Are Prens William ve Kate Middleton tahtın bir sonraki mirasçıları olmak için çizgiyi kesmek mi? En uzun süre hizmet eden varisi görünür bırakacaktı. Prens Charles soğukta dışarı. Dedikoducu Polis söylentiye baktı.

Kral William Daha Sonra Değil mi?

Biz Haftalık muazzam bir değişikliği bildiriyor arka arkaya . Kraliçe tahtta yaklaşık yetmiş yıl geçirdikten sonra 'bir molayı hak ediyor' ve bir kaynak 'William ve Kate, kraliçe tahttan çekildiğinde Charles'ın tahtını almak için yerine geçecek' diyor.Baba Hafif Değil

Tabloid gazetesine göre Prens Charles atlanmakta sorun değil, çünkü o ve Prens William monarşinin ne olması gerektiğine dair “bir vizyonu” paylaşıyor. Vizyon aynıysa Prens Charles'ın neden tahta geçmeyeceği belli değil, ama konudan sapıyoruz.

Golden Tate Russell Wilson Frau

Gazete, kraliçenin çoktan yavaşlamaya başladığını ve 'kraliyet görevlerini Kate ve William'a devreddiğini' söylüyor. Listelenen görevler arasında hayır işleri, hastaneleri ziyaret etme ve 'kraliyet yardımcılarıyla doğrudan bağlantı kurma' yer alır. Tüm bunlar, Prens Charles tarafından uzun süredir yerine getirilen görevlerdir ve Prens William'ın normalde ne yapacağını kapsar.

Sussexes'te Tokatlamak Olmadan Bir Tabloid Hikayesi Olmazdı

Kraliçe Elizabeth'in Cambridge’i seçmesinin bir nedeni, sözde Prens Harry ve Meghan Markle’ın kraliyet çıkışına nasıl davrandıklarıdır. Bir kaynak, kraliçenin 'Sussexlerin maskaralıklarından William ve Kate olmadan nasıl kurtulacağını bilmiyor' diyor. Var kişisel rekabet yok kraliçe Sussex Düşesi arasında zamanımızı kanıtladık ve tekrar zaman .

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğunu belirlemiştir. Veraset çizgisindeki büyük değişiklikler asla magazin dergilerinden kaynaklanmayacaktır. The Crown'ın kendisinden uygun ifadelerle gelecek. Dahası, böyle bir sıçrama İngiliz monarşisinde benzeri görülmemiş .

ist Joanna wird wieder schwanger

Magazin gazetesi, bir vazgeçmeyi tatile benzetiyor, ancak durum pek de öyle değil. Kraliçenin tahtından çekilmesi duyulmamıştı ve taht haklı olarak Prens Charles'a geçecekti. Kendini terk etmeyi seçerse, Prens William Kral olacaktı, ama Prens Charles'ı görmezden gelmenin yolu yok.

Kardeş dergileri Biz Haftalık hakkında hikayeler yazdırmak Prens William tahtı ele geçiriyor oldukça sık. Mevcut plan değiştirilemez: Sıradaki Prens Charles olacak İngiltere Kralı . Ayrıca kraliçenin tahttan çekilmeyi planladığına veya torununu oğluna tercih ettiğine dair hiçbir kanıt yok.

Wie viel verdient Jake von der staatlichen Farm?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.