Are Prens Harry ve Meghan Markle balayı için gerçekten Namibya'ya mı gidiyor? Bir çıkışın iddia ettiği şey budur. Fakat Dedikoducu Polis bu hikayenin uydurma olduğunu ortaya çıkarabilir.

Son baskısına göre Kadınlar Günü Yeni Zelanda , çift, sözde 'hayallerindeki tatil' için Afrika'nın Namibya kentinde 'yeni evli statüsünü kutlayacak'. Sözde 'kaynak' denilen bir yayına, 'Harry'nin Meghan'la lüks kamp yapma vizyonları var, vahşi yaşamla çevrili ve savanların seslerinden başka bir şey yok.' Magazin dergisinin şüpheli 'içeriden' haberi, eski 'Suits' aktrisinin müstakbel kocasının balayını planlamaya koyduğu 'düşünce ve ilgiden etkilendiğini' iddia ederek devam ediyor, ancak sözde 'her zaman ayarladığı için şaşırmadı. ikisi için de harika tatiller. 'Dahası, tabloid, Namibya'da henüz inşa edilmemiş 'geceliği 900 dolar' özel bir kulübeye bile atıfta bulunuyor, ancak bunun 'gezegendeki en ücra yerlerden' birinde olduğunu ve çifte 'tam bir mahremiyet sağlayacağını' belirtiyor. . ' Ancak bu hikaye, daha önce sürdürülen aynı prizden geliyor Prens Harry ve Markle Nevis adasına gidiyorlardı Balayı için Karayipler'de. Bu son makalede bundan bahsedilmiyor bile. Basitçe, derginin tutarsızlığı, haksız yere iddia edildiği gibi, herhangi bir gerçek kraliyet kaynağına veya içeriden birine sahip olmadığını kanıtlıyor.

Gerçekte, çıkış sadece yeni bir Günlük posta nasıl olduğunu rapor et Prens Harry ve Markle balayını Namibya'da geçiriyor olabilirler . Mart ayındaki bu haberde gazete, önümüzdeki ay Windsor Kalesi'nde evlenecek olan Prens Harry ve Markle'ın Güney Afrika'nın ücra bir bölgesindeki bir gece kulübünde PS500'de kalmayı tercih ettiklerini iddia etti. Belli ki, Kadınlar Günü kopyaladı Günlük posta ve okuyucularını, çiftin balayı planları hakkında özel bilgiler içerdiğini düşünmeye ikna etmeye çalıştı.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Hala raporun doğruluğunu kontrol etti ve bir kraliyet kaynağı bize arka planda hikayenin 'uydurma' olduğunu söyledi. Prens Harry ve Markle balayını Namibya'da geçirebilir. Afrika, kraliyet aşklarında merkezi bir rol oynadı , çiftin düğün sonrası planlarıyla ilgili bu özel makale tamamen yasadışı, bu yüzden dedikodu sayacımız sıfıra ayarlandı. Ek olarak, Markle ve Prens Harry’nin yaklaşan düğünü ile ilgili gerçek bilgiler monarşinin resmi kanallarından yayınlandı. Kadınlar Günü .

Assanti Brüder 600 Pfund Leben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.