Ne zaman Prens Harry ve Meghan Markle olduklarını duyurdu İngiliz kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak istifa etmek Magazin medyasının sert muamelesinin kararlarında önemli bir rol oynadığına hiç şüphe yoktu. Markle, özellikle dedikoducu avcılar tarafından sert bir şekilde muamele gördü.

Biz buradayız Dedikoducu Polis rutin olarak kraliyet ailesini çok koruyun Küfredilen, saldırıya uğrayan ve magazin dergilerinde yalan söylediler . Sussex Düşesi, neredeyse haftalık olarak iğrenç, haksız bir dille seçiliyor. Sık sık altın arayıcısı, diva olarak adlandırılır. kocasına karşı zorba ve daha kötüsü. Diğer kraliyetlerden daha fazla, Meghan Markle şahsen saldırıya uğradı her zaman.Prens Harry'nin üzülmek için iyi bir nedeni var

Prens Harry, geçmişte karısı ve küçük oğlu Archie ve bunların magazin dergilerinde kapsanması ve paparazziler tarafından izlenmesi konusunda endişelendiğini söylemişti. Elbette annesi Prenses Diana'nın trajik anıları var ve erkek arkadaşı Dodi Fayed ile 1997'de Paris'teki fotoğrafçılardan kaçarken bir araba kazasında ölüyor. Dedikodu medyası hakkındaki hassas ve güçlü duyguları fazlasıyla temellere dayanıyor.

Heidekraut aus Felsen der Liebe jetzt

Şimdi, Meghan Markle ve Prince Harry'nin bir mektupta ilan edildi Londra merkezli dört magazin dergisine, Güneş , Günlük posta , Günlük ekspres , ve Günlük Ayna , artık onlarla hiçbir şekilde çalışmayacakları ve halkla ilişkiler ekibinin çalışmayacağı. Dük ve düşes, mektubunda bunun kendileri için ne anlama geldiğini net bir şekilde ifade ederek, artık 'tıklama tuzağı ve çarpıtma ekonomisi için kendilerini para birimi olarak sunmayacaklarını' söyledi.

Mektup, dük ve düşesin satış noktalarına 'girmeyeceğini' açıklıyor. Mektupta 'Doğrulama ve sıfır angajman olmayacak' yazıyor. 'Bu politika eleştiriden kaçınmakla ilgili değil. Bu, herkese açık sohbeti kapatmak veya doğru haberciliği sansürlemekle ilgili değil. ' Nitekim Markle ve Prince Harry, özgür ve açık bir basını desteklediklerini vurguluyorlar, ancak yalanlara sınır çiziyorlar, 'yalan üzerine temellendirilemez.

Bunlar büyük satış noktaları

Dük ve düşes tarafından seçilen dört gazete, Londra'daki en büyük dört gazeteden dördüdür ve günlük tirajları yaklaşık üç milyondur ve bazen gerçekle nedensel bir ilişki olduğunu söyleyebileceğiniz şeyle tanınırlar. Söz konusu dört yayın, gülünç derecede yanlış bazı çıkışlar gibi Dedikoducu Polis günlük olarak ele alındığında, bu makaleler aynı taktiklerin çoğunu uygulamaktadır. yem ve değiştirme manşetleri ve çok az atıf içeren veya hiç atıf içermeyen şüpheli kaynaklardan alıntı yapmak.

Heather Chadwell Rock der Liebe

Prens Harry ve Meghan Markle birden fazla cephede savaşıyor

Bu, kraliyet çiftinin bu tür yayınlara karşı ilk kez alenen geri adım atması değil. Ekimde, Prens Harry ve Meghan Markle, Pazar Günü Posta Markle'ın görüşmediği babası Thomas Markle'a yazdığı mektuplar için. Bu dava İngiliz hukuk sisteminde dolaşırken, çift, Firma'nın çalışmayan üyeleri olarak yeni hayatlarının bir parçası olarak bu sonraki adımı attı.

catherine zeta jones und michael douglas scheiden sich

Bazı eski yazarlar onlara saldırıyor

Tepki tahmin edilebilirdi. Kendisi de kıdemli bir yazar ve iki satış noktasının editörü olan Piers Morgan, çifte saldırmak için Twitter'a gitti 'İngiltere korkunç Sussexlerden çok iyi kurtuldu' diyor. Duygusu, Prens Harry ve Markle'ın neden gerekli olduğunu düşündüklerini neden yaptığını tam olarak özetliyor: Neden kişisel olarak size bu kadar sık ​​saldıran gazetelerle uğraşasınız ki?

Mektupta, çift bir şeyi kısa ve öz bir şekilde açıklıyor Dedikoducu Polis her gün işaret ediyor , 'Sussex Dükü ve Düşesi, tanıdıkları insanların ve tamamen yabancıların, müstehcen dedikodunun reklam gelirini artırması dışında, iyi bir sebep olmaksızın hayatlarının tamamen parçalandığını izledi.' Bunun için onları alkışlıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.