Yıkılan bir 'aşk çocuğu' mu Prens Harry Düğünü Meghan Markle ? Bu, gazetelerde ve internette dolaşan çılgınca gerçek dışı iddia. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Rihanna schwanger mit Drakes Kind

Göre Küre kardeş çıkış noktası olan National Enquirer , bir kadın iddia edilen tek gecelik ilişki sonucunda Prens Harry'nin 3 yaşındaki oğlunun babası olduğunu iddia ediyor. Bu sözde 'kraliyet skandalı', Kensington Sarayı'na 'el yazısıyla yazılmış bir not ve bir fotoğrafın yanı sıra göndereni temsil eden bir avukatın mektubu' ile birlikte bir zarf gönderildikten sonra patlak verdi. Dedikodu dergisi kadını tanımlamasa da, görünüşte icat edilmiş bir kaynak, resmin çocuğun “kızıl-sarı saçlı olduğunu ve Harry'ye oldukça benzediğini” belirtiyor.Prens Harry 'sallandı' olarak tanımlanırken, Markle'ın 'sarsılmış' olduğu söylenir. Neredeyse kesin olarak kurgusal bir içeriden başka birisine karşı çıkıyor: 'Saray sarsılıyor ve Harry bunun olduğuna inanamıyor.' Öyleyse neden bu büyük haber Londra medyasına hakim değil? Uygun bir şekilde, sahte kaynaklardan biri, 'herkesin bunu gizli tutmaya ve kraliyet düğününün bozulmamasını sağlamaya odaklandığı' açıklamasını yapıyor.

Elbette, rapor çıktığında bile, tek bir güvenilir çıkış iddiaları desteklemedi. Ve çiftin yaklaşan düğününün mahvolmasından çok uzakta, Kraliçe Elizabeth, Prens Harry ve Markle'ın evlenmesine resmi izin verdi. . Ayrıca yayının, kapağında üzgün görünen Markle'ın bir fotoğrafıyla okuyucuları kandırmaya çalıştığını da belirtmek gerekir (yukarıya bakın). Bu resim gerçek hayattan değil, aslında “Suits” yıldızının oyunculuk kariyerinden bir kare.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu saçmalığa aşık olan bir tabloid arkadaşı Yeni fikir , web sitesinde bu temelsiz 'aşk çocuğu' iddialarını yeniden gündeme getiriyor. Dergi şüpheli iddiaları doğrulamaya çalışmakla uğraşmadı, bunun yerine okuyuculara 'Kraliyet ailesi henüz yanıt vermedi Küre 'Çirkin rapor.' Bunun nedeni, monarşinin düzenli olarak düzmece hikayeler yayınlayan aşağıdan beslenen kaynaklardan gelen saçmalığa tepki verme alışkanlığında olmamasıdır.

Miranda Lambert und Blake Shelton wieder zusammen

2016 yılında Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Küre hakkında bir kapak hikayesi uydurmak için Kate Middleton ikizlere hamile ve Kraliçe Elizabeth'in yerini alıyor . Ve geçen Eylül, onlar nişanlanmadan önce, Yeni fikir hakkında bir makale uydurmak Markle ve Prince Harry zaten evli . Bunlar gerçeği değil, sansasyonel olanı kaçıran satış noktalarıdır. Gizli evlilik ya da ikizler olmadığı gibi “aşk çocuğu” da yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.