Are Prenses Beatrice ve nişanlısı Edo Mapelli Mozzi eve taşınıyor Prens Harry ve Meghan Markle bir zamanlar yaşadı mı? Evet, bu haftaki bir tabloid makalesine göre. Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklamaya yardımcı olabilir.

Son sayısına göre Yeni fikir , Prenses Beatrice ve müstakbel eşi Mapelli Mozzi, Prens Harry ve Markle’ın İngiltere ikametgahı Frogmore Cottage'a taşınmayı düşünüyor. Magazin gazetesi, Mapelli Mozzi'nin, Instagram hesabına 'buna elveda demek zor' başlığıyla apartman fotoğraflarını yayınladığında mevcut evden ayrıldığına dair 'spekülasyona yol açtığını' iddia ediyor. Çıkış, çiftin Frogmore'un taşınmak için 'mükemmel' yeni bir yuva olacağı konusunda hemfikir olduğunu söylüyor, ancak bu iddiayla ilgili herhangi bir kaynak belirtmiyorlar.Tabloid ayrıca Prenses Beatrice ve Mapelli Mozzi'nin Sussexes işlerini devralmak istediğini iddia ediyor. Kraliyet ailesinin uzun süredir gazetecisi olan Phil Dampier, tabloid gazetesine, Prenses Beatrice ve kız kardeşi Prenses Eugenie'nin Prens Harry ve karısının yokluğunda “eğer izin verilirse, bazı kraliyet işleri yapacaklarını” söyler. Tabloid, prenseslerin hiçbirinin 'tam zamanlı kraliyet ailesi' olarak görülmediğini, ancak ikisinin de terfi almakla ilgileneceğini söylüyor.

Prens Harry'nin boş bıraktığı rolü Prensesler Beatrice ve Eugenie'nin doldurması tamamen mümkündür. Ama hikayenin geri kalanına gelince, Dedikoducu Polis rekoru doğrudan orada ayarlayabilir. Bu yanlış.

Prenses Beatrice ve Mapelli Mozzi gelecekte bir noktada yeni bir eve taşınsın ya da taşınmasın, bu hikaye sahte. Mapelli Mozzi bu gönderiyi Instagram'da yaptı çünkü kendisi, şirketi Banda Property hakkında sık sık paylaşım yapan bir emlak geliştiricisi. Taşındığı bir konutla vedalaşmıyordu, sadece Banda'nın yakın zamanda yenilediği ve sattığı bir apartman dairesini sergileyerek şirketini tanıtıyordu.

Dahası, Prens Harry ve Meghan Markle şu anda Birleşik Krallık'ta ikamet etmiyor olsalar da, Frogmore Cottage'ı kendi kullanımları için tutmayı düşündükleri açık. Sadece birkaç gün önce, çiftin kulübede kira ödemeye başladı , ayrıca mülkün orada yaşarken geçirdiği ve başlangıçta vergi mükelleflerinin parasıyla ödenen tadilatların ödenmesi için fazladan. Kıdemli kraliyet ailesi olarak istifa ettiklerinde masrafları geri ödemeyi kabul ettiler. Açıkça, Frogmore Cottage yeni bir daimi ikametgah için açık değil.

Dışarıdaki her tabloid gibi, Yeni fikir sık sık kraliyet ailesini sahte dedikodular için yem olarak kullanır. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis Avustralya gazetesini yalan bir şekilde iddia ettiği için bastı Prens William ve Kate Middleton dördüncü çocuklarını bekliyorlardı. Geçen ay, kuruluşun teorisini Prens Harry, Markle'dan kurtulmayı planlıyordu ve oğulları Archie olmadan Birleşik Krallık'a dönüyordu. Bu tabloid, açıkça gerçeği bildirmektense kraliyet ailesi hakkında yalan uydurmayı tercih ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.