Priyanka Chopra ve Nick Jonas düzmece bir tabloid habere rağmen, 117 günlük evlilikten sonra boşanmaya gitmiyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Yeni evliler güçleniyor.Göre TAMAM MI! ancak aktör ve şarkıcı artık 'birbirlerini gerçekten tanımaya başladıkları için' sevgilerini kaybediyorlar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Her şey için kavga ediyorlar - çalışmak, parti yapmak, birlikte vakit geçirmek. Sonuç olarak, Nick ve Priyanka olayların içine koştu… ve şimdi bedelini ödüyorlar. Evlilikleri pamuk ipliğine bağlı. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Jonas'ın aktrisin evlendiklerinde 'havalı ve yumuşak başlı' olduğuna inandığını iddia ediyor, 'ama son zamanlarda Nick onun kontrolcü tarafını gördü. Ayrıca bir öfkesi var - bu, Nick'in düğün kutlamalarına kadar farkında olmadığı bir şeydi. ' Şüpheli ihbarcı, Jonas'ın ailesinin başlangıçta Chopra'nın 'yerleşmeye ve çocuk sahibi olmaya hazır bu olgun kadın' olduğunu düşündükleri için evliliğini bitirmesi için 'ona yalvardığını' söylemeye devam ediyor, ancak şimdi onun bir parti kızı olduğunu düşünüyorlar. '21 yaşında gibi davranıyor'

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, bir bölünmenin para konusunda büyük bir savaşa yol açabileceğini söylüyor ve ekliyor: “Nick ve Priyanka'nın o kadar çabuk evlendiklerine dair fısıltılar var ve evlilik sözleşmesi yapmak için zaman ayırmadılar. Boşanmaları durumunda, Nick için işleri zorlaştırmayı kimse onun yanından atamazdı. 'Bununla birlikte, çiftin sosyal medya sayfaları evliliklerinin çok farklı (ve gerçekçi) bir portresini çiziyor. Geçtiğimiz hafta sonu mutlu eşler, erkek kardeşleri Joe ve Kevin'in yanı sıra Joe'nun nişanlısı Sophie Turner ve diğer birkaç arkadaşıyla birlikte Miami'de tatil yaptılar. Jonas bir Instagram fotoğrafı paylaştı Chopra ile yolculuk sırasında selfie için poz verirken, 'Sen benim güneş ışığımsın, benim tek güneş ışığımsın' yazıyor.

O esnada, Chopra bir Instagram fotoğrafı yayınladı Kocasına bir öpücük verip, 'Güneş parlarken saman yapmak' diye ekledi. Eşler sadece birbirine çok aşık olmakla kalmıyor, aynı zamanda Jonas'ın erkek kardeşlerinin eğlenceli kaçamaklarda onlara katıldığını düşünürsek, ailesinin de oyuncudan memnun olduğu anlaşılıyor.

Sanki bu, çiftin evliliğinin sağlam olduğuna dair yeterli kanıt değilmiş gibi, Jonas Instagram'a götürdü Çarşamba günü Chopra’nın yeni Youtube dizisini tanıtmak için. Yeni gösterinin bir afişinin yanı sıra, 'Dünyayı değiştiren olmak. Her adımda güzel görünüyorsun. @priyankachopra beni şaşırtmaya devam ediyorsun! 'Eşlerin evlilik sorunları olmadığı aşikar olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Hâlâ Chopra'nın temsilcisine ulaştı ve tabloid'in hikayesinin saçma olduğunu doğruladı. Maalesef bu ilk değil TAMAM MI! çifti arasında var olmayan bir drama yaratmaya çalıştı. Aralık ayında, dergiyi haksız yere iddia ettiği için aradık Chopra ve Jonas nerede yaşayacakları konusunda kavga ediyorlardı . Güvenilmez çıkış, mutlu çiftin evliliğine dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.