365 gün önce, bir tabloid, kraliyet ailesinin mali durumu hakkında tuhaf bir iddiada bulundu. Gibi Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet görevlerinden geri adım atmaya hazır, Dedikoducu Polis 1 trilyon dolar borçlu olduklarını iddia eden bir raporu gözden geçirdiler. Şimdi bu hikayeye bir göz atalım ve her şeyin nasıl sonuçlandığını görelim.

'Tam Bir Finansal El Bombası'

Kapak National Enquirer Prens Harry ve Meghan Markle’ın kraliyet çıkışının ' kraliyetlerin para sırları . ' Sussex'ler, 'kraliçenin kirli anlaşmaları' sayesinde '1 trilyon dolar' vergi borcu olacaklarını öğrendikten sonra 'gişe rekorları kıran finansal bilgileri en iyi danışmanlarına aktarıyorlardı'. Sözde bir 'Buckingham Sarayı yardımı', 'Sıradan vatandaşlar ve Parlamento üyeleri, Windsor'lardan ve onların şımarık davranışlarından bıktılar ve kraliyet ailesinin tüm navlunlarını ödediğinin tam zamanı olduğuna inanıyorlar.'İnanılmaz Yüksek Sayı

Dedikoducu Polis mantıksız bir sayıya, 1 trilyon dolara yaklaştı. Bu, Sussex'lerin İzlanda'nın toplam servetinden daha fazla para ödemekten sorumlu tutulduğu anlamına geliyordu. Kraliyet ailesinin sadece yaklaşık 88 milyon dolar değerinde. İkisinin 1 trilyon dolar borcuyla sonuçlanmasının hiçbir yolu yok, bu yüzden hikayeyi bozduk.

Ne Oldu?

1 trilyon dolarlık borç, dünyadaki en zengin insanları bile maddi olarak mahvedeceğinden, açıkçası, bu hikaye asla gerçekleşmedi. Markle ve Prince Harry, film için yaklaşık 3,2 milyon dolar ödedi. Frogmore Kır Evi'nin yenilenmesi İngiliz kamuoyunda önemli bir anlaşmazlık noktası olmuştu. Bu, neyin yaklaşık% 0,0003'ü Enquirer ödeyeceklerini iddia etti, bu da astronomik mantıksız bir rakamın 1 trilyon doların ne olduğunu gösteriyor.

Finansal Spekülasyon

Dedikoducu Polis bozuldu bir sürü hikaye Sussexes finansmanı hakkında. Bu hikaye ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra, aynı tabloid, Markle'ın 90 milyon dolarlık ödeme talep ediyor her şeyi anlatan bir röportaj yapmama karşılığında Kadınlar Günü iddia edilen Markle 35 milyon dolar çaldı . Bu hikayelerin hiçbiri uzaktan doğru olmadığı için, sanki bu rakamlar havadan çekilmiş gibi.

Güvenilir Bir Kaynak Değil

The Enquirer Prens Harry ve Meghan Markle hakkında güvenilir hikayeler için ziyaret etmeniz gereken son yerlerden biri. Çeşitli zamanlarda adı Markle a ' canavar ' ve ' diva düşesi 'Kocasını talep eden bir meslek edin yaşam tarzını finanse etmek için. Markle'a olan nefreti şeffaftır ve sayısız hikayeyle Kraliçe Elizabeth ölüyor , açıkça, hiçbir meşru içgörüsü yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.