kraliçe ikinci Elizabeth isim vermedi Prens William İngiltere'nin bir sonraki kralı Prens Andrew tartışma. Bir magazin gazetesinin gerçekte imkansız bir iddiası yanlıştır. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

wer gewann Staffel 2 von Rock of Love

Yeni bir rapor National Enquirer Kraliçe Elizabeth'in oğlunu suçladığını iddia ediyor, Prens Charles , Prens Andrew'la ilgili devam eden skandal için. Saray, geçtiğimiz haftalarda Jeffery Epstein ile olan ilişkisine ilişkin sorunlu bir röportajın ardından Prens Andrew'un yakın gelecekte kraliyet görevlerinden geri adım atacağını duyurdu. Magazin gazetesi, Kraliçe Elizabeth'in işleri bir adım daha ileri götürdüğünü ve sadece Prens Andrew'u kovmakla kalmayıp, varisi görünen Prens Charles'a artık onun yerine geçemeyeceğini söylediğini iddia ediyor.Hikaye, sözde bir 'saray içerisinden' sözünü aktarıyor: 'Bu, asilzadelerin on yıllardır karşılaştığı en büyük skandal. Majesteleri buna neden olduğu için Andrew'u ve Charles'ı buna engel olmadığı için suçluyor! ' Bu neredeyse kesin olarak uydurulmuş 'içeriden', 'Monarşiyi yalnızca William'ın kurtarabileceğine inanıyor' diyor. Sahte makale, bu şüpheli kaynağın şu iddiasını ileri sürdü: 'Charles, Yeni Zelanda'ya resmi bir geziden döndüğünde, ona özel dairesine gitmesini emretti ve on yıl önce patlak verdiğinde skandalı içermediği için onu patlattı.'

Prens Charles'ın skandala tepki vermediği iddia edildiğinden, dergi, Kraliçe Elizabeth'in Charles'ı atladığını ve torunu Prens William'ı bir sonraki kral olarak adlandırdığını iddia ediyor. Muhtemelen sahte saray ihbarcıları ekliyor: 'Majesteleri, Monarşinin geleceğini yalnızca William ve Catherine sağlayabilir' dedi, 'Charles çaresizce protesto etti ama annesi onu vurdu.' Bu sahte raporda, Birleşik Krallık'taki veraset yasalarından başlayarak, açılacak çok şey var.

Bu bir konudur Dedikoducu Polis yıllar boyunca defalarca anlatılan hikayeler Kraliçe Elizabeth, William'ın lehine Prens Charles'ı geçiyor magazinlerde çok yaygındır. Her seferinde, kraliçenin halefini seçme gücüne sahip olmadığını açıklıyoruz. Anayasal monarşide, bir sonraki kral veya kraliçenin kim olacağını belirleyen çok açık yasalar var. Bu yasalar Kraliyet değil İngiltere Parlamentosu tarafından belirlenir. Halefiyetin nasıl işlediğini ayrıntılı olarak öngören bir dizi yasa var ve bunlardan tek bir tanesi şu anki naibi içermiyor, hatta onun görüşü bile bir fark yaratmıyor.

Herhangi bir 'üst düzey saray çalışanı', monarşiyle ilgili yasaları anlayacaktır, bu da neredeyse kesinlikle magazin dergisinin alıntılarının sahte olduğu anlamına gelir. Bu özel dergi, bu sahte anlatıyı daha önce birçok kez zorladı. Prens Andrew tartışmasını karışıma sokan konuyla ilgili bu son görüş de uydurma.

Warum haben sich Blake Shelton und Miranda Lambert scheiden lassen?

Mayıs ayında Enquirer iddia eden bir makale yayınladı Kraliçe Elizabeth, Prens William'ın 'tahtı ele geçirmesini' istedi Prens Charles'dan. Gülünç makale, kraliçenin 'monarşiyi kurtarmak' için bir tür saray darbesi planladığını söylüyordu. Yayın, İngiliz hukuku anlayışında bir kez daha tamamen yanlıştı. Açıkça, çıkış noktasının hatalarını tekrar etmekten hiç utanmaması gerekir.

Şubat ayında Enquirer iddia edildi Kraliçe Elizabeth demanstan muzdaripti ve adı Prens William ve Kate Middleton idi. yeni kral ve kraliçe. Tamamen yanlış olan bu rapora göre, kraliçe istifa ediyor, Prens Charles'ı atlıyor ve Prens William'ı bir sonraki hükümdar olarak adlandırıyordu. Sinir bozucu bir şekilde, tabloid yine bir 'saray içerisinden' alıntı yaptığını iddia etti. Tıpkı şu anki içeride olduğu gibi, sözde 'kaynak' da saray, kraliyet ailesi veya İngiliz hukuku hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Dedikoducu Polis hikayeyi düzelttik ve böyle hikayeler yayınladığında tabloid'e seslenmeye devam edeceğiz.

Kent State Gun Girl kackt ihre Hosen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.