıkoymadı.'Kalbi kırık' düşes, sözde 'ömür boyu altı çocuk sahibi olma hayali' yaşamıştı, ancak kayınbiraderi Prens Harry ve eşi Meghan Markle kraliyet ailesinden 'olağanüstü bir şekilde ayrıldığında' bu fikir mahvoldu. İki kraliyet kraliçesi dışarıda olduğundan, Middleton'ın tabağında hiç olmadığı kadar çok şey var ve kraliyet ailesi, eğer tekrar hamile kalırsa doğum izni için ihtiyaç duyacağı zamanı ayıramadı, bu nedenle kraliçenin 'üç olur yeterli olmalı. '

Wie alt ist Lionel Richies Frau?

Kaynak şöyle devam ediyor: 'Kraliyet ailesi, monarşiyi kurtarmak için William ve Kate'e çaresizce ihtiyaç duyuyor.' 'Kraliçe Elizabeth, onlara ailenin gelecekteki hayatta kalmasının omuzlarında olduğunu söyledi - ve Kate o kadar popüler ki, annelik izninde aylarca halka açık sahneden çıkma lüksüne sahip değiller.'Middleton kamuoyuna durum hakkında sert bir tavır takınsa da, saray mensubu tepkisinin perde arkasında çok farklı olduğunu öne sürüyor. Kate'in kalp hasreti olduğu söylendi. Uygulamalı bir anne ve her zaman çok sayıda çocuk istedi. ' Middleton, Prens Harry ve Markle'ın 'şok edici ihaneti' yüzünden 'sarayın bir krizde olduğunu anlasa da, sözde yardım edemeyeceğini, ancak ikisini suçu için suçlayacağını' ekledi ve kaynak, özelde Middleton'un 'onun hakkında öfkeyle küstahça davrandığını iddia etti. bencil kayınbiraderi ve karısı. '

Prens William 'Çok Rahatladı'

Ancak Prens William, iddiaya göre kraliyet emrini adım adım uyguladı ve kaynak şöyle diyordu: 'William, Majesteleri'nin bebek yasağı yüzünden aslında çok rahatlamış.' Middleton 'her zaman altı çocuk istemişti' ve işler yolunda gitmiş olsaydı, 'yakında 4 numaralı bebek hakkında bir duyuru yapacaklardı!' Prens William karısının 'hayal kırıklığına uğradığını' biliyordu, ancak 'üç kişilik ailelerinin gelecekleri için en iyisi' olduğunu düşünüyordu.

Dedikoducu Polis Satın Almıyor

Tüm bunlar kulağa dışarıdan bir hikaye gibi geliyor Taç gerçek hayattan ziyade . Magazin dergileri, Kate Middleton'ın dördüncü çocuğuna hamile kalması fikrine takıntılıydı, bu yüzden, prizin önceki anlatısından bu ani ayrılış, en hafif tabirle sarsıcı. Bu, sadece aylar önce bir makale yayınlayan gazetenin aynısı. Middleton ikizlere hamileydi ve sözde 'altı çocuk' hedefine giden yolda. Ortaya çıktı ki Middleton, bırakın ikisini, başka bir bebek beklemiyordu.Middleton’ın rüyalarının “altı çocuğundan” bahsetmişken, Cambridge Düşesi bu türden hiçbir şeyden kamuoyuna hiç bahsetmedi. 'Altı', magazin gazetesinin havadan çıkardığı bir sayı gibi görünüyor. Magazin dergileri sık sık Middleton'un dört çocuğu olmasını istediğini iddia ediyor, çünkü Kraliçe Elizabeth'in sahip olduğu sayı bu. En azından Enquirer yalanlarıyla yaratıcılık kazanıyor.

Jake von der staatlichen Farm, die von zu Hause aus arbeitet

En son, Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia ettikten sonra magazin gazetesini bastı Middleton’ın Prens William ile evliliği sorunluydu içtiği için. Çıkış, Cambridge Dükü'nün 'içki içtiğini' ve o yola devam ederse babası Prens Charles gibi olacağını iddia edecek kadar ileri gitti. Prens William'ın karantina sırasında destekleyici bir ortak ve aktif bir baba olduğunu öne süren, magazin dergisinin kendisini “içki içen” bir hödük olarak betimlemesini geçersiz kılan pek çok kanıt bulduk. Doğru kraliyet haberleri istiyorsanız, bu tabloid gidilecek en kötü yer.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

ist ben affleck und jennifer lopez zusammen