Prens William ve Kate Middleton ne İngiltere'nin bir sonraki kralı ve kraliçesi seçildi ne de tamamen uydurma bir tabloid habere rağmen “resmi bir açıklama” yoktu. Dedikoducu Polis bu sahte haberi özel olarak düzeltebilir. Bize bunların hiçbirinin doğru olmadığı ve veraset çizgisinde herhangi bir değişiklik olmadığı söylendi.

Göre Yaşam tarzı Middleton ve Prens William hakkında yalanlar yayınlama konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip olan, Kraliçe Elizabeth 'kendi oğlu yerine onun yerine geçmek için şaşırtıcı bir şekilde William ve Kate'e dokundu Prens Charles , tahtın sıradaki kişisi. ' Tabloid ayrıca, kraliçenin 'haleflerini kral ve kraliçe olarak yeni rolleri için eğitime koyduğunu' iddia ediyor. Görünüşe göre uydurulmuş bir 'saray içerisinden', 'Majesteleri, William ve Kate'in geleceğin olduğunu anlıyor.'Şüpheli kraliyet 'kaynağı', kraliçenin 'Windsor Evi'nin hayatta kalmasını sağlamak için 65 yıl harcadığını ve William ve Kate'in modern bir dünyada işi yapacak enerjiye ve yıldız kalitesine sahip olduğunu' iddia ediyor. Sözde 'içeriden', 'Kraliçe Elizabeth, monarşinin uzun vadeli sağlığı için her zaman en iyisini yapacak' diyor. Oldukça şüpheli 'kaynak', kraliçenin Prens Charles'tan korktuğunu ve karısı Camilla'nın halkın lehine olmadığını iddia ediyor. Muhtemelen uydurulmuş ihbarcı, 'Elizabeth, monarşinin artık bir zamanlar sahip olduğu saygı ve güce sahip olmadığını fark etti,' diyor ve ekliyor: 'Onun gözünde William ve Kate, bunu tersine çevirebilecek iki kişi.'

ABD'de yayınlanan tabloid ayrıca Kraliçe Elizabeth'in Prens Charles ile 'tarihi kararını resmen açıklamadan önce' yaptığı özel bir görüşmenin gizli olduğunu iddia ediyor. Sıklıkla kanıtlanmayan çıkış, hükümdarın en büyük oğluna tahtı reddetme nedenlerini açıkladığını ve 'onları isteksizce kabul ettiğini' iddia ediyor. Ancak dedikodu dergisinin 'kaynağı', 'kraliçenin kararından bu yana William ve babası arasında işler biraz gerginleşti' diyor. Charles’ın karısı Camilla ise “kraliçenin kararından gizlice heyecan duyuyor. 70 yaşında, bir ömür boyu sürecek kadar dram yaşadı, '

Yayın, daha sonra Kraliçe Elizabeth'in başlangıçta genel olarak torunuyla birlikte alınmadığını, kraliyet majestelerinin artık 'Kate'in kraliçe rolünü üstlenecek tüm doğru kişilik özelliklerine sahip olduğunu' düşündüğünü belirtiyor. Ancak tabloid'in kraliyet içerisinden Middleton, 'kendisi ve Prens William’ın çocukları Prens George ve Prenses Charlotte üzerindeki ek baskıdan endişe duyuyor' diyor. Şüpheli kaynak, “Kate tahta çıkmadan önce birkaç yıl daha düşük bir profil çizmek istemişti” diyor.

Dedikoducu Polis bununla birlikte, tümünün Yaşam tarzı örtbas hikayesi kraliyet ahırlarından daha dolu. Ve raporlama da daha kötü kokuyor. Kensington Sarayı ile teyit ettiğimizi not etmeden önce, gerçek bir 'saray içerdekinin' kraliçeden yalnızca 'Elizabeth' olarak bahsetmeyeceğini veya Cambridge Dükü ve Düşesi'nden gayri resmi olarak 'William ve Kate' olarak söz etmeyeceğinden bahsetmeye değer. Yine de Dedikoducu Polis Prens William ve Middleton'ın bir sözcüsüne ulaştı ve bize sadece, tabloid tarafından iddia edildiği gibi böyle bir 'resmi duyuru' olmadığı, aynı zamanda 'veraset çizgisinde hiçbir değişiklik olmadığı' söylendi.

Ne yazık ki, magazin gazetesinin genç kraliyet ailesi hakkındaki haberlerinin doğruluğunda da bir değişiklik olmadı. En son sahte haberler, aynı prizden geliyor. Dedikoducu Polis Ekim 2015'te, 'resmi bir duyuru' olduğunu iddia ederek yanlış bir şekilde kapak haberi yayınladığında patladı Middleton üçüncü çocuğuna hamileydi . Aynı zamanda dergi Dedikoducu Polis yanlış beyan edildiğinde düzeltildi Middleton, Nisan 2016'da ikizlere hamileydi . Merakla, defalarca gözden düşürülen yayın, yeni makalesinde altı hafta boyunca bir kapak hikayesi olduğunu iddia eden bir kapak hikayesini nasıl bastığından hiç bahsetmedi Middleton'ın hamile olduğuna dair 'resmi açıklama' .

Çıkış, basitçe birbiri ardına yalan basmıştır. Ve belki daha da acıklı bir şekilde, Yaşam tarzı eşit derecede güvenilmez magazinlerin oyun kitabından bir sayfa almış gibi görünüyor Star ve TAMAM MI! benzer şekilde, Prens William ve Kate Middleton'un İngiltere'nin bir sonraki kralı ve kraliçesi olarak seçildiğini iddia eden yanlış bir şekilde kapak hikayeleri yayınlayan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.