İki hafta önce 43. yıldönümünü kutladı. Elvis Presley'in Memphis'teki Graceland'in evinde ölüm. İki magazin dergisi o tarihe baktı ve eski karısını iddia eden iki ayrı hikaye uydurmak için ilham almış gibi görünüyordu. Priscilla Presley ve kızları Lisa Marie Presley , vardır geri hareket Yere birkaç yıllığına evi aradılar 1960'larda. Dedikoducu Polis iddiaları inceliyor.Lisa Marie Graceland'e Eve mi Gidiyor?

Geçen hafta, TAMAM MI! 'Lisa Marie Graceland'e Kaçıyor?' başlığıyla şüpheli bir hikaye yayınladı. Yayın, sözde bir 'arkadaşın' sözlerinden alıntı yaptı: 'Lisa Marie, babasının ruhuna yakın olmasının hayatını tekrar düzene sokmak için elindeki en iyi şans olduğuna ikna oldu. Ayrıca, Graceland'ı her zaman severdi. 'Aslında, Lisa Marie Presley zor birkaç yıl geçirdi. Temmuz ayında oğlu Benjamin trajik bir şekilde kendi canına kıydı ve son yıllarda bazı mali ve kişisel mücadelelerle de karşı karşıya. 2016 yılında 10 yıllık kocası Michael Lockwood'dan boşandı ve Scientology Kilisesi'nden ayrıldı aynı yıl, çocukluğundan beri üye olduğu. Yaşadığı onca şeyden sonra çocukluk evine dönmek isteyebileceği mantıklı geliyor. Lisa Marie, Graceland'ın ve tüm eşyalarının yüzde 100 mülkiyetini elinde tutuyor, ancak Elvis'in işlerinin çoğunu on yıldan fazla bir süre önce sattı.

National Enquirer dergisinin 6 Eylül 2020 tarihli ve Priscilla Presley manşetinin köşede yer aldığı kapağı.

(National Enquirer)Priscilla Los Angeles'ı Geride Bırakmaya Hazır Mı?

Bu hafta National Enquirer Kapağında Priscilla Presley'in '53 yıl sonra Graceland'e geri döndüğünü' iddia eden bir hikayesi var. Güvenilmez tabloid sayfalarında, hikaye, Priscilla'nın evini sattı 50 yılı aşkın süredir yaşadığı Los Angeles'ta ve torununun intiharı nedeniyle memleketi Memphis'e taşınıyor.

TAMAM MI! ve National Enquirer ikisi de aynı ana şirkete aittir, ancak buna rağmen, Lisa Marie'nin Graceland'ı Enquirer garip görünen hikaye. Her iki kadın da geri dönüyorsa, çıkış bundan bahsedecek gibi görünüyor. Sebep, Dedikoducu Polis şüpheliler, bundan bahsedilmedi çünkü her iki hikaye de doğru değil.Memphis

(jejim / Shutterstock.com)

Graceland Artık Bir Müze

Hikayedeki en büyük sorun, Graceland'ın şu anda bir müze olması ve 1980'lerin başından beri var olmasıdır. The King’in ölümünden kısa bir süre sonra, Priscilla evi turlara açtı ve o zamandan beri girişim önemli ölçüde büyüdü. Daha önce gittiyseniz, kompleksin hediyelik eşya dükkanları ve caddenin karşısına park ettiği özel jeti ile Memphis'teki Elvis Presley Bulvarı'nın iki yakasını da kapladığını biliyorsunuzdur. Elvis'in 1977'de banyoda öldüğü köşkün kendisi, birinci kat ve bodrum katında günlük turlar düzenliyor.

Elvis Presley

(Juli Scalzi / Shutterstock.com)

Bu, Lisa Marie ve Priscilla'nın tam olarak nerede yaşayacakları sorusunu akla getiriyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sahte raporların ikisi de bunu ele almıyor. Müzeyi kapatma planı mı? Turist orduları altlarındaki Orman Odasını seyrederken ikinci katta dolanacaklar mı? Her iki seçeneğin de çalışması neredeyse imkansız görünüyor. Çok daha olası olan şey şudur: her iki makale de tamamen sahte .

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.

Wie hat Molly abgenommen?