'Mülkiyet Kardeşleri' Çizdi ve Jonathan Scott yeni bir habere rağmen 'aile kavgası' içinde değiller. Dedikoducu Polis iddiayı düzeltebilir. Birbirlerinden 'yabancılaşmak' veya 'parçalamak' bir yana, TV yıldızı ikizler hem kişisel hem de profesyonel olarak birbirlerinin hayatlarının içindedir.Göre Star , Drew geçtiğimiz baharda Linda Phan ile düğümü bağladığından ve erkek kardeşi, uzun süredir sevgilisi olan Jacinta Kuznetsov tarafından 'terk edildiğinden' beri, Jonathan 'soğukta kendini dışlanmış hissediyor'. Adı belirtilmemiş ve görünüşte uydurulmuş bir 'kaynak', 'Drew evli olduğuna göre, Jonathan kardeşinden tamamen yabancılaşmış hissediyor. Bu onların şovunun sonu anlamına gelebilir. ' Derginin izlenemeyen 'kaynağını' tekrarlayan bir dil kullanarak 'Jonathan tamamen izole ve terk edilmiş hissediyor' diyor ve ekliyor, 'Bu, TV'nin en başarılı ortaklıklarının sonu anlamına gelebilir.'Bernstein 600 lb Leben jetzt

Bir kardeşin evlenmesi ve Los Angeles'a taşınmayı planlaması ve diğerinin ayrılması, onların 'aile kavgası' içinde oldukları anlamına gelmez. Gösterilerinin sona ereceğini de ima etmiyor. Aslında, tabloid, ayrı yaşadıklarının nasıl bir 'kan davası' içinde oldukları anlamına geldiğini hiç açıklamıyor. Ek olarak, dergi onların kavga ettiğine veya hatta biraz farklı fikirlere sahip olduğuna dair herhangi bir örnek vermiyor. Bunun yerine, farklı olaylar aldı ve hayali bir 'kan davası' yaratmak için bunları birbirine bağlamaya çalıştı. Ancak temeli kötü bir ev gibi, derginin hikayesi de alt üst olur.

İkizlerin bireysel ve Property Brothers'ın Twitter hesaplarına basit bir bakış, ikisinin ne kadar yakın olduğunu gösteriyor. Ayrıca, sosyal medya akışlarında birlikte resmedilmedikleri bir gün neredeyse hiç geçmiyor. Ve geçen Cuma aile kavgasında oldukları yönündeki ana önermenin aksine, Jonathan, Drew ve karısıyla kendi fotoğrafını tweetledi başlığının yanı sıra 'Aile zamanı EN İYİ zamandır' ve hashtag'leri '# Aşk #Aile' ile birlikte. Drew aynı fotoğrafı tweetledi , ama '#Aile oyun gecesi' ve bir kalp emojisi ile kendi başlığının altını çizdi. Bunlar neredeyse 'parçalanmış' kardeşlerin sözleri değil.Onların (var olmayan) 'kan davalarının' 'gösterilerinin sonu' anlamına gelebileceği iddiası da saçmadır. Sadece üç hafta önce, Drew ve Jonathan, 'Property Brothers' ın 13. sezonu için geri döndüler. Ve her çarşamba, 'Property Brothers' o haftanın yeni bölümünün tanıtımını yapıyor birlikte.

bu not alınmalı Star Kardeşin yayını, yılın başlarında ikizlerin kan davası içinde olduğunu iddia etmeye çalıştı. Sonra Dedikoducu Polis sahte raporu çürüttü, Drew, 'Ha. Bazı insanlar sahte dram uydurmayı sever . Ailemiz her zaman olduğumuz kadar yakın! ' Belki de bu magazin dergilerinin daha iyi kaynaklara ve hatta sadece Twitter'a ulaşma zamanı gelmiştir.

Sonuç: 'Mülkiyet Kardeşleri' herhangi bir 'kan davası' içinde değiller çünkü Drew evlendi ve Jonathan ile kız arkadaşı ayrıldı. (Kayıt için, Jonathan ve Kuznetsov dostane bir şekilde ayrıldılar. Magazin tarafından yanlış bir şekilde lekelendiği için 'terk edilmedi'.) Ve dedikodu dergisi 'kan davası' kelimesini sarstı ve ikizlerin hit HGTV şovunun bir şekilde bitebileceğini iddia ederken sözde “parçalandıkları” için çıkış, sorun yaşadıklarına dair hiçbir kanıt sunmadı.Yayın, tanımlanamayan veya muhtemelen uydurulmuş bir 'kaynaktan' alıntılar yazdırdı. Tersine, Dedikoducu Polis birincil kaynaklara dayanıyor, bu yüzden rutin olarak birbirlerine olan sevgilerini ifade eden Scott kardeşlerin sözlerini alacağız. Hatta 12 gün önce Los Angeles'taki Creative Arts Emmy Ödülleri'nde mutlu bir şekilde birlikte poz verdiler (yukarıya bakın). Bu nedenlerden ve yukarıda belirtilen diğer nedenlerden dolayı, Dedikoducu Polis gerçek ya da kurgu ölçümüzde magazin masalına 0 veriyor.

Mein 600 Pfund Leben, wo sind sie jetzt Steven?
Gerçekleri Paylaş Star Magazine


'Property Brothers' yıldızları Drew ve Jonathan Scott, HGTV dizilerini sona erdirebilecek bir aile kavgası içindeler. 21 Eylül 2018 Cuma Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/f6b97742-8757-4231-bea3-f6ff58031e03

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.