Kraliyet halefiyet hattındaki dokuzuncu kişi, Prenses Beatrice , geçen yıl evlendi Edoardo Mapelli Mozzi . Bir tabloid, evliliklerinin zaten 'krizde' olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Kraliçe Canlıdır'

Göre Star , Prenses Beatrice ve Mozzi 'gerçekten yanlış bir adım attılar' ciddi şekilde küçültülmüş düğün COVID-19 nedeniyle kraliyet standartlarına göre. İçeriden biri, evliliğin sadece altı ayı ve sürekli çekişmeler nedeniyle “evlilikleri zaten parçalanıyor” diyor. 'Beatrice, Edoardo’nun karısı olmanın gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olacağına dair bir fikre sahipti ama bunun gerçek hayat olmadığını anlıyor.'Prenses Beatrice'in 'karamsar ve etrafta olması zorlaştığı' bildirildi. Mozzi'nin bir çocuğunu paylaştığı eski sevgilisi Dara Huang ile arkadaş olmasına üzülüyor. 'Beatrice Dara'nın yanında olduğunda,' diyor içeriden biri, 'Edo'nun eline veya yüzüne sevgiyle dokunacak', ''o benim' demenin ince bir yolu olarak.' Onun 'güvensizlikleri zaman zaman gerçekten sinirini bozuyor ve sahiplenme çizgisi yüzünden büyük kavgalara girdiler. '

Daha da kötüsü Kraliçe Elizabeth, çiftin düğünlerinin parasını ödemesini talep ediyor. Kaynak, 'Beatrice'in düğün için 2 milyon doları boşa harcadığı için kesinlikle öfkeli' diyor. Prenses Beatrice 'o kadar hayal kırıklığına uğradı ki mükemmel bir düğün yapamadı.' Tüm bu denemelere rağmen makale, çiftin 'çekip gitmeye' kararlı olduğunu söyleyerek sona eriyor.

Bunu Daha Önce Nerede Duymuştuk?

Bu hikaye, buradaki hikayeye çok benziyor Yeni fikir geçen hafta. Bu hikaye ikisinin 'krizde' olduğunu çünkü Prenses Beatrice'in halkla baş etmekte zorlandığını söylüyordu. babasına yönelik inceleme Prens Andrew. Bunun yaptığı gibi, evliliğin kapıdan dışarıda tehlikede olabileceğini iddia etti, ancak Dedikoducu Polis bozuldu çünkü evliliğin tehlikede olduğuna dair hiçbir kanıt yok.

Evlenmek kaçınılmaz olarak zorluklara neden olacaktır, ancak bu tabloid, Prenses Beatrice ve Mozzi'nin şüpheli 'içeriden' tanıklık dışında mücadele ettiklerine dair hiçbir kanıt sunmuyor. Çift için dışarı çıktı Londra'da bir gezinti Bu haftanın başlarında, sık sık olduğu gibi, bu yüzden ayrı hayatlar yaşıyor gibi görünmüyorlar.

Kötü şöhreti

Bu, Prenses Eugenie'nin ' kraliyet düğünü smackdown “Tamamen yanlış olan Meghan Markle ile. Ayrıca, Prens Harry ve Markle'ın kraliyet ailesini gizlice filme aldı her şeyi anlatan bir belgeselde kullanılmak üzere ve yakın zamanda Kate Middleton ve Camilla Parker Bowles hakkındaki akıl almaz bir hikayeyi çürüttü. bir sonraki kraliçe kim olacak konusunda savaşmak . Bu hikayeler sansasyonel ve saçma, bu yüzden bu tabloid'in Prenses Beatrice’in hayatına dair meşru bir anlayışa sahip olacağına inanmak oldukça zor.

Prenses Beatrice de oldukça özel bir insan, bu yüzden bu 'içerdekilere' bu tür bilgilerle güvenileceğine inanmak zor. Düğün planlarını gözden geçirmek kolay değil ama Prenses Beatrice ve Mozzi hala balayı dönemindeler. Dedikoducu Polis bu tekrarlanan hikayeyi mahvediyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

mit wem ist shaquille o'neal verheiratet?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.