Yaptı Prens Harry ve Meghan Markle Malibu'da gerçekten bir sahil evi mi satın alıyor? Bu, özellikle güvenilmez bir kaynaktan gelen son iddia, ancak Dedikoducu Polis gerçeği ortaya çıkarabilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi.

Rapor, bu haftanın sayısında bulunabilir. Yeni fikir , çiftin 'yıldızlarla dolu Malibu'da lüks bir sahil evinde su sıçrattığını' iddia ediyor. Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir yayından alıntı yapıldı: 'İkili, Pasifik Okyanusu'nun dramatik manzarasına sahip bu çarpıcı İtalyan tarzı mülke aşık oldu.' Gazete gazetesi ayrıca evin 'sekiz yatak odası ve sekiz banyo, büyük bir yüzme havuzu, spa küveti, şelaleler ve koi havuzları' içerdiğini iddia ediyor ve sözde 'içeriden', 'Eğlenmek için tonlarca alan var.'Prizin şüpheli 'kaynağı', 'Harry ve Meghan'ın isteyebileceği her şey ve çocuklarının olduğu zamanlar için mükemmel.' Belki henüz mükemmel değil. Gazeteci, çiftin 'evi kendi zevklerine göre yenilemek için 1 milyon dolar harcayacağını' savunuyor. Yayına göre, Prens Harry ve eski 'Suits' aktris 'Beverly Hills'te bir ev alma fikrini oynadı' ve 'zamanlarını Londra ve Los Angeles arasında bölüştürdü', ancak bunun 'daha eğlenceli olacağını' düşündüler. sahilde bir yeriniz var. '

Ve bu yeterli değilse, Yeni fikir Şüpheli habercisi, '[Prens Harry], Markle'ın sözde' komik 'bulduğu' denizin hemen yanında ve çok çekici ve heyecan verici bir yerde yaşama düşüncesi karşısında büyülenmiştir 'diyor. O tam tersi. Malibu yaşam tarzına alışmış, artık bir sarayda yaşayacağı ve bir şatoda evleneceği için kendini sıkıştırmak zorunda, ”diye ekliyor derginin neredeyse kesinlikle sahte' kaynağı '.

Peki bu Malibu sahil evini ne zaman satın aldılar? Dergi söylemiyor. Nasıl oluyor da başka hiçbir yayın, özellikle de Güney Kaliforniya'daki gayrimenkule ayrılmış olanlar, söz konusu satın alma işleminden hiç bahsetmiyor? Basitçe, tüm hikaye bir uydurmadır.

Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdık ve bir kraliyet çalışanı tarafından kimliğinin gizli kalması koşuluyla raporun tamamen 'yanlış' olduğu söylendi. Eminiz ki Prens Harry ve müstakbel gelini Malibu'da bir sahil evi satın almadı. Bununla birlikte, makale, gerçeğe aykırı bir şekilde iddia edilen aynı kaynak tarafından yayınlandığından, uzaktan şaşırmadık. Prens Harry ve Markle, Eylül 2017'de gizlice evlendi İskocya'da. Ayrıca bir ay önce yanlış bir kapak haberi yayınladı. Prens Harry ve Markle 'çoktan bebek sahibi oluyorlardı.'

Gerçekte (veya emlak haberlerinde), Prens Harry ve Markle şu anda Nottingham Cottage'da yaşıyorlar. Daha önce Prens William ve Kate Middleton tarafından işgal edilmiş olan Kensington Sarayı'nın arazisinde bulunan iki yatak odalı şirin bir mülk. Ve yakında yeni evlenecek olanlar, Mayıs ayında düğümü bağladıktan sonra kulübede yaşamaya devam edecekler. Birleşik Krallık ile Amerika arasında 'zamanlarını bölmeyecekler'.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.