Kocasının ilişkisini öğrendikten sonra, Prenses Diana bulimia geliştirdi. Bir tabloid, yeme bozukluğunu Galler Prensesi ile Galler Prensesi arasındaki benzerlik olarak kullanıyor. Kate Middleton . Dır-dir Prens William karısının bir zamanlar annesinin yaptığı gibi acı çekmesinden korkuyor mu? Dedikoducu Polis araştırır.

Wer ist John Corbett auch verheiratet

Meghxit-Duress Bozukluğa Neden Olur

İçinde Star kapak hikayesi, Prens William 'Kate'den korkuyor.' Cambridge Dükü, 'Kate'in kraliyet hayatının baskısı altında ezilmesinden korkuyor.' 'Annesinin bir yeme bozukluğuyla savaştığını bildiği için özellikle korkuyor'. İçeriden biri, bulimia'nın 'ince yapılı olmasına çok iyi bağlanabilir' diyor.



Stresinin nedeni? Meghan Markle elbette. Markle Amerika'ya gittiği için 'Kate’in iş yükü eskisinin iki katı.' 'Ev okulu George ve Charlotte' un baskısını ekleyin ve Prens William'ın duygusal destek için neden 'kraliçeye ve babasına döndüğünü' görebiliriz. Makale, durumu teşhis edilmemiş ve Prens William 'doktor olmamasına' rağmen, 'işler daha da kötüye giderse' bir müdahale olabileceğini söyleyerek sona eriyor.

Fotoğraflar Güncel Değil

Yeme bozukluğu teorisine biraz güven eklemek için, tabloid, Middleton'un çok zayıf olduğunun kanıtı olarak bazı eski, tatsız fotoğraflarını seçti. Fotoğrafların hiçbirinde maske takmadığı için, hepsinin aylık olduğunu ve bu nedenle güvenilmez olduklarını biliyoruz.

Benzer Kıyafet Benzer Yeme Bozukluğu Demektir?

Tabloid ayrıca bir grup fotoğrafı eşleştiriyor Prenses Diana Middleton'ın siyah giymek veya bebek tutmak gibi benzer şeyler yapan fotoğraflarının yanında. Bu çok tuhaf. Prenses Diana ile benzer bir kıyafet giymek, tarihin “kendini tekrar ettiği” anlamına gelmez, bu sadece ikisinin de çocukları olduğu ve çok sayıda fotoğraf çektikleri anlamına gelir. Artı, Prenses Diana ve Kate Middleton genetik olarak akraba değiller, bu yüzden bağlantı kesinlikle Prens William’ın zihninde olacaktı.

Savannah Guthrie und Hoda Kotb

Hikaye Doğru Değil

Bir kişiye bulimia teşhisi bir tabloid tarafından değil, bir doktor tarafından konulmalıdır. Magazin dergisinin hiçbir fotoğrafik kanıtı yok ve iğrenç bir hikayeyi anlatmak için yalnızca belirsiz 'içeriden' kişilere güveniyor. Middleton'ın kilosunu hedef almak cinsiyetçi bir saldırıdır ve merhum Prenses Diana'yı kaynak olarak kullanmak aşağılıktır. Hikaye yanlış.

Bu Utanmaz Tabloid'den Diğer Yanlış Hikayeler

Magazin dergisi kadınları kilolarından fazla hedef almayı seviyor. Dedikoducu Polis bir raporu bozdu Angelina Jolie anoreksikti boşanmasından kaynaklanan stres nedeniyle. Kapak tarafında dedi ki Jessica Simpson’ın aşırı yeme hamileliğini riske atacaktı. Ünlülerin çok zayıf ya da çok büyük olması önemli değil, ünlü kadınlar oldukları sürece onlar da bir dergiye nefret dolu bir kapak bulabilirler.

Bu makalenin haber aldığını iddia ettiği kraliyet mensupları, muhtemelen Markle ve Prens Harry'nin tabloid gazetesine anlatanlarla aynı kaynaklardır. kraliyet ailesinden kovuldu kraliçenin kendisi tarafından. Açıkçası, bu içeridekiler ya hiçbir şey bilmiyorlar ya da daha büyük olasılıkla tabloid tarafından icat edilmişler. Star korkunç bir üne sahiptir ve güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.