Prens Charles COVID-19'dan kurtulduktan sonra tecrit dışı kaldı ve karısı Camilla Parker Bowles Koronavirüs için negatif test ettikten sonra bugün 14 günlük tecrit süresini tamamladı. Bu, kraliyet ailesi ve hayranları için harika bir haber, ancak bir tabloidden yanlış zamanlanmış sahte bir haber için kötü haber. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

Bu haftanın hikayesi Yeni fikir 'Charles ve Camilla 15. Yıldönümünde Parçalandı' başlıklı bir manşeti var. Sahte makale, çiftin “parti yapmak isteyeceğini” ancak pandemi nedeniyle açıkça yapamayacağını iddia ediyor. Güvenilmez gazeteye göre Prens Charles, 9 Nisan olan büyük günde birbirlerinden bile ayrı kalacaklarını iddia ederek 'evlilik yıl dönümünü hayatının aşkıyla bile geçiremeyeceği için kalbi kırıldı'.Ne yazık ki tabloid için, dünya bugün Galler Prensi ve Cornwall Düşesi'nin her ikisinin de olduğu iyi haberi aldı. izolasyon dışında ve yeniden bir araya geldi . Prens Charles'a göre 'sağlıklı'. İnsanlar ve o ve Parker Bowes yeniden bir araya geldi. Görünüşe göre çift, kristal yıldönümlerini birlikte kutlayabilecek ve bu Perşembe günü İskoçya'daki mülklerinde kutlayabilecek. Prens Charles iyileşirken her ikisi de evin Birkhall adlı ayrı kanatlarında yaşıyordu.

Hiç de şaşırtıcı değil Yeni fikir kraliyet ailesinin gidişatı hakkında hiçbir fikri olmayacaktı. Dedikoducu Polis Yıllar boyunca yanlış haberlerinden dolayı magazin gazetesini defalarca basmıştır. İki hafta önce, yayın tarafından yapılan sahte bir raporu çürütmüştük. Prens William ve Kate Middleton tahta geçiyorlardı koronavirüs salgınının ortasında. Bu uzun zamanların başka biriydi Dedikoducu Polis düzeltilmiş yanlış hikayelerkimin hakkında sonraki İngiltere kralı olacak.

Gazete gazetesi, geçen ay Prens Harry ve Meghan Markle hakkında kasıtlı olarak yanıltıcı manşetlere sahip olan iki hikaye gibi, yemle ve değiştir makalelerin bariz ve korkunç örneklerinden de suçlu. Biri onların sözde boşanma saray tarafından 'onaylandı' ve bir başkası oğullarını iddia ediyordu, Archie günlerdir 'kayıp' dı . Dedikoducu Polis her iki sahte hikayeyi de çürüttü.

Yeni fikir yıllardır aile hakkında saçma sapan şeyler satıyor. 2018 yılında, magazin gazetesi şunu iddia etti: Parker Bowles 'her şeyi anlatan' bir kitap yazıyordu bu 'kraliyet ailesinin üstünü örtmeye ayarlandı.' Çürütülen hikaye Dedikoducu Polis o zamanlar tamamen sahteydi ve belli ki düşes böyle bir kitap yazmamıştı, yazmayacaktı da. Bu noktada utanç verici olduğu için dergi bu hikayeleri icat etmeyi bırakmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.