Prens William tarafından utanmıyor Kate Middleton Tamamen uydurma bir rapora rağmen 'daha yaygın davranış' olarak adlandırılır. Dedikoducu Polis bu iddiayı düzeltebilir. Bize bunun 'saçma' olduğu söylendi.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, saçma iddianın kaynağı Ünlü Kirli Çamaşırhane , 'Kate Middleton Prensessiz Diana: Prens William, Ortak Davranış Üzerine Kaşlarını Kesiyor.' Herhangi bir dayanak veya gerçek olmadan, çoğu kez kanıtlanmayan site, 'Kate kraliyet ailesinin gerçek bir üyesinden daha sıradan biri gibi davrandığını' iddia ediyor ve 'Prenses Diana'nın izinden gitmekte zorlandığını' ekliyor.Çıkış, Cambridge Düşesi'nin 'spot ışığında parlamak için mücadele ettiğini' iddia etmeye devam ediyor, bu webloid'e göre Prens William'ı 'karısının ortak davranışlarından oldukça hüsrana uğrattı.' Site ayrıca Middleton'ın 'Cambridge Düşesi rolünde fazla bir şey yapmadığını' ve yalnızca 'saç stilleri ve modaya uygun kıyafetleri' için manşetlerde yer aldığını iddia ediyor. Kötü blog, 'Prens William'ın davranışlarından sık sık utanmasına şaşmamalı' diye ekliyor. Bunun dışında çıkış, sahte önermesini desteklemek için çok az bilgi sağlar.

Bu hikayenin saçmalığına rağmen, Dedikoducu Polis Raporun tamamen 'saçma' olduğunu bize garanti eden gerçek bir kraliyet kaynağına danıştı. Prens William'ın, Kate'in kraliyet ailesiyle evlendiğini düşünürsek, 'sıradan' geçmişiyle ilgili bir sorunu olmadığı açıktır. İlk olarak 2001 yılında İskoçya'daki St. Andrews Üniversitesi'nde öğrenci olarak tanışan ikili, uzun süredir birlikteler. Prens William, dünya çapında milyonlarca insanın saygı duyduğu karısından kesinlikle utanmıyor.

Elbette, CDL’nin sahte hikayesine uzaktan şaşırmadık. Hatırlamak, Dedikoducu Polis Şubat ayında web sitesini asılsız iddia ettiği için aradı Prens William, Middleton'a halka şefkat göstermeyi reddetti . Ve Nisan ayında, yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için çıkışı düzelttik. Middleton çift terapisine gitmesi için Prens William'a yalvarıyordu. . Bu gerçek olmayan makaleler gibi, bu son iddia da aynı derecede gülünç. Tekrar tekrar gözden düşmüş olan çıkış, Prens William ve Middleton’ın ilişkisine dair hiçbir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.