Altı ay önce, iddia edilen bir tabloid Prens William ve Kate Middleton başka bir çocuk bekliyorduk. Dergi ilk başta Cambridge Düşesi'nin en az birkaç ay olduğunu iddia etti, ancak hikayeyi araştırdığımızda, Dedikoducu Polis birkaç tutarsızlık buldu. Bir süre geçtiğinden beri hikayeye bir göz atıyoruz ve bu yeni asil bebeğin nerede olduğunu merak ediyoruz.

Kate Middleton ile New Idea

(Yeni fikir)Haben sich Tim Mcgraw und Faith Hill getrennt?

Prens William ve Kate Middleton 'Karantina Bebeği' mi Yaptı?

Mayısta, Yeni fikir Kate Middleton iddia etti dört numaralı bebeğe hamile ve o ve Prens William 'kendinden geçmişti.' Daha fazla okuduktan sonra dergi, dük ve düşesin başka bir kıza sahip olduğunu iddia ederek, onun Charlotte için 'kız kardeşi' olduğunu belirtti. Yine de, bu magazin dergilerine gelince hiçbir şey göründüğü gibi değil.

Yayının makalesi, 'kraliyet yorumcusu' ile manşetten tamamen farklı bir hikaye öne sürüyordu: 'Bir süredir Kate'in dördüncü bir çocuk istediğini düşündüm ve bu kilitlenmenin bunun olma olasılığını artırdığını düşünüyorum.' Prizin kaynağı, Kraliyet çiftinin karantina bebeği olmasını teşvik ediyordu, ancak derginin manşetinde ifade edilen bu değildi. Yine de içeriden biri, 'Her zaman kilitlenmenin bir bebek patlamasıyla sonuçlanacağını düşünmüşümdür, bu yüzden Cambridges'lerin kulübe katılması beni şaşırtmayacaktır' dedi.

Oradan hikaye, düşesin hamile olabileceğini, çünkü 'yeni doğum yapmış bir kadına video bağlantısı üzerinden konuşurken' 'anne gibi göründüğünü' öne sürmeye devam etti.

Peki Bu Yeni Kraliyet Bebek nerede? Cevabımız Var

Dedikoducu Polis Kanıt eksikliği ve magazin gazetesinin geçmişteki güvenilmezliği nedeniyle çıktığında raporu bozdu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, altı ay geçti ve Kate Middleton'ın hamile olduğuna veya bir bebek doğurduğuna dair herhangi bir duyuru yapılmadı. 2019 yılında Prens William ebeveyn olmaktan bahsetti ve görünen varis, yavrularını büyütmek için çok hevesli görünmüyordu.

Uyku eksikliği başlamaya başladığında, stres seviyesi yükselir. Küçük yaşlardan itibaren size bir vizyon sahibi olmanız, bir planınız olması, bir kariyeriniz olması öğretilir ve aniden bebekler ortaya çıkar ve çok daha fazlasını düşünmeye başlamanız gerekir. … O kadar büyük bir değişim ki, tüm hayatın bir yöne gidiyor ve aniden sana izinde durman söylendi.

Nicole Kidman und Keith Urban Baby Nummer 3

Kate ve William Sadece Üç Kişi İle Mutlu

Bu yılın başlarında, İnsanlar Kate Middleton'un Dük'ü belirttiğini bildirdi daha fazla çocuk istemedi . Dedikoducu Polis geleceği tahmin edemez, ancak bizim anlayışımıza göre, Cambridge Dükü ve Düşesi üç çocuğuyla mutlular.

Tabloids, Kraliyetler Konusunda Yanlış Anlıyor

Gelince Yeni fikir Kraliyet ailesi söz konusu olduğunda, priz geçmişte tamamen yetersizdi. Mart ayında, Prens William ve Kate Middleton'ı iddia ettikleri için dergiyi baskıladık. tahta geçti koronavirüs salgını ortasında. Eylülde, Dedikoducu Polis Prens William'ı iddia ettiği için yayını çürüttü Prens Harry ile çekişme Netflix anlaşması üzerinden. Gördüğünüz gibi, magazin dergileri güvenilmezdir ve İngiliz Kraliyet Ailesi .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.