Yapar Prenses Eugenie tarafından 'kandırılmış' gibi hissetmek Meghan Markle Sussex Düşesi hamileliğini ilan ettikten sonra tekrar Prenses Eugenie'nin doğumundan günler sonra ? Bir tabloid, Prenses Eugenie'nin 'daha gösterişli kuzenleri' tarafından 'bir kez daha göz ardı edilmesinden' nefret ettiğini söylüyor. Dedikoducu Polis söylentiye bakar ve gerçeği kurgudan ayırır.der mit tom selleck verheiratet ist

Meghan Markle 'Outshines' Prenses Eugenie Yine mi?

'Eugenie Yeniden Başladı!' bu haftanın sayısının başlığını okuyor Kadınlar Günü . Avustralya'daki tabloid'e göre, yeni anne Prenses Eugenie, Meghan Markle 2018'deki düğününde ilk hamileliğini açıkladığında 'kırıldı'. İlk çocuğunun doğumunun, Prens Harry ve Markle'ın bir başka hamilelik duyurusuyla bir kez daha gölgesinde kalmasının ardından, şimdi yeniden üzülüyor.Bir kaynak çıkışa şöyle diyor: 'Eugenie çocuğunun adını ve portresini serbest bırakma baskısıyla karşı karşıyadır, ancak Meghan ve Harry'nin son maskaralıklarından çok etkilenmiştir.' Prenses Eugenie, sözde 'daha göz alıcı kuzenleri tarafından bir kez daha göze çarptığını' hissediyor ve kaynak, özellikle yeni doğum yaptığından beri 'onun için zor' olduğunu kabul ediyor.

İçeriden biri, Markle ve Prens Harry'nin, Prenses Eugenie'nin oğlunu doğurmasından çok kısa bir süre sonra dünyaya ikinci çocuklarını anlatmayı seçtikleri gerçeğine üzülmeye devam ediyor. Kaynak, 'Meghan kesinlikle epey ilerlemiş durumda, bu yüzden Eugenie'nin biraz ilgi odağı olmasına izin vermek için birkaç gün beklemek onları incitmezdi,' diye burnunu çekiyor. Prens Harry’nin annesinin hamileliğini onunla duyurma kararını anımsatan 'Ama görünüşe göre Sevgililer Günü’nde haberleri duyurmaya kararlılar'Doğal olarak, magazin dergilerinin çoğu Sussex Dükü ve Düşesi'ni utanmaz dikkat arayanlar olarak resmettiği için muhbir, çiftin bu kararı 'maksimum basın açıklaması elde etmek' için verdiklerinde ısrar ediyor. Tahminci, 'Bunun Eugenie'nin ayak parmaklarına basacağı muhtemelen onların aklına bile gelmezdi' diye alçakgönüllü bir şekilde sonlandırır. Ancak son zamanlarda bu iddiaları sorgulayan yeni bilgiler yayınlandı.

Prenses Eugenie ve Meghan Markle Arasında Gerçekte Neler Oluyor?

İçeriden biri ile konuştu İnsanlar kraliyet haberleri için çok daha güvenilir bir kaynak ve Prenses Eugenie'nin Meghan Markle ve Prens Harry'nin hamilelik duyurusu tarafından 'altüst edildiğini' hissettiği söylentileri yalanladı. Aslında, kraliyet akrabaları hamilelikleri boyunca temas halindeydiler ve aile dostları 'Birbirlerinin doğum tarihlerini biliyorlardı.'

Dahası, Prenses Eugenie ve Markle 'çok yakın' olarak tanımlanıyor ve kaynak aynı zamanda hamile olmanın 'aileleri' bir araya getirdiğini ekliyor. Kraliyet kuzenlerinin birbirleriyle bu tabloid iddialarından çok daha dostça oldukları bildirildi, bu da bu hikayeye inanmayı daha da zorlaştırıyor.Kadınlar Günü İngiliz kraliyet ailesi hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda korkunç bir sicile sahip, ancak Prenses Eugenie hakkındaki haberi özellikle utanç verici. Çıkış sonbaharda iddia etti Prenses Eugenie ikizleri bekliyordu ama tek bir çocuk doğurduğu için hikaye açıkça yanlıştı.

Wem gehören glückliche Madison-Produktionen?

Aylar önce, aynı tabloid şunu iddia etti: Prensesler Eugenie ve Beatrice yalvarıyorlardı amcaları, Prens Charles, onları kovmak için değil. Çıkış, iki kraliyet kız kardeşin bütçe kesintilerine maruz kalabilecekleri konusunda endişelendiğini belirtti, ancak Dedikoducu Polis prizin endişelerinin yersiz olduğunu belirledi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

'Jeopardy!' Yapımcıları Son Tartışmadan Sonra Yeni Kalıcı Ana Bilgisayar Arıyor

Joel Osteen und Frau Scheidung

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell 'İğrenmiş' ve 'İhanet Edilmiş' Hissedin, Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeler?