Oldu Prens Charles karısına izin vermeye hazır, Camilla Parker Bowles pahalı bir boşanmayı önlemenin bir yolu olarak karaciğer kanserinden ölüyor mu? Bu, geçen yıl bir tabloid'in ortaya çıkardığı tuhaf hikaye. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi ele almak için yeterli bilgiye sahip değildi, ancak zaman, hikayede yapılan bazı iddiaların çürütülmesini kolaylaştırdı.The Küre Tabii ki, bu söylentinin arkasındaki utanç verici tabloid. Çıkış, geçtiğimiz yılın başlarında Bowles'a karaciğer kanseri teşhisi konduktan sonra doktorlar tarafından yaşamak için kalan yedi ay verildiğini iddia eden bir makale yayınladı. Yayınla anonim olarak konuşan 'üst düzey bir kraliyet kaynağına' göre, Bowles, belirsiz bir 'karaciğer problemini' iyileştirmek için deneysel bir tedavi gördüğü günden bu yana çok iyi gidiyordu.Warum ließ sich Blake Shelton von Miranda Lambert scheiden?

Charles'ın yanında tahta geçmek gibi ömür boyu süren hayalinin gerçek olacağından her zamankinden daha fazla emindi. Sonra sözde Kraliçe II. Elizabeth “Charles'ın tahta geçme , randevu Onun yerine Prens William ve eşi Kate 'Aralık ayında Prens William'ın Prens Charles'ın Prenses Diana'nın ölümüne karıştığını kanıtlayan kanıtları ortaya çıkardıktan sonra. Evet, bu hikaye oraya gitti.

Aynı sıralarda Bowles, karaciğer sorunlarının geri döndüğü ve bu sefer kanser olduğu kötü haberi aldı. Sonuç olarak, bu tabloid ve adı verilmemiş, doğrulanmamış kaynak, okuyucularının çaresiz bir Camilla Parker Bowles'ın Prens Charles'ı hem '450 milyon dolarlık boşanma' hem de 'kraliyet ailesinin kirli sırlarını ifşa etme yeminiyle' tehdit ettiğine inandıracaktı. Bir sonraki kraliçeyi yaratmadım. 'Görünüşe göre Bowles'ın Hail Mary oyunu onu ısırmak için geri gelmiş gibiydi, çünkü en çok ihtiyacı olan şey bir karaciğer nakliydi ve şimdi Prens Charles, onu nakil listesinde yukarı taşımak için Firma'nın bir üyesi olarak etkisini kullanmayı reddediyordu. “Soyluların çaresiz bir gençten karaciğer çaldıkları görülürse bunun halkla ilişkiler felaketi olacağını söylüyor. Ancak tüyler ürpertici gerçek şu ki, Camilla'nın kanseri Charles'ın dualarının cevabı. '

Sözde 'kaynak', Prens Charles'ın 'yardımcılarına tüm boşanma müzakerelerini erteleme emri verdiğini - şok edici bir şekilde kanserin ona bir kuruş ödemeden onu öldürmesini umduğunu' iddia etti. Bowles, kocasının yardımına gitmeyi reddetmesine rağmen, kraliyet ailesinin özel işleri hakkında bildiği her şeyi dökmek anlamına gelse bile, yine de yolunu bulmaya kararlıydı.

Tom Cruise gibt Scientology auf

Görünüşe göre Bowles, 'Charles ve kraliyet akrabalarını yok etmeye yetecek kadar cephaneye sahip. Diana'nın ölümü , Charles’ın kılık değiştirmesine ve kadınlarla ve erkeklerle ilişkilerine! ' Eğer gibi bir tabloid Küre Bu bilgi zaten vardı ve henüz kraliyet ailesini “yok etmedi”, Bowles'ın bu bilgiyi yayınlamasının amacı ne olabilir?Bu makale, ilerledikçe daha da gülünç hale geldi. Bowles, nihai hedefi kraliçe olmaksa neden Prens Charles'tan boşanmakla tehdit etti? Bu, amacın dışına çıkmaz mı? Bir de, Prens Charles'ın bir şekilde Prenses Diana’nın ölümüne karıştığına dair tuhaf iddia var, bu, çıkışın, verecek bir kanıtı olmadığı için, yedeklemek için sıfır kanıt verdiği düpedüz bir komplo teorisidir.

Magazin dergileri, dezenformasyonlarını yaymak için sık sık uydurma kaynakların arkasına saklanırlar, çünkü çıkış noktasının kendisi bu iddiaları ortaya koyarsa, bunun bitmeyen davalara yol açacağı anlaşılmıştır. Bu nedenle, daha utanç verici yayınlar, 'kaynaklar' ın ateşli ifadeleri söylediğini iddia ediyor, bu şekilde biraz makul bir inkar edilebilirliğe sahip. Bu hikayede olan tam olarak buydu.

Scott Bakula und Mark Harmon

Kesinlikle sıfır saygın yayın organları Bowles'ın her türlü karaciğer hastalığından, çok daha az kanserden muzdarip olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis karaciğeri için kanser veya başka bir tıbbi tedavi gören Camilla Parker Bowles'tan medyada bahsettiğini aradı ve hiçbir şey bulamadı. Herhangi bir medya kuruluşunun, hatta en az Küre tekrar tekrar, özellikle ölümcül olan bir tanı koyacak kadar alçalacaktı.

Camilla Parker Bowles'ın karaciğer kanseri olmadığı gibi yaşaması için yedi ay da verilmedi, bu da Cornwall Düşesi'nin hala hayatta ve iyi durumda olduğu gerçeğiyle kanıtlanıyor. Prens Charles, Bowles'ın muhtemelen ilk etapta asla istemediği bir boşanmada para biriktirmenin acımasız bir yolu olarak karısının ölmesine asla izin vermeyi planlamıyordu. Çıkış, sözde ölümcül bir hastalığı telafi etmeye istekliyse, neden orada dursun?

Ayrıca, bunu belirtmenin asla zararı olmayacağı için, Prens Charles İngiltere'nin bir sonraki kralı olacak . Kraliçe Elizabeth tahtın veraset hattını kontrol etmiyor, İngiltere parlamentosu kontrol ediyor. Prens Charles görünürdeki varis ve Prens William tahtın ikinci sırada yer alıyor, ancak tek yol babasının önünde kral olacaktı Prens Charles her ne sebeple olursa olsun ölür veya tahttan feragat ederse. Prens Charles, bir sonraki kralın kraliçeden daha fazla kontrole sahip.

Sürpriz değil Küre utanç verici derecede yanlış bir hikaye yayınlayacaktı. Geçen yıl, çıkış bunu bildirdi Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'a Camilla Parker Bowles'tan boşanma emri vermişti. . Bu çok yanlıştı, Dedikoducu Polis keşfetti. Bu aynı zamanda gerçekten mantıksız iddiayı ortaya atan yayının aynısıydı: Prenses Diana’nın 'gizli kızı' saklandığı yerden çıkmıştı Meghan Markle'ı Prens Charles hakkında uyarmak için. Dürüst olmak gerekirse, bu tabloid gerçeklerden çok kurgu basıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.