Prens Charles, kral olduğunda Prenses Anne'yi kraliyet ailesinden çıkarmayı mı planlıyor? Brad Pitt, Jennifer Aniston'dan tekrar ayrıldıktan sonra bekar hayata dönebilir mi? Kelly Clarkson’ın boşanması on milyonlara mal olacak mı? Aralık ayına sadece birkaç gün kaldık ve şimdiden pek çok hoş olmayan söylenti var. İşte ne Dedikoducu Polis bu hafta bildirildi.

Beyaz bir elbiseyle gülümseyen Bindi Irwin

(DFree / Shutterstock.com)

die neuen Kinder auf den Blocknamen

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

Yeni fikir Bindi Irwin'in Chandler Powell'la evliliğinden sadece birkaç ay sonra nikah yüzüğü olmadan görülmesinin ardından arkadaşlarının ve ailesinin Bindi Irwin’in evliliği konusunda endişelendiğini bildirdi. Bazıları hamileliği nedeniyle rahat etmesi için çıkardığını varsayarken, diğerleri bunun bir mesaj gibi görünmeye başladığını söylüyor. Dedikoducu Polis mesajın şifresini burada çözdü .

Prens Charles ve Camilla Parker Bowles

(Art Babych / Shutterstock.com, Simon Ward Photography / Shutterstock.com)

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

The Küre Prens Charles'ın karısı Camilla Parker Bowles'ın emriyle kız kardeşi Prenses Anne'yi kraliyet ailesinin yakın çevresinden çıkarmayı planladığını söylüyor. Rapora göre, bunların hepsi Parker Bowles'ın güç için oynadığı oyunun bir parçası. Dedikoducu Polis kraliyet dramasının son parçasına baktı .

Honig Boo Boo Mutter Gewichtsverlust
Brad Pitt siyah bir gömlek ve şapka içinde

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Brad Pitt 'Paketleme Torbaları' Jennifer Aniston 'Boşaltıldıktan' Sonra mı?

Yeni fikir Kaynakları, Pitt'in, Angelina Jolie ile yaptığı velayet savaşı yolunda gitmezse Los Angeles'ı tamamen kurtarmaya hazır olduğunu ve giderse Jennifer Aniston'ı geride bırakmaktan çekinmediğini söylüyor. İkili görünüşe göre bu yılın başlarında ilişkilerini yeniden alevlendirdi, ancak bu çok iyi durumda değil. Biz iddiaları kendimiz kontrol ettim .

Kelly Clarkson siyah elbiseyle gülümsüyor

(DFree / Shutterstock.com)

ist Carrie Underwood von ihrem Ehemann getrennt

Kelly Clarkson’ın Eski Kocası Boşanmada 20 Milyon Dolar mı Talep Etti? İşte Bildiklerimiz

Kelly Clarkson’un Brandon Blackstock’tan boşanmasının yaklaşmasıyla, Star yakında eski kocasının, ayrılığı mahkemeye götürdüklerinde Clarkson’un tahmini 45 milyon dolarlık servetinden 20 milyon dolar talep edeceğini iddia ediyor. Bir kaynak, bir müzik yöneticisi olan Blackstock'un, onun servetinden bir pay alarak uzaklaştığından emin olmak için Clarkson'ın birkaç 'sırrını' açıklamaya bile istekli olabileceğini söylüyor. Dedikoducu Polis buradaki pahalı boşanma dramasına baktı .

Bo Derek, kırmızı halıda John Corbett

(s_bukley / Shutterstock.com)

George Clooney auf Brad Pitt

Rapor: Bo Derek, John Corbett Nihayet Evleniyor

Bo Derek ve John Corbett neredeyse yirmi yıldır birlikteler ve şimdi National Enquirer Derek'in sonunda teslim olduğunu ve uzun süredir partneriyle yemin etmeye hazır olduğunu söylüyor. Corbett'in yıllarca onunla evlenmesini istediği ve sonunda evet aldığı için mutlu olduğu bildirildi. Hikayeye baktığımızda bulduğumuz şey şu: .