Prens Charles şu anda en uzun hüküm süren bekleyen hükümdar İngiliz imparatorluğunun tarihinde. Magazin dergileri sık sık oğlunun lehine geçilebileceğini düşünüyor Prens William ama bir dergi tamamen farklı bir melodiyi söylüyor. Geri dönmenin bir yolu olarak Camilla Parker Bowles onlarca yıl önce bir erkek arkadaşını çaldığı için, Prenses Anne ikna etmeye çalışıyor Kraliçe Elizabeth tacı ona vermek için. Bu, önceki yüzyıllarda savaşların yeniden başlayacağı şeydi. Dedikoducu Polis araştırıyor.

'Anne Camilla'ya Söyledi: Taç Benim!'

Göre Kadınlar Günü , Prenses Anne 1970'lerden beri Bowles'a kin besliyor. Kaynaklar tabloid'e, 'Arkadaşlar uzun zamandır [Andrew Parker Bowles] 'ın Anne’nin gerçek aşkı olduğunu düşünüyordu' diyor. Bowles, kardeşi Prens Charles ile evlendikten sonra bile 'Her şeyi mahvettiği için Camilla'yı asla affetmedi'. İkisi aynı adamla çıktı ve Prenses Anne ancak şu anda 'eski romantik rakibi Camilla'dan intikam almaya çalışıyor.'Bu intikam, tahta kardeşi Bowles’ın kocasından çalma şeklini alacak. 'Anne, en azından Prens William taç için hazır olana kadar Kraliçe ile sıradaki onun olması gerektiğini söyleyen bir dava açtı'. Prenses Anne, ünlü ilişkilerinin ardından “Charles ve Camilla'nın rolleriyle alay ettiklerini düşünüyor”.

Bir kaynak, alaycılığın 'yönetmeyi başaramadıklarından beri daha da kötüleştiğini' ekliyor. Harry ve Meghan'ın ayrılışı . ' Bowles, 'Anne’nin kendisinden hoşlanmadığının farkındadır', ancak yine de taç kocasından alınırsa, 'büyük bir mücadele vermeyi' planlıyor. Makale, 'Anne zor olabilir, ancak Camilla itici değil' diyerek sona eriyor.

Cinsiyetçi Kalıp Yargılar

Tabloid, Prenses Anne'yi sadece diğer kadından intikam almak için var olan kıskanç eski kız arkadaşının klişesine indirgiyor. O bir Olimpiyatçı ve Andrew Parker Bowles ile çıktığından beri iki kez evlendi. Ayrıca Bowles, Camilla ile Windsor Düşesi ile çıktıktan yıllar sonra evlendi. Prenses Anne neden her zaman darbe yapsın ki? Eğer hiç kötü hisleri olduysa, tamamen yoluna devam ettiğini söylemek güvenlidir.

Bu Tekrarlanan Bir Hikaye

Bu tabloid bu hikayeyi ilk kez yayınlamıyor bile. Şubat ayında geri dönüş Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü Prenses Anne dediği için ' tacı alır 'Kardeşinden. Neredeyse özdeş olan bu hikayede, kardeşinin yönetebileceğinden daha iyi yönetebileceğini hissetti. Tek fark, kıskanç öfkesinin hedefi: Bowles yerine Prens Charles. O zamanlar sahteydi ve şimdi sahteydi.

Darbe Olacağına Dair Kanıt Yok

'Uzun zamandır arkadaşlar tarafından düşünüldü' ifadesinin kullanımı, magazin dergisinin her zaman büyük bir rekabet varmış gibi davranma biçimidir. Arkadaşlardan gelen eski düşünceler, var olsalar bile, Prenses Anne'nin tahtı çalmaya çalıştığının kanıtı olmazdı. Prens Charles sıradaki Gazeteciler ne kadar saçma bir hikaye hazırlamayı düşünürse düşünsün Kral olmak.

Bu Tabloid'den Diğer Çılgın Masallar

Sözde 'kraliyet üyeleri' hiçbir şey bilmediklerini defalarca kanıtladılar. Tabloid, Kraliçe Elizabeth'in gideceğini iddia etti krallığı teslim et Bu hikayede bahsetmeye değer bir şeymiş gibi hissettiren ama öyle olmayan Kate Middleton'a. Geçen ay, Prens Charles'ın gizlice taçlandırıldı Kral. Elbette bunların hiçbiri uzaktan doğru değil.

Kadınlar Günü Tahtta kimin oturduğuna dair tutarlı bir anlatı tutamaz. Kraliçe Elizabeth ve Prenses Anne ile ilgili drama ne olursa olsun uydurulsa da onun peşinden Prens Charles olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.