Yaptı Prenses Diana Gizli kızı uyarıyor Meghan Markle hakkında Prens Charles Yeni Zelanda'da gizli bir toplantı sırasında? Bu bir tabloid'de yayınlanan tuhaf rapor. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı ve gerçeği kurgudan ayırabilir.Küre Yıllar boyunca bazı tuhaf iddialarda bulundu, ancak bu magazin dergisinin şimdiye kadar basmış olduğu en saçma hikaye olabilir. Çıkış, Meghan Markle'ın Sarah Spencer, Prenses Diana ve Prens Charles'ın 'Prens Charles ve Diana'nın evlenmesinden önce tuhaf bir doğurganlık testinde tasarlanan' gizli kızı ile tanıştığını iddia etti. Eski kraliyet eşlerinin sözde en büyük çocuğunun, o zamanlar hamile olan baldızı için bir uyarı mesajı vardı: “Charles'a güvenmeyin! Dikkat! O acımasız bir katil! 'Anne babasıyla ilgili gerçeği öğrendikten sonra annesinin kızlık soyadını alan 'sarışın güzellik' Spencer'ın, Prenses Diana'nın monarşi için kraliyet mirasçıları üretecek kadar verimli olmasını sağlamak için kullanılan test embriyolarından biri olduğu iddia ediliyor. 'Döllenmiş yumurtaların daha sonra imha edilmesi gerekiyordu' diye yazdı, sık sık çürütülmüş yayın, 'ancak tıbbi ekibin bir üyesi gizlice bir embriyoyu çaldı ve kendi çocuğu olmayan karısına yerleştirdi.' Evlat edinen ebeveynleri bir araba kazasında öldükten sonra Spencer, evlat edinen annesinin eski bir günlüğüne rastladı ve Spencer'ın kraliyet bağını ortaya çıkardı.

'Haziran 2016'da Girit adasındaki bir ölüm planından kıl payı kurtulduktan' sonra Spencer, Prenses Diana'nın ölümü hakkında Prens Charles ile yüzleştikten sonra saklanarak yaşıyordu. Gizli kraliyet kızına yakın olduğu varsayılan 'içeriden' biri çıkışa şunları söyledi: 'Tehlikeye rağmen, Harry’nin yeni geliniyle tanışmak ve onu Charles hakkında uyarmaya çok hevesli olduğu için ortaya çıktı.'Meghan Markle, “hamilelikte karın sorunları” olduğunu iddia ederek ve “kapşonlu ve eşofman altında” kendini gizleyerek Spencer'la buluşmayı başardı. İddiaya göre ikisi, sözde 'içeriden' iftira ile yüzerek anlaştılar, 'Meghan ve Sarah, sanki eski arkadaşlarmış gibi sohbet ettiler.' Spencer'ın Prens William’ın karısı Kate Middleton ile tanıştığı iddia edilmesine rağmen, Spencer görünüşe göre bu şüpheli içeriden “Meghan'a kesinlikle 'tapıyor'” demişti. Bu gerçeklerden çok kurgu gibi görünüyorsa, haklısınız.

Dedikoducu Polis bu komplo teorisini araştırdı ve hiçbir kelimesinin doğru olmadığını keşfetti. Prenses Diana ve Prens Charles'ın hiçbir zaman gizli bir kızı olmadı. Aslında, test embriyo hikayesi 2011'de Nancy E. Ryan tarafından yazılan bir roman başlıklı Olivia'nın Ortadan Kaybolması . Hikaye, kendisine her zaman Prenses Diana'nın tükürük imajı olduğu söylenen güzel İngiliz pediatri doktoru Olivia Franklin'i takip etti. Tıpkı 'Sarah Spencer' gibi, aslında bir test tüpü doğurganlık testinde tasarlandığını ve aslında Prenses Diana ve Prens Charles'ın kızı olduğunu keşfetti. Bir suikast girişimi Olivia'nın kaçmasına neden oldu.

Tanıdık geliyor mu? Küre Prenses Diana'nın sözde gizli kızı hakkındaki ilk makalelerini bir yıl sonra 2012'de basmışlardır. Olivia'nın Ortadan Kaybolması tesadüf değil yayınlandı. Yaptığı tek şey adı değiştirmekti, ancak kitaptan tüm saçma kurgusal detayları sakladı ve Meghan Markle'a attı. Hikayenin kalbi olan Sarah Spencer'ın varlığı çürütüldüğünde, hikayenin geri kalanı hızla dağılır.Bu ilk seferden çok uzak Dedikoducu Polis bu yayını İngiliz kraliyet ailesi hakkındaki kalitesiz haberler için çağırdı. Kısa süre önce, bir ölmekte olan Kraliçe Elizabeth, Prens Harry ve Meghan Markle'ın cenazesine katılmasını yasakladı . Kraliçe Elizabeth'in gerçekten öldüğüne dair sıfır kanıt vardı. İkincisi, kraliçe kızıl saçlı torunu ve karısına destek olmaktan başka bir şey göstermedi, bu yüzden onları cenazesinden men etmesi pek olası değil. Kraliyet ailesi veya başka herhangi bir şey hakkında dürüstçe doğru rapor vermesi için bu çıkışa güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.