Birine mutlu bir doğum günü dilemek, önemsediğiniz kişilere onları önemsediğinizi göstermek için neşeli bir jesttir. Sosyal medyanın tehlikelerinden biri, şu anda kamuya açık bir kayıt olmasıdır. kim doğum günü dileklerini gönderdi kime ve ne zaman. Geçen cumartesi, Prens Charles 72 yaşına bastı ve Prens Harry ve Meghan Markle herkese açık doğum günü dilekleri göndermedi. Dedikoducu Polis araştırır.

Habe Chip und Joanna ein Baby bekommen

Asil Snub mı?

Yaramaz Dedikodu Prens Charles 'Prens Charles'a, Prens Harry ve Meghan Markle hariç olmak üzere kraliyet ailesinin her yerinden sosyal medyadan en iyi dileklerle duş aldığını' bildirdi. Kardeşi doğum günü dileklerini göndermek için zaman ayırdığı için, babası için mutlu bir doğum gününün olmaması, Prens Harry'yi kötü gösterir.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) tarafından paylaşılan bir gönderi

Sosyal Medyaları Yok

Bu blog, Sussexes'in 'özel dilekler göndermiş olabileceğine' dikkat çekiyor. Bu tek satır bile, bu blogun Prens Harry ve Meghan Markle hakkında ne kadar az şey bildiğini gösteriyor. Hayatlarına dair kesinlikle hiçbir fikri yok ve bunun yerine bunun gibi pasif-agresif hikayeler yayınlıyor. Sussex'ler gerçekten de özel olarak doğum günü dileklerini 'göndermiş olabilirler', ancak yalnızca özel olarak dilek gönderebiliyorlardı, çünkü aktif, halka açık bir sosyal medya hesapları yok.

Markle ve Prince Harry, kraliyet ailesinden Kaliforniya'ya gittiklerinde, resmi Sussex Instagram sayfalarını bıraktılar. Sussexes son bir veda mesajı yayınladı:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sussex Dükü ve Düşesi (@sussexroyal) tarafından paylaşılan bir gönderi

İkisinin, kraliyet ailesinin geri kalanı gibi halka açık sosyal medya hesapları yok. Bir tür küçümseme veya kötü niyet yüzünden değil, sadece çiftin sosyal medyası olmadığı için halka açık bir doğum günü dileği yoktu. Kötü niyet olmadığını kanıtlamak için, geçen yıldan Prens Charles'a doğum günlerine bakabiliriz. Geçen yılki gönderi, bunun bir küçümseme olmadığını ve yalnızca Instagram'a sahip olmamanın bir yan ürünü olduğunu kanıtlıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sussex Dükü ve Düşesi (@sussexroyal) tarafından paylaşılan bir gönderi

Markle Neden Çevrimiçi Olmadığını Açıklayalım

İle bir röportajda Servet , Markle açıldı neden sosyal medyayı terk etti . 'Kendimi korumak için sosyal medyada çok uzun süredir bulunmuyorum' dedi. Eski Sussex kraliyet hesabının 'bizim tarafımızdan yönetilmediğini, bu bütün bir ekipti' diye ekledi. Bu satır aynı zamanda kraliçeden veya Cambridges'ten uzatılan doğum günü dileklerinin muhtemelen ilgili sosyal medya ekipleri tarafından yayınlandığını gösteriyor. Markle, Naughty Gossip gibi Sussex karşıtı bir blog kimin kime mutlu yıllar dilediğini takip ettiğinde kanıtlanmış bir duygu olan 'ona takıntılı hale gelen insanlar' olduğunu ekledi.

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis Naughty Gossip, yıllar önce Beyonce'nin sadece kapağını aldığını iddia ettiğinde patladı Vogue Çünkü Meghan Markle geçti . Bize bu hikayenin 'tamamen saçma' olduğunu söyleyen derginin bir sözcüsüyle görüştük. Blogun neden Beyonce'den zafer kazanmak isteyeceği kimsenin tahmin etmediği bir şey, ancak Markle’ın gerçek hayatı hakkında hiçbir şey bilmediğini bir kez daha kanıtlıyor.

Bu blog, National Enquirer Sussex Düşesi hakkındaki öykülerinde amansız olan. Kraliyet ailesinden 90 milyon dolar talep ettiğini iddia etti. Prenses Diana hakkında belgesel . Ondan önce, Prens Harry'ye ' bir meslek edin . ' O sadece taleplerle dolu. Sussex'ler, geniş ailelerini para için zorla almaya gerek duymayan milyonerlerdir. Gazeteci, Markle'ı boş yere göstermenin dergi satacağını biliyor.

Wann ist Bob Marley gestorben und warum?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.