Priscilla Presley , müzik efsanesinin eski karısı Elvis Presley , karlı bir bahçe satışı düzenliyor. Bir tabloid, nakit sıkıntısı yaşadığını ve paraya ihtiyacı olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Priscilla Hazinelerini Lüks Bahçe Satışında Satıyor'

Göre Küre , 'Nakit sıkıntısı çeken Priscilla Presley, lüks Beverly Hills malikanesini sattıktan ve bir apartman dairesinde küçüldükten sonra' tüm bahçe satışlarının kralı 'nı elinde tutuyor.' Presley 'çok az para geliyor ve kafasını suyun üzerinde tutmak için binlerce eşya satıyor.' Bir kaynak, 'Priscilla, Elvis'in mülkü ama tüm bu paralar gitti, ”bu yüzden pahalı yaşam tarzını ödemek için ek paraya ihtiyacı var.Presley 'yalnız ve geri kalan yılları boyunca onu görebilmek için paraya ihtiyacı var.' Eşyalarını satmak 'yürek burkan olacak.' Makale, 'başka seçeneği kalmadıkça' mallarını satmazdı 'diyen bir kaynakla sona eriyor.

Satış Gerçekleşiyor Ama Umutsuz Değil

Presley kısa süre önce Beverly Hills yerleşkesini sattı, ancak bu onun için sıra dışı değil. 2019'da başka bir mülk sattı 3,8 milyon $ . O gerçekten de tutuyor büyük bahçe satışı Artık tüm eşyaları için yer kalmadığı için bir apartman dairesine küçüldüğünde.Wie alt ist Tom Selleck Tochter?

Bununla birlikte, Presley hala mali açıdan iyi durumda. O gidiyor satıştan milyonlar kazanmak ve taşınmakta olduğu 'apartman dairesi' hala 3000 fit kare ve 5 milyon doların biraz altında bir fiyata satın alınmış, bu yüzden tam anlamıyla boşa harcamıyor. Presley kişisel nedenlerden dolayı küçülüyor ve iflas etmiyor. Çocukları ve torunları olduğu için bu tabloid'in iddia ettiği gibi 'yalnız' da değil. Bu, yaklaşık 50 yıldır eski kocasından sızıyormuş gibi Priscilla'yı hedef alan yanıltıcı bir hit parça.

Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Priscilla ve Lisa Marie Presley'nin Graceland'e geri dönüyor ki bu imkansız çünkü onlarca yıldır bir müze. Presley taşınacak, ama Graceland'a değil. Gelince Küre , sık sık parasız kalan ünlülerle ilgili hikayeler yayınlıyor. Prens Harry ve Meghan Markle'ın ' parasız ve çaresiz , ”Ancak sayısız medya anlaşması bunu saçma bir hikaye haline getirdi.

Ayrıca çok benzer bir haberi de çektik. Sarah Jessica Parker parasız kaldı çünkü daire değiştiriyordu. Taşınmak, mal varlığıyla ilgili zor kararlar gerektirir, ancak bu, birinin iflas edeceği anlamına gelmez. Priscilla Presley, daha küçük bir eve giderken bahçe satışı yapıyor, ancak yalnız değil ve kesinlikle parasız kalmadı.Wo ist Hoda in der heutigen Show?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

George Clooney, Brad Pitt Haven Halka Açık Tartışmalardan Sonra Yıllardır Konuşmuyor mu?

Rose Hanbury und Prinz William

Fleetwood Mac’in 50 Milyon Dolarlık Konağı Satılık Ama Klasik Bir Filmden Tanıyabilirsiniz

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Angelina Jolie, Boşanmanın Yuvayı Yıkıcı Olmakla Suçlanmasının Ardından Çıkmak İçin Mücadele Ediyor