Yeni bir rapor iddia ediyor Prens Charles reddetti Prens Harry Genç kraliyet ailesinin gerçek babası olmadığına dair bir 'DNA şok edici' nin ardından. Hikaye hem gerçek dışı hem de orijinal değil. Aslında, Dedikoducu Polis iddiayı ilk olarak bir yıl önce çürüttü.

Kapağına göre Küre , Prens Charles, 'dönek kızılın gerçekten kraliyet ailesinin bir üyesi olmadığı ortaya çıktıktan' sonra en küçük oğlunu kesti. Doğruluk yerine alliterasyona vurgu yapmaya devam eden süpermarket gazetesi, yakın zamanda baba ve oğlun monarşiyi parçalayabilecek 'şiddetli bir kavga' yaşadığını iddia ediyor. Yanlış anlatımını sürdürmek için, sık sık gözden düşmüş bir dergi, 'kıdemli bir saray mensubunun' yayının (ve hiçbir meşru çıkış yok) 'Harry ve eşi Meghan'ın aile toplantılarından yasaklandığını' söylediğini iddia ediyor.Kent State Gun Girl kackt ihre Hosen

Resmi olmayan bir şekilde kraliyet mensuplarına ilk isimleriyle hitap eden ve ayrıntıları doğal olmayan bir dille sunan sözde 'saraylı', 'Onlar reddedildi ve Charles, Harry'nin efendisi olmadığı konusunda ısrar ediyor ... Galler Prensi, kızıl saçlı eski kraliyet olduğunu iddia ediyor koruma Mark Dyer gerçek baba. ' Tabloid ayrıca “Charles'ın bomba kabuğunun Harry'ye gözlerinin arasında bir balta gibi çarptığını” ve Prens William'ın da “ifşayla sarsıldığını” iddia ediyor.

Çıkış, Prens Harry’in 'gerçek babası' hakkındaki bu 'bomba' nın, Markle’ın 'tuhaf davranışı' ve 'kraliyet kurallarına aykırı davranması' nedeniyle Prens Charles ile aralarında bir haykırış sırasında ortaya çıktığını iddia ediyor. Kavga sırasında, yayının neredeyse kesin olarak uydurulmuş kaynağı, Prens Charles'ın oğluna 'ortak doğumlu' olduğunu ve 'Ben senin baban değilim ... ve bunu kanıtlayacak DNA testlerim var' dedi.

Dyer hakkında, isimsiz ihbarcı, kendisinin ve Prens Harry'nin 'Harry ve Charles'ın hiç yapamayacağı kadar baba oğul gibi göründüklerini' eleştiriyor. İzlenemeyen kaynak şöyle diyor: 'Mark genellikle Harry'nin akıl hocası ve ikinci babası olarak anılıyor, ama o çok daha fazlası. Mark, Harry’nin gerçek babası. ' Hayır, o değil.

Vahiyin 'Harry'yi balta gibi vurduğu' ve Prens William'ın da 'sarsıldığı' iddiasına rağmen, bu sahte iddia, daha önce çürütülmüş eski bir hikaye olduğu için kimseyi şaşırtmayacaktır. Aslında, bugüne kadar neredeyse tam bir yıl önce, Dedikoducu Polis derginin kardeş çıkışını bozdu, National Enquirer yanlış bir şekilde iddia edildiğinde Prens Harry’nin 'gerçek babası' Prens Charles değil Dyer . Bu tartışmalı hikayeye çok benzer şekilde, mevcut hikaye de Prens Harry ve Dyer'in kızıl saçlarının nasıl olduğuna büyük bir ağırlık veriyor. Bu mantıkla, Prens Harry’nin babası aynı zamanda Jesse Tyler Ferguson, Danny Bonaduce veya Carrot Top olabilir.

Aslında, saç rengi dışında, genç kraliyet ailesi Dyer'a hiç benzemiyor. Mavi gözleri, uzun burnu ve sarkık kulaklarıyla, Prens Harry, Prens Charles'ın sakallı yaptığı gibi görünüyor gençken. Daha da çarpıcı olan, nasıl Prens Harry, büyükbabası Prens Philip'in 1957'de yaptığı gibi görünüyor. . Kensington Palace, gazetenin tanımlanamayan ihbarcısının aksine, iddiayı ilk düzelttiğimizde, Dedikoducu Polis raporun saçma olduğu kayda geçti.

ist shaquille o neal noch verheiratet

Küre kraliyet ailesi hakkında pek çok hikaye uydurmayı seviyor, ancak bir yandan da saray içerdekileri olduğunu iddia ediyor. Yaklaşık bir yıl önce, aynı tabloid gerçeğe aykırı bir şekilde muhafaza edildi Prens Harry'nin düğününü Markle'a koyan gizli bir 'aşk çocuğu' vardı. tehlikede. Ve sadece son birkaç ayda, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için dergiyi ifşa etti Kraliçe Elizabeth, Markle Noel'de kraliyet savaşı başlattıktan sonra çöküyor . Bu asla olmadı ve olmadı Prens William, Prens Charles'ı cinayetle suçladı ve sonra tahtı ele geçirdi .

Ayrıca hayali olan kapak hikayesiydi. Kraliçe Elizabeth, Prens Philip'e kanser teşhisi konduğunu duyduktan sonra çöküyor . Mağazanın ön sayfasında belirgin bir şekilde yer alan bu makalelerin her biri çürütüldü. Prens Harry'nin Prens Charles’ın oğlu olmadığı ve reddedildiği hakkındaki son hikâye de bir yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.