Prens Harry şimdi yaklaşık bir yıldır Amerika'da yaşıyor. O ve Meghan Markle Kaliforniya hayatına yerleşti, ancak bir tabloid, unvanlarını riske atmak ABD vatandaşı olursa. Dedikoducu Polis araştırır.

'Harry Riskler Başlıkları'

Göre Küre , Prens Harry ve Meghan Markle 'ABD vatandaşı olma yeminini yerine getirirse nihayet tüm kraliyet bağlarını kesecekler.' Çıkış, Sussex Dükü ve Düşesi'nin 'Britanya monarşisiyle olan bağlarını nazikçe küçümsemelerine rağmen para makinesi olmak için kraliyet geleneklerini terk ettiklerini' söylüyor. Bir kaynak, başlıkların iş anlaşmalarının anahtarı olduğuna inanıyor, çünkü 'unvanlar, kraliyet ailesi etrafında olmanın ihtişamıyla yüzmek isteyenler için hala orada.'Bir kraliyet uzmanı dergiye, Prens Harry'nin isterse Prens Harry'nin hâlâ özgür olacağını, çünkü “ona prens olarak adlandırılmasını engelleyen bir yasa olmadığını” söyledi. Ayrıca 'Dük'ün küçük oğlu olarak tasarlanmayı seçebilirdi, çünkü öyle' ama bu 'Meghan'a uymayabilir.' Magazin gazetesi, Takım elbise yıldız 'sosyal bir tırmanıcı ve evliliğinin getirdiği ihtişamı seviyor.'

Bu Tabloid, Markle'a Korkunç Davranıyor

Bu hikayede çok az et var, çünkü Markle'ı bir prensesten çok 'para makinesi' olmayı tercih eden 'sosyal bir tırmanıcı' olarak aşağıladı. Sussexes, podcast ve televizyon anlaşmaları yaptı ve bu sadece unvanlarından kaynaklanmıyor - bir sürü kraliyet ailesi üyesi var Netflix ile anlaşma . Bu, Markle'ın zalimce söylediği aynı tabloid düşük yaptığını taklit etti bir tanıtım dublörlüğü olarak, bu yüzden çiftten nefret ettiğini ve yasal bilgilere sahip gerçek bir içeriden olmadığını biliyoruz.

Yarı yolda kendi öncülünden geriye döndüğü için bu makaleyi ciddiye almak için hiçbir neden yok. Prens Harry'nin 'unvanlarını nasıl riske attığına' dair bir hikayede, çoğu onları nasıl koruyabileceğini açıklamakla geçiyor. Prens Harry'ye yakın bir kaynak temin etti Dedikoducu Polis bu hikaye doğru değil. Ayrıca, Prens Harry ve Meghan Markle gerçekten 'kesmek isteseydi' tüm bağlar telif hakkıyla , ”O zaman başlıkları İngiltere'de bırakabilirlerdi.

Hepsi Çok Karmaşık

Buradaki asıl mesele, Prens Harry’nin vatandaşlığına ne olabileceğidir. son derece karmaşık . Karmaşık kraliyet unvanları konusunu Amerikan göçmenlik sisteminin daha da karmaşık sorunu ile birleştiriyor. Hayatında çok sayıda yüksek güçlü bağlantı geliştiren Prens Harry'nin Amerika Birleşik Devletleri'nde kalmasının unvanlarını etkilemeyecek birçok farklı yolu var.

Burada Bir Tarih Var

Dedikoducu Polis bu tabloid’in önceki uzun öyküsünü bozdu Prens Harry’nin sözde aşk çocuğu ve Sussex Dükü ve Düşesi hakkındaki hikayesi kraliçeyi kör etmek Frogmore Cottage'dan taşındıklarında. Son zamanlarda, bir tür varlığın varlığı hakkındaki anlatısını çürütmüştük. gizli Prenses Diana kasetleri . Bu dangalak tabloid'in anlatacak gerçek bir kraliyet hikayesi yok, bu yüzden sadece bir şeyler uyduruyor. Prens Harry unvanlarını riske atmıyor, bu yüzden bu hikaye sahte.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lori Loughlin’in Hapishane Görevinden Sonra 'Eşiğinde' Evliliği

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor' mu?

Chris Tucker'ı Artık Filmlerde Neden Görmüyorsunuz?

Meghan Markle ve Prens Harry Hamilelikten Para Kazanmaya Çalışıyor Duyurusu?

Claudia Conway, Annesi Kellyanne'nin Trump Diss Song'a Danseden Odadan Kaçmasını Sağlıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.