Prens William maalesef hile skandallarına yakalandığına dair tabloid söylentileri tarafından hedef alındı. İki büyük skandal, evliliğinde büyük gerilime neden oldu. Kate Middleton , acımasız magazin dergileri ısrar etti. Dedikoducu Polis kalıbı not etti ve yıllar içinde 'skandallar' hakkında çürüttüğümüz en çirkin söylentileri topladık.

İlk “hile skandalı” 2017'de gerçekleşti. Ünlü dedikodu blogu Radar Çevrimiçi iddia etti Middleton, kayak gezisine çıktıktan sonra Prens William'a karşı 'soğuk ve mesafeliydi' İsviçre'de arkadaşlarla. Middleton'ın, kocasının 'şehvetli tek başına kayak gezisi' ile 'eğlenmediği' iddia edildi ve onu halktan saklamakla uğraşmadı. Bir St. Patrick günü etkinliği sırasında, Cambridge Düşesi 'bir grup erkeği, kocasının İsviçre Alpleri'nde kayak yaparken güzel sarışın bir kadınla görülmesi üzerine büyüledi.' Çıkış, Middleton'ın öfkesinin kaynağı olan Prens William'ın 'skandallı yolculuk sırasında bir gece kulübünde Sophie Taylor adlı Avustralyalı bir modelle yakınlaştığını' iddia etmeye devam etti.Jon Voight und Angelina Jolie Beziehung

Dedikoducu Polis durumun böyle olmadığını buldum. Prens William’ın kayak gezisinde uzaktan 'şehvetli' hiçbir şey olmadığını gördük. Cambridge Dükü, Sophie Taylor dahil bir grup arkadaşıyla birlikte gitti. Çıkış, Taylor'ın Prens William’ın arkadaşlarından birinin kız arkadaşı olduğunu unutmuş gibiydi. Kate Middleton'ın 'bir grup erkeği büyülediği' iddialarına gelince, bu da yanlıştı. Prens William ve Middleton, Aziz Patrick gününde bir etkinliğe katıldı. Kraliyet çifti, Londra'daki Süvari Kışlası'nda kantinlerinde askerlerle buluştu. Middleton sadece askerlerle sohbet ediyordu.

Aylar sonra, aynı yayın yanlış anlatımla devam etti. Şimdi, çıkışa göre, Kate Middleton ve Prince William 'gizli evlilik danışmanlığı seansları' yapıyorlardı. Sık sık çürütülen site, 'Prens William, parti arkadaşlarıyla yaptığı flört kayak tatilinden sonra eşi Kate ile birlikte kulübeden çıkmak için hala mücadele ediyor.' Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, gezinin “cilveli” hiçbir yanı yoktu. Bu arada, Middleton aynı anda kız kardeşinin bekarlığa veda partisini kutlamaktaydı, ancak yoluna hiçbir hile iddiası atılmamıştı.

Verstehen sich die Richter auf der Stimme?

Her şeye rağmen, haber kaynağı sözde bir 'içeriden' sözde bir alıntı yaptı ve 'Elbette her şey küçümsendi, ama Kate dehşete düştü ve o zamandan beri Wills, telafi etmeye çalışan bir köleden başka bir şey olmadı.' Birbirleriyle son derece mutlu göründükleri çiftin tüm halka açık gezileri sadece 'tanıtım gösterileri', 'gerçeğin saptırılması' ve 'hasarı telafi etmek için jestler' idi. Bu sözde içeriden bilgiye göre, 'Kate gerçekten onu affetmek için çabalıyor.' Gerçekte, Middleton'ın affedeceği hiçbir şey yoktu. Dedikoducu Polis bu hikayeyi yanlış saydı.

En yeni hile iddiaları 2019'da geldi. Prens William'ın, aile arkadaşı Rose Hanbury ile bir ilişki sürdürdüğü, çok sayıda tartışmasız kaynak tarafından iddia edildi. Yaşam tarzı Nisan ayında bildirdi ki Meghan Markle sözde Middleton'a kocasını hile yapmaya 'zorladığını' söyledi .

Çıkış, 'Meghan, ağlayacak bir omuz sunmak yerine, Kate'e William'ın sözde başıboş gözünün onun hatası olduğunu söyleme fırsatını kullandığını öğrendiğini' iddia etti. Şüpheli kaynak, Markle'ın Cambridge Düşesi'ni azarladığını iddia ederek, 'daha çok parlamak ve seksi görünmek için daha fazla çaba sarf etseydi, William başka bir kadına asla bakmazdı' diye devam etti.

Bu makalede Markle ve Middleton arasındaki iddia edilen gerginlikler hakkında pek çok bilgi vardı, ancak Prens William’ın iddia edilen ilişkisi hakkında fazla bilgi yoktu. Kırmızı bayrak kaldırdı Dedikoducu Polis . Prens William ve Hanbury arasındaki bir ilişki iddiaları o kadar yanlıştı ve o kadar kontrolden çıktı ki, Prens William’ın kendi avukatları konuştu. Bu hikayeyi adlandırdılar ve beğenen pek çok kişi, 'yanlış spekülasyon' dan başka bir şey değil.

The Küre o ay daha sonra bildirdi ki Kate Middleton ve çiftin üç çocuğu ebeveynlerinin yerine taşınmıştı. . Elbette, sözde hile skandalı, yaşam düzenlemelerindeki bu sözde değişikliğin arkasındaki itici güçtü. Middleton, Hanbury ve Prince William'ın açık 'ihaneti' yüzünden o kadar 'paramparça' olmuştu ki, süpermarket tabloidinin şüpheli kaynağına göre, eşler, avukatları boşanma konuşsa bile, bir 'deneme ayrılığına' katıldılar.

ist jessica biel noch verheiratet

Bu iddialar tamamen yanlıştı, Dedikoducu Polis bulundu. Çıkış, Cambridge Düşesi'nin kocasını görmediğini ve hatta onunla konuşmadığını iddia etse de, durum böyle değildi. Bu öykünün yayınlandığı sırada Kate Middleton ve Prens William Paskalya'yı birlikte geçirmişlerdi ve hatta St. George Şapeli'ndeki kilise ayinlerinden sonra Prens Harry ve Meghan Markle'yi ziyarete gitmişlerdi - bu, 'deneme ayrılığı' için çok fazla. Bu magazin dergilerinin kraliyet çiftinin evliliği hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.