Prens Charles ölmüyor ve karısını kesmedi Sedye iradesi dışında. Bir tabloiddeki bu iddia yanlış. Dedikoducu Polis işleri netleştirebilir.

Tamamen saçma bir makale Küre vahşi varsayımlar ve çok tartışmalı sözlerle dolu. 'Dying Charles Rips Camilla From His Will' başlıklı parça saçma bir ifadeyle başlıyor: 'Doktorların yıl boyunca yaşamayacağını tahmin etmesiyle, Prens Charles, görüşmediği karısı Camilla'yı 1,3 milyar dolarlık vasiyetinden çıkardı.' Bu inanılmaz derecede yanlış hikayeden çözülecek çok şey var, oradan başlamamız gerekecek.İlk olarak, çıkış 'doktorlar' diyor, ancak yalnızca bir doktordan alıntı yapıyor ve bir doktor aslında Galler Prensi'ni tedavi etmemiş. Bu doktor tarafından yapılan spekülasyon, prensin yakın zamanda Hindistan'a yaptığı bir gezi sırasında parmaklarında ve ayaklarında şişme olan fotoğraflarına dayanıyor. Doktora göre şişlik, 'kalpte bozulmaya ve ölüme' neden olabilir. Bu doktor çıkış noktasına, 'Charles, büyük domuz sosisi boyutuna kadar şişmiş parmaklarına ve ayak parmaklarına bakar ve sonun yakın olduğunu bilir.' Prens Charles uzun zamandır 'sosisli parmaklarıyla' tanındığından, doktor için ilginç bir kelime seçimi. Prens onlar hakkında şaka bile yaptı 2012'de Avustralya'ya bir gezide.

Tombul parmakların sebebi, daha güvenilir uzmanlara göre , uzun hava yolculuğu. Prens'in İngiltere'den uzun bir uçuşun ardından Hindistan'a ayak bastığı gün çektiği fotoğraflar, magazin dergisi tarafından kullanıldı. Bu, 2012'de Avustralya'daki sosis parmaklarıyla şakalaştığı zaman olana benzer. Bu, Prens Charles'ın yıllardır uğraştığı bir durum. Bu, 'yıl boyunca yaşamayacağı' anlamına gelmez.

Bu sadece başlangıç. Yayın ayrıca Prens Charles’ın karısı Camilla’ya da çok kötü çekimler yapıyor. Meghan Markle gibi Camilla da uzun süredir dedikodu medyasında acımasız saldırılara maruz kalıyor ve bu makale bir istisna değil. Dergi, Camilla'nın prensin vasiyetinden çıkarıldığı için 'öfkeli' olduğu için 'sarhoş rantlar' yaptığını iddia ediyor. Kötü niyetli çıkış, tahmin edilebileceği gibi, Markle'a da saldırmadan önce, Sussex Düşesi'ni 'sosyal tırmanış, altın kazıcı, TV dizisinin küçük yıldızı olarak adlandırmadan önce ona' çırılçıplak eşkıya 'diyor. Takım elbise . ' Makalenin gerçek motivasyonu bu iki açıklamada bulunur. Yayın gerçeklerle ilgilenmiyor, sadece saldırılarla ilgileniyor.

Bu da bizi başka bir gerçek olmayan iddiaya getiriyor. Prens Charles ve Cornwall Düşesi Camilla, hiçbir şekilde yabancılaşmadılar. Çift, Noel'de Kraliçe II. Elizabeth’in Sandringham malikanesinde kalırken kiliseye giderken görüldü. Geçen hafta sonu ikisi de Balmoral'da kiliseye giderken arabalarında gülümseyen İskocya'da. Gazetenin bu cephedeki iddiası da tamamen temelsizdir.

Son olarak, güvenilmez dergi, Prens Charles’ın net değerinin 1 milyar doları aştığını belirtir. Bu hem çok olası değildir hem de bilinmesi imkansızdır. Kraliyet ailesinin mali durumunun ayrıştırılması herkesin bildiği gibi zordur, ancak çoğu güvenilir satış noktası, Galler Prensi'nin yaklaşık 100 milyon dolar değerinde . Bu kesinlikle hapşırılacak bir şey değil, ancak haberin haberdeki 1.3 milyar dolarlık iddialarına yakın bir yerde değil. Bu kadar çok ayrıntı ince havadan icat edilmiş gibi görünürken, bu hikayenin herhangi bir kısmına inanmak imkansız.

Küre kraliyet ailesinin sağlığı hakkında çirkin bir geçmişe sahip. Ekim ayında, çıkış iddiasına göre Prens Charles, tahtı Kraliçe II. Elizabeth'ten 'ele geçiriyordu' azalan sağlığı nedeniyle. Kraliçe, geçtiğimiz haftalarda da görüldüğü gibi, yaşına göre hala mükemmel bir sağlık durumundadır. Dedikoducu Polis Ardıllık Galler Prensi'nin kaprisleri tarafından değil, Parlamento ve mevcut yasalar tarafından kararlaştırıldığı için Prens Charles'ın hiçbir şeyi 'ele geçiremeyeceğini' açıklayarak bu hikayeyi çürüttü.

Magazin gazetesi geçmişte de Prens Charles ve Camilla'nın evliliğine saldırdı. Geçen yıl iki kez Dedikoducu Polis eşler hakkında uydurma hikayeler yüzünden yayını bozdu. Mart ayında, çıkış iddiasına göre Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'a Camilla'dan boşanmasını 'emretti' ve sadece birkaç hafta sonra, aynı makale bir mahkemenin karar verdiğini iddia etti Prens Charles ve Camilla’nın evliliği 'yasa dışı.' Dokuz ay sonra buradayız. ve magazin gazetesi hala çiftin evliliğiyle ilgili yanlış hikayeler yayınlıyor. İyi bir ölçü olarak, tabloid de bu sefer Prens Charles'ın sağlığının peşinden gidiyor. Her şey temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.