Dır-dir Prenses Beatrice Evliliği Edoardo Mapelli Mozzi krizde mi? Dedikoducu Polis hikayeden şüpheleniyor, bu yüzden raporu araştırıyoruz. İşte bildiklerimiz.

Prenses Beatrice’in Evlilik Sorunları

'Beatrice Kırılma Noktasına Ulaşıyor!' başlığını okur Yeni fikir ’In son makalesi. Gazete, Prens Andrew ve Sarah Ferguson'un en büyük kızı olan York Düşesi'nin yeni kocasıyla 'gülümsemeye zorlandığını' iddia ediyor. Bu, çiftin evliliğinin iyi gitmediğine dair söylentilere yol açtı.Prenses Beatrice özel olarak evli Hub'lar COVID-19 nedeniyle töreni ertelemek zorunda kaldıktan altı ay önce. Dergi, prensesin şu anda 'rezil' babasının karşı karşıya olduğu tepkiyle başa çıkmakta zorlandığını iddia ediyor. York Dükü iddialar nedeniyle kamu görevlerini askıya aldı. Jeffrey Epstein skandalıyla bağlantılı . Zavallı Bea. İçeriden biri, onun için çok zor bir kaç ay oldu ve çoğu zamanını tamamen stresli olarak geçirdi ”diyor.

Prenses, Aile Dramı Nedeniyle Evliliğinde Sorunlara Neden Olur mu?

Kaynak şöyle devam ediyor: 'Tüm dramasının evliliğini etkilemesine izin vermemek için elinden gelenin en iyisini yaptı, ancak mevcut kilitlenmeler ve babasıyla olan her şey yüzünden, gerçekten de onlara zarar verdi.' Yayın, İngiliz kraliyet ailesinin 'arkadaşlarının', prenses şu anda bazı aile sorunlarını çözmeye başlamazsa, mülk geliştiricisiyle olan evliliğinin yakında bir kriz içinde olabileceğinden endişelendiğini açıklıyor.

“Birinin görmek isteyeceği son şey Bea ve Edo'nun parçalanmasıdır. Yine de balayı dönemlerinde olmaları gerekir. Herkes bu zor dönemi atlatıp diğer tarafa zarar vermeden çıkabileceklerini umuyor ”diye sonuçlandırıyor içeriden.

Prenses Beatrice’in Evliliği Hakkındaki Gerçek

Süre Dedikoducu Polis Prens Andrew’un mevcut kamu incelemesinin kızlarını nasıl etkilediği hakkında konuşamıyoruz, Prenses Beatrice’in bir fotoğraftan medeni sıkıntılar yaşadığını söylemenin çok zor olduğunu düşünüyoruz. Magazin dergileri, bir ünlünün veya kraliyet ailesi üyesinin evliliğinde bunun tam tersi olduğunu bulduğumuzda yanlış bir şey iddia etmek için genellikle resim grubunu kullanır. Ayrıca York Düşesi Sarah ile özel bir röportaj verdi. Yaşam tarzı ve kızının evliliği hakkında konuştu ve ifşa ettiği kadarıyla prensesin evliliği tehlikede gibi görünmüyor, Ferguson şöyle diyor:

Wer ist Tricia Yearwood verheiratet mit

Beatrice'i şu anda Edo ile olduğu kadar mutlu görmedim ve onlara gelecekleri için dünyadaki tüm sevgi ve mutlulukları diliyorum.

Asillere Gelince Tabloids En Güvenilir Değil

Dedikoducu Polis sözlerine güvenmiyor Yeni fikir dergi daha önce yanlış olduğunda. Geçen Mayıs, tabloid, Prenses Beatrice'i iddia etti. Prens Hary ve Meghan Markle aynı kulübede yaşardı bir zamanlar ikamet etti. Dedikoducu Polis raporun doğru olmadığını ve aksini önerecek hiçbir kanıt olmadığını açıkladı. Prenses Beatrice’in kız kardeşi Prenses Eugenie, kısa bir süre Frogmore Kır Evi’nde yaşadı, ancak o zamandan beri ailesiyle birlikte aile evine taşındı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Mark Harmon’un ‘Hermit’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.