Prens Harry ve Meghan Markle 83 gün önce ayrılmadı. Sussex Dükü ve Düşesi'nin ayrıldığını iddia eden bir tabloid yanlıştır. Dedikoducu Polis makaleyi çürütebilir.

Son baskısının başlığı Yeni fikir “Meghan ve Harry 83 Gün Önce Gizlice Bölünüyor!” yazıyor. İçeride, sahte rapor, çiftin kraliyet görevlerinden altı haftalık tatillerinde birlikte çok az zaman geçirdiklerini ve çoğunu Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da geçirdiklerini iddia ediyor. Hikaye, yeni ebeveyn olmanın stresinden Prens Andrew'un skandalına kadar her şeyin çiftin ilişkilerinde sersemlemesine ve mücadele etmesine neden olduğunu iddia ediyor.Tipik bir yemle ve değiştirde, makale Dük ve Düşes'in 'ayırdığı' manşeti hemen geri çeker. Çıkış, ikisinin 'birleşik bir cephe' kurduğunu ancak 'dünyaca ünlü bir çift olmanın getirdiği baskılarla özel olarak mücadele ettiğini' söylüyor. Magazin gazetesi bunu, tanımlanamayan sözde 'iyi yerleştirilmiş içeriden' sözüne dayandırıyor. 'Zavallı Harry evliliğini kurtarmak için elinden geleni yapıyor,' diyorlar, 'zaman zaman başa çıkmakta zorlanıyorlar ve bu evliliklerine baskı yapıyor.'

Çiftin altı haftalık tatili, magazin dergileri için bir paratoner oldu. Her hafta, ilişkilerinin ip üzerinde olduğuna dair daha fazla hikaye var gibi görünüyor. Markle ve Prince Harry’nin kraliyet ailesinden ayrılma arzusu . İçin Yeni fikir , bu sahte makalenin zamanlaması daha kötü olamazdı, çünkü Markle ve Prince Harry bugün kraliyet görevlerine devam edeceklerini duyurdular. Haftanın ilerleyen saatlerinde Londra'daki Canada House'u ziyaret ederek. Yanlış rapor, Markle'ın çektiği dokunaklı bir fotoğrafın hemen ardından geliyor. prens, Yeni Yıl Günü'nde oğlunu kucaklıyor . Onlar her zerrese mutlu aile magazin basını ile mücadelelerine rağmen .

Yeni fikir çift ​​hakkında hiçbir fikri yok, çünkü Dedikoducu Polis geçmişte göstermiştir. Ekim ayında, tabloid Prens William ve Kate Middleton, Markle ve Prens Harry'den uzaklaşıyorlardı. . Hikaye, Sussex Dükü ve Düşesi, Cambridge Dükü ve Düşesi'nden ayrılarak resmen kendi hayır kurumlarını kurduktan sonra icat edildi. Başından beri planlanmış bir şeydi. Middleton ve Prens William'ın birbirlerinden uzaklaştıklarına işaret etmedi. Gibi Dedikoducu Polis doğal bir evrim olduğunu açıkladı.

Eylülde, Yeni fikir Çiftin İngiltere'den ayrılmayı ve Kaliforniya'ya taşınmayı planladığını iddia eden bir tabloid korosuna katıldı. Makale iddia etti ki Markle ve Prince Harry, Malibu'da 14 milyon dolarlık bir ev satın alıyorlardı. . Makale, evdeki olanaklar ve çiftin sahip olacağı ünlü komşular gibi sahte ayrıntılarla doluydu. Eksik olan tek şey gerçekti. Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi bozdu ve Noel için Markle’ın annesiyle Kaliforniya’da geçirilen molaya ve bir süre olmasına rağmen, çift kalıcı olarak taşınmayı planlamıyor. Gazetecinin bir başka yanlış iddiasıydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.