Dır-dir Prens George 'büyük çocuk pantolonu' giymek için gerçekten yalvarıyor Prens Harry ve Meghan Markle Düğünü mü? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinden gelen son iddia, ancak Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre Star , genç prens 'zaten oldukça müzakereci' ve kendisine Prens Harry ve Markle’ın Mayıs'taki kraliyet düğününde 'önde ve ortada' olacağı söylendiğinde, sözde etkinliğe yetişkin pantolonu giyip giyemeyeceğini sordu. Son derece doğal olmayan bir dille, sözde 'kaynak' denilen bir sözde 'George, 'Düğüne büyük erkek pantolon giyebilirsem gidip havalı sıkıcı şeyler yapacağım' diye karar verdi.' Dahası, tabloid de gider 'küçük prensin aptal okul üniformasını atıp daha çok babası gibi giyinmesi için yalvarıyor.'

Ancak zaten açık değilse, sahte alıntılarla dolu raporun tamamı tamamen üretilmiştir. Duruma yakın, kayıt hakkında yorum yapma özgürlüğü olmayan bir kraliyet kaynağı şöyle diyor: Dedikoducu Polis Dört yaşındaki Prens George, Prens Harry ve Markle’ın düğününe “büyük çocuk” pantolon giymekle hiçbir şekilde ilgilenmediğinden, makale yüzde 100 “doğru değil”. Aslında, kraliyet düğünlerindeki çoğu çocuk gibi, muhtemelen külot giymiş olacak. Artı, Prens George gibi genç asilzadelerin her zaman şort giymesi bir gelenektir, bu yüzden amcasının düğününde kesinlikle pantolon giymeyecektir.

İşin garibi, bu ilk değil Dedikoducu Polis Prens George'un 'büyük çocuk' pantolonu giymesiyle ilgili garip bir makale yayınladığı için bir satış noktası çökertildi. Kasım ayında, tabloid'in kardeş dergisi olan National Enquirer , haksız yere iddia ettiği için Prens George, Prens William'ın pantolonunu çaldı ve giydi çünkü 'bebek şortu' giymekten nefret ediyordu. Ve bundan üç ay önce, tuhaf bir şekilde Prens George'un pantolon giymek zorunda kaldığı için öfke nöbeti geçirdiğini iddia ettiğinde aynı çıkışı düzelttik.

Bu uydurma hikayede, Enquirer Gülünç bir şekilde dört yaşındaki kraliyet ailesinin uzun, 'yetişkin' pantolonlar giymesi için 'dırdırını' sürdürdü. Ancak yayınladığı bu son rapora çok benziyor: Star tabloid, görünüşte var olmayan kaynaklardan uydurma alıntılar kullandı. En saçma alıntı, Prens George'un 'Bir gün kral olacağım ve bir kral saçma sapan şortlar giymemeli!' Diye bağırdığını iddia etti. Genç kraliyet ailesine ve kısa pantolonuna neden bir sürü prizin takıldığından emin değiliz, ama her yönüyle yanlış ve tuhaf.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.