Bu hafta bir gazetenin manşeti şunu ima ediyor: Meghan Markle 'Hollywood'un en iyi avukatlarından biri' ile görüştü ve boşanıyor Prens Harry . Dedikoducu Polis kabataslak iddiayı araştırdı. İşte bulduklarımız.

'Boşanma Kağıtları Sızdı!' manşetini haykırıyor Kadınlar Günü bu hafta. İçinde 'Meghan'ın Kirli Boşanma Planı Açığa Çıktı!' Başlıklı bir makale var. Multi milyon dolarlık yüksek profilli boşanmanın iç işlerini bulmayı bekleyen okuyucular hayal kırıklığına uğrayacaklar. Yazıda sözde gazeteler hakkında ya da Prens Harry ve Meghan Markle'ın aslında bölünmeleri hakkında hiçbir şey yok.Bunun yerine, güvenilmez magazin dergisi, Markle'ın Sussex Dükünden boşanmak için plan yaptığını iddia etmek için iki buçuk sayfayı ayırır. Sözde 'içeriden' biri, itibarsız yayına şöyle diyor: 'Bana her zaman hayalini kurduğu ünlülerin hayatını yaşayabilmesi için çocukları Amerika'ya getirme planının başından beri olmadığını söyleyemezsiniz.' Neredeyse kesin olarak uydurulmuş 'kaynak', 'Ama ürkütücü olan şu ki Harry'yi tam da istediği yerde tutuyor - yasal haklar açısından tüm kartları elinde tuttuğu bir ülkede ailesinden izole edilmiş.'

Aslında parçada kesin bir kanıt yok, Meghan Markle'ın boşanma planları yaptığına dair yumuşak bir kanıt bile yok. Herhangi bir türden belgenin 'sızdırıldığına' dair hiçbir kanıt kesinlikle yoktur. Gazetenin kapağı aslında okuyucunun dikkatini çekmeyi amaçlayan bir yalandır ve başka bir şey değildir. Bu iğrenç makale, Sussex Dükü ve Düşesi ile hiç tanışmamış ve çalışmamış bir avukatın durumlarına 'aşina' olduğunu iddia ederek alıntı yapıyor - yani avukatın Kaliforniya'da velayetin nasıl işlediğine aşina olduğu anlamına geliyor. Hepsi sadece büyük bir yalan.

Bütün parça, sonunda, kraliyet çiftinin boşandığını iddia eden bir dizi kelimeden ibarettir. Gerçekte, hiçbir şey gerçeğin ötesinde olamaz. Dahası, onu Prens Harry'yi mahvetmeye niyetlenen, para püskürten bir cadı olarak tasvir eden Meghan Markle'ı tanımlamak için kullanılan dil, sadece daha fazlası. aynı berbat tabloid gevezeliği zorlayan Dük ve düşes istifa edecek aile içindeki görevlerinden. Magazin dergileri Sussex Düşesi için düpedüz anlamlıdır.

Kadınlar Günü Dük ve düşesin “kapsamı” utanç verici. Geçen ay eşit derecede yanıltıcı bir haberde, bulvar gazetesi kapağında şunu iddia etti: Meghan Markle'ın Prens Harry'nin bilmediği gizli bir çocuğu vardı. . Hikaye aslında Markle'ın neredeyse yıllar önce eski kocasıyla bir çocuğu evlat edindi. Bu yayının aldatmacaları utanç verici ve Dedikoducu Polis bu son sahte dergi gibi dergileri satmaya yönelik yanıltıcı ve kirli girişimlerini duyurmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.