Drama dağları var Kraliyet Ailesi o Prens William ve Kate Middleton şimdi kişisel olarak hitap etmeleri gerektiğini hissedin. Bir tabloid, bir TV röportajının tüm kirli çamaşırları havalandırmak üzere olduğunu iddia ediyor, ancak elbette şık bir şekilde. Dedikoducu Polis son derece şüpheci, bu yüzden konuya girelim.

Motivasyonları? Prens Harry ve Meghan Markle

Göre TAMAM MI! , The Cambridges, 'Meghan ve Harry ile yaşadıkları zorluklar gibi ... belirli şeylerin sahipliğini almak için' her şeyi anlatan ortak bir röportaj yapacak. Belirtilmeyen kaynaklar, çiftin kraliçenin onayıyla 'protokolden kopacağını' söylüyor. Sussexes yetkisiz biyografi Özgürlüğü Bulmak çifti 'kirli çamaşırlarının böyle havalandırılması' için soktu, bu yüzden Cambridge’in intikam alma yolu buydu.neue Kinder auf dem Block Frauen

Masadan Hiçbir Şey Yok

Her şeyi anlatan hikayelerde olduğu gibi, bu makalenin çoğu Middleton ve Prince William'ın abilir tartışmak. Onlar abilir tartışmak 'onların prenseslerle sürtüşme iddiası Beatrice ve Eugenie ', hatta' hayranlarını üç çocuklarına ve diğerlerine 'ilişkin' güncellemeler ' aileye gelecekteki eklemeler . Bu röportaj, '' asla şikayet etme 'zihniyetini terk etmek anlamına gelen' monarşi için yeni planlarının bir parçası '.

Classy Vs Trashy Tell-All

Burada 'skandal olmayacak' bir röportaj yapmanın bile kraliyet geleneğinin aşırı bir ihlali olduğunu belirtmek isteriz. Bu makale çağırıyor Özgürlüğü Bulmak özünde, Sussex'lerin 'cüretkar' olarak katkıda bulunmadıkları bir şeyi anlatır. Öyleyse bir biyografiye katılmamak değersizdir, ancak televizyonda dramayı tartışmak için oturmak 'şık mı?' The çifte standart Sussexes ve Cambridges arasında burada tam teşhir edilmektedir.

Lojistik Konusunda Detay Yok

Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olduğundan şüphe ediyor. Kraliyet ailesi böyle söylentiler hakkında nadiren yorum yapar, bu da tam anlamıyla her şeyi anlatan bir röportajın özel Cambridges kartlarında bulunmadığının kanıtıdır. Bu röportajın nerede, ne zaman ve kiminle yapılacağına dair hiçbir ipucu yok. Örneğin BBC'de mi yoksa Kanal 4'te mi olacak ve canlı yayınlanacak mıydı, eğer öyleyse ne zaman? Başlıca TV röportajları, önceden dikkatlice ayarlanan ve bu makalede olduğu gibi hiç görünmeyen devasa meselelerdir.

Bunlar Herkese Anlat Hiç Olmayacak

TAMAM MI! her şeyi anlatan röportajları veya hiçbir zaman somutlaşmamış gibi görünen kitapları teşvik etmeyi alışkanlık haline getirdi. Son zamanlarda iddia etti Kenny Chesney açılırdı . Ondan önce öyleydi Dolly Parton , Oh ve Kelly Ripa İddiaya göre yolda da her şeyi anlatan bir anı var. Bir de görünüşe göre her ikisini birden yapan Jennifer Aniston var. yalnız görüşme ve Brad Pitt ile birlikte .

Bu tabloid her şeyi anlatan bir röportajı ilk kez tartışıyorsa, buna inanmaya daha meyilli olabiliriz, ancak TAMAM MI! Ünü onlardan önce gelir. Cambridges'in her şeyi anlatan bir röportaj yapması radikal bir şekilde karakter dışı ve magazin gazetesinin her şeyi anlatan bir hikayeyi doğru şekilde bildirmesi daha da karakter dışı olurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.