Prens William ve Kate Middleton İngiltere'nin bir sonraki kralı ve kraliçesi seçilmedi Kraliçe Elizabeth . Bir kere daha, Dedikoducu Polis bu devam eden hikayenin başka bir tatilini düzeltmek zorunda kalıyor. Magazin haberi yanlış.İçinde bir makale Temasta Kraliçe Elizabeth'in oğlu ve varisi Prens Charles'ın naiplik işi için doğru olduğunu düşünmediğini iddia ediyor. Sahte rapora göre, kısa süre önce bir aile toplantısı düzenledi ve torunu Prens William ve karısı Cambridge Düşesi Catherine'in Birleşik Krallık'ın bir sonraki kralı ve kraliçesi olacağını duyurdu. Bu, devam eden yanlış bir anlatıdır. Dedikoducu Polis defalarca bozuldu.Son makalede, tabloid, 'saray içeriden biri' olarak tanımladığı şeyi şöyle aktarıyor: 'Kraliçe, William ve Kate'in tahta geçmesini daha iyi buldu.' Bu neredeyse kesinlikle sahte 'saray içerdekiler', 'Açıkça söylemek gerekirse, [Prens Charles] 'ın tacı alacak doğru kişilik özelliklerine sahip olup olmadığından şüphe ediyordu. Halefinin popüler olması kraliçe için önemlidir. ' Buradaki en büyük sorun, herhangi bir gerçek saray içerisinden kesinlikle anlayacağı gibi, kraliçenin ardıl çizgiyi değiştirecek güce sahip olmamasıdır.

y haben sie jessie abgesagt

Birleşik Krallık'ta halefiyetle ilgili bir dizi yasa var ve hepsi Parlamento'dan geliyor - Buckingham Sarayı'nda yaşayan figürlerden değil. Kraliçe Elizabeth kadar popüler, o kadar güçlü değil. Bir sonraki kral veya kraliçeyi isimlendirme yetkisi yok. Prens Charles, herhangi bir nedenden ötürü istifa etmediği veya önünde ölmediği sürece onun yerine geçecektir. Ancak o zaman Prens William görünürdeki varis olabilirdi. Temasta bunu bilmeli Dedikoducu Polis aynı yanlış iddiayı yaptığı için geçen yıl yayını bozdu .Daha da cüretkar bir şekilde, tabloid, Prens William için büyük bir taç giyme töreni olacağını iddia ediyor. Sahte kaynak, 'Bu yaz Westminster Abbey'de 1 milyar dolarlık televizyonda taç giyme töreni olacak' diyor. Yani, yanlış bir şekilde Prens William'ın kral olacağını iddia eden çıkış noktası değil, aynı zamanda 2020 yazı olacak. Kraliçe Elizabeth ve Prens Charles, kraliçenin kenara çekilip emekli olma planları olmadığını duyurdu. Magazin gazetesi kraliçenin ölümünü tahmin etmediği sürece, şu anda taç giyme töreni planı yok. Ve olsaydı, Prens Charles bu sırada kral olarak adlandırılacaktı. Bu arada, tabloid'in geçen yılki sahte raporu '500 milyon dolarlık bir taç giyme töreni' öngörüyordu. Ya maliyet 13 ayda ikiye katlandı ya da daha büyük olasılıkla tüm hikaye uyduruldu.

Wer gewinnt Ink Master Staffel 2

Temasta Kraliyet ailesi söz konusu olduğunda kötü şöhretli bir sicile sahiptir. Mart ayında, magazin dergisi hakkında bir hikaye uydurdu Middleton 4 numaralı bebeğe hamile . Tamamen uydurma olan bu hikaye, bir saray içerisinden alıntı yaptığını iddia ediyordu. Magazin dergisinin bu saçmalığı yayınlamasından dokuz ay dört gün sonra, Middleton'ın hamile olmadığını söylemek güvenlidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.