Hiçbir şey dünyayı asil bir bebek gibi gülümsetemez ya da en azından magazin dergilerinin bu kadar çoğunun yolda olduğunu iddia etmesinin nedeni bu olmalı. Kate Middleton bir erkek çocuğa hamile olduğu söyleniyor veya 'saray bunu onaylıyor'. Dedikoducu Polis çok görüyor Middleton bebek söylentileri Bu yüzden oldukça şüpheliyiz. İşte bulduklarımız.

Prenses Charlotte Fasulyeleri Döküyor

Kapak hikayesinde, Yeni fikir 'Saray onaylıyor: o bir çocuk.' Tabloid, Middleton'ın dördüncü bebeğini doğurmak üzere olduğunun kanıtı olarak Cambridge ailesinin çekilmiş son fotoğraflarını kullanıyor. Bir beden dili uzmanı, “Kate'in elini karnına koymasının” hamile olduğunu kanıtladığını gözlemledi. 'Bu, hamile olsun ya da olmasın Kate için bir imza hareketi olabilir', ancak uzman, elinin göğsünün üzerinde düz olduğunu ve çukurlaşmadığını, bu nedenle 'kesinlikle kartların üzerinde dördüncü bir bebek olduğunu' belirtiyor.İddiayı desteklemek için tabloid, Middleton'ın bebek yumruğunu gizlemenin bir yolu olarak 'onlara daha gevşek ve rahat bir his veren' elbiseler giydiğini söylüyor. Middleton 'her zaman üç çocuk istemişti, ama şimdi,' diyor beden dili uzmanı, 'dört çocuk sahibi olmayı çok isterdi ve başka bir çocuk harika olurdu.'

Peki ya Prenses Charlotte?

Makalenin altındaki açıklama 'arsız Charlotte ifşa ediyor' diyor, ancak makale genç prensesi zar zor yukarı getiriyor. Sadece tabloid, 'sevimli yüz ifadeleriyle gösteriyi çaldığını' söylediğinde ortaya çıkıyor. Bu, bebek haberlerinin aileden geldiğini düşündürmek için bir yemdir ve “sarayın hamileliği onayladığını” kapak iddiasıyla çalışır.

'Middleton Hamile' Yaygın Bir Hikaye

Haziran ayında, bu aynı tabloid, Prens William onaylıyor dördüncü bir hamilelik. Gördük rapordan sonra rapor hakkında Middleton hamileliği . Çoğu zaman vardır yolda ikizler , ama burada, tabloid sadece bir çocukla kendini dizginledi. Hemen hemen her ay başka bir tabloid, Middleton'ın hamile olduğunu söylüyor, bu da bu son raporu daha az güvenilir kılıyor.

ist Zendaya ein Einzelkind

Onay Yok

Bu makale tam bir saçmalık. Middleton'ın elini karnına koyduğu son fotoğraflarını dikkatlice seçiyor.

https://www.instagram.com/p/CFnWkVDFKbN/?utm_source=ig_web_copy_link

Gazetenin bahsetmediği şey, kadının geniş bir şekilde gülümsemesi ve kızına bakmasıdır, bu yüzden daha çok gülüyor ya da kızı yanında dururken elbisesini aşağı tutuyor gibi görünüyor. Karnınıza dokunmak hamile olduğunuzu kanıtlamaz. Bir erkek bebeğin yolda olduğuna dair hiçbir gerçek yok, bir bebeğin yolda olduğuna dair herhangi bir kanıt da yok.

Bir basın açıklaması veya Prenses Charlotte'tan bir alıntı gibi gerçek kanıtların yerine, tabloid, fotoğraflara bakan rastgele bir 'beden dili uzmanına' güveniyor. Bu uzman, Middleton'ın dördüncü bir bebek isteyip istemediğini nasıl anlar? Yapmazlardı ve bu tabloid de olmazdı.

Tabloid Middleton'da Yine Yanlış

Bu, bir zamanlar bir özel röportaj Middleton ile, yalnızca bir röportaj yazdırmak için hakkında Middleton. Bu, Prens William'ın sahip olduğunu söyleyen insanlardan başka bir yemdi. tahtı almak . Dedikoducu Polis Middleton'ın bir gizli günlük Meghan Markle nefretiyle dolu. Kate Middleton hamileyse, sadece o ve belki de Prens William bilirdi. Hiçbir beden dili uzmanı ya da güvenilmez bir tabloid bilmez, sadece çift. Saray haberi gerçekten doğrulayana kadar, Cambridges yolunda dördüncü bebek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.