Oldu Prens Charles 'İle evlilik Camilla Parker Bowles hemen ardından 'yasa dışı' olduğuna hükmetti Kraliçe Elizabeth onlara boşanma emri mi verdi? Bu haftanın dergilerinden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis ancak bu hata dolu raporu düzeltebilir.

Göre Küre , Prens Charles Bowles'tan boşanıyor ve 2005'teki evlilikleri 'yasadışı ilan edildikten' sonra 'bir kuruşu aşmayacak'. Süpermarket gazetesi, 'gişe rekorları kıran bir dünyada', evliliklerini sona erdirmenin yanı sıra Bowles'ın 'sessizce gitmezse parmaklıklar ardına da gidebileceğini' öğrendiğinden övünüyor. Yayın, düğünlerinin geçerli olmadığına dair 'tarihi hükmü', Majestelerinin Prens Charles'a uzun süredir aşkını ve ikinci karısını boşama emrini vermesinden iki hafta sonra geldiğini savunuyor.Hikayesine inanılırlık katmak amacıyla, geleneksel olarak kanıtlanmamış bir haber kaynağı, kraliyet ailesinin boşanma belgelerini aldıktan kısa bir süre sonra 'mahkeme Charles ve Camilla'nın yasal olarak evlenmediklerini açıklayan' bir 'iyi yerleştirilmiş saray kaynağına' sahip olduğunu iddia ediyor. İçeriden biri sözlerine şöyle devam ediyor: 'İngiliz hükümet yetkililerine danıştıktan sonra yargıç, düğünlerinin 1836 Evlilik Yasasını ihlal ettiğine karar verdi.' Gazetenin sözde habercisi şöyle açıklıyor: 'Bu kanuna göre, Galler Prensi, İngiltere Kilisesi'nin gelecekteki başkanı olarak, bir papaz memuruyla kilisede evlenmek zorundadır. Ancak ikisi de boşanmış olan Charles ve Camilla, resmi bir törenle 'Yapıyorum' dediler. '

Aynı şey neredeyse kesin bir şekilde uydurulmuş bir 'kaynak' ve sonra ciyaklıyor, 'Yasal evlilik yoksa boşanma da olamaz ... Bu, Charles'ın 217 milyon dolarlık şaşırtıcı bir boşanma anlaşmasından kaçtığı anlamına geliyor.' Ardından, şüpheli habercisi, Prens Charles'ın büyük servetini 'heyecanlandırırken', 'Camilla'nın ne kadar kinci olabileceği' konusunda gergin olduğunu iddia ediyor. Nihayetinde, görünüşte uydurulmuş içeriden biri, Bowles 'kraliyet ailesinin kirli çamaşırlarını ifşa etmeye çalışırsa, onu hapse attıracağını' belirtir.

Bowles ile yasal olarak evli olmayan Galler Prensi, 'kraliçe için en iyi 93. doğum günü hediyesi', satış noktasının isimsiz ve izlenemeyen 'içerdekilerden' birini sunuyor. Yine de saray, 'gördükleri hiçbir şeye benzemeyen bir skandala hazırlanıyor' diyor dergi. Saçma makale, isimsiz bir kaynağın Bowles'ın Prens Charles'ın onu hapse atmakla tehdit etmekten korkmadığını söylemesi ile sona eriyor. Beni nereye gönderecek? Londra kulesi?' sözde şaka yaptı.

Magazin raporunda o kadar çok yanlış var ki, nereden başlayacağınızı bilmek zor. Yeni başlayanlar için, yeni üretilmiş hikaye, gerçeğe aykırı bir şekilde ısrar eden, daha önce itibarını yitirmiş bir kapak hikayesine dayanıyor. Kraliçe Elizabeth, Prens Charles ve Bowles'a boşanma emri verdi . Bu asla olmadı ve Galler Prensi de ondan ayrılmakla ilgilenmiyor. Aslında, profil resmi Clarence House'un resmi Twitter hesabı Prens Charles ve Bowles'ı kollarını sevgiyle birbirlerine dolaştırarak gösterir. Ve Galler Prensi’nin resmi web sitesinde Küba’ya yaptıkları son kraliyet ziyaretleri sırasında çekilmiş fotoğrafları yer almaktadır. , birlikte içkilerin tadını çıkarırken mutlu bir şekilde gülümsüyorlar.

Şimdi Dedikoducu Polis kraliyet ailesinin boşanma fikrinin tamamen yanlış olduğunu tespit etti, gelin evliliklerinin “yasa dışı” kabul edildiğine dair yeni anlatıyı inceleyelim. Boşanmışlar Nisan 2005'te evlenmeden önce, prensin 1836 tarihli Evlilik Yasasını ihlal edip etmeyeceği ve kraliyet ailesi dışında herkes için İngiltere'de resmi evliliklere izin verip vermeyeceği sorusu doğrudur. Ancak bu konu o zamanlar avukatlar ve yasa koyucular tarafından kapsamlı bir şekilde incelendi ve nihayetinde kararlaştırıldı. Prens'in Bowles'la düğünü yasadışı sayılmaz. .

Yayının bahsetmediği, bilmediği veya daha da kötüsü kasıtlı olarak ihmal edilen şey, 1936 Evlilik Yasası'nın uzun zaman önce yürürlükten kaldırılması ve yerine Prens Charles'ın Bowles ile evlenmesini sağlayan 1953 Kayıt Hizmeti Yasası ile değiştirilmiş olmasıdır. izin verilebilir. Ayrıca makaleye açıkça dahil edilmeyenler, 9 Nisan 2005'teki sivil törenlerinin ardından, Prens Charles ve Bowles, Windsor Kalesi'ndeki St. George Şapeli'nde bir kilise ayininde bulundu. . Dua töreni, sendikalarına 'güçlü destek' verdiğini ve düğünün 'yeniden evlenmeyle ilgili İngiltere Kilisesi yönergelerine uygun' olduğunu söyleyen Canterbury Başpiskoposu'ndan başkası tarafından yönetilmedi.

Özetlemek gerekirse: Prens Charles’ın evliliğinin yasa dışı olduğu ve kraliçenin iddia edildiği gibi Bowles’ın boşanması konusunda artık endişelenmesine gerek kalmayacağı iddiası, üst üste yalanlardan sadece biri. Ve Cornell Düşesi'nin 'sessizce gitmezse nasıl parmaklıklar ardına gidebileceğine' dair alt taslak tam anlamıyla deliliktir. İki kraliyet ailesi adanmış ortaklardır ve öyle olmaya devam etmektedir.

Daha önce belirtildiği gibi, Küre kraliyet ailesi hakkında hayali hikayeler yayınlama konusunda bir geçmişe sahiptir. Majestelerinin oğluna Bowles'tan boşanma emrini veren uydurma rapordan önce, Dedikoducu Polis satış noktasının gerçek olmayan kapak hikayesini bozdu Prens Charles, Prens Harry'yi reddetti çünkü DNA onun babası olmadığını kanıtladı. . İki hafta önce, hakkında bir parça uydurduğu için dergiyi açığa çıkardık. Bowles 'sarhoş' iken Kraliçe Elizabeth'e saldırıyor İskoçya'daki Balmoral Kalesi'nde.

Tim Mcgraw Faith Hill Split

Tatillerde Dedikoducu Polis ayrıca yayının, hakkındaki sahte raporunu çürüttü. Kraliçe Elizabeth, Meghan Markle'ın başlattığı 'aile savaşının' ortasında Noel'de yere yığılıyor . Bu makale ile benzer temalı bir kapak hikayesi arasında Kraliçe Elizabeth, Prens Philip'in kanser teşhisini duyduktan sonra bayıldı , magazin gazetesi sahte bir açıklama yaptı Prens William, Prens Charles'ı cinayetle suçladıktan sonra tahtı ele geçirdi . Bu iddiaların her biri bir kurgu eseriydi ve Prens Charles'ın Bowles ile evliliğinin yasadışı ilan edildiğiyle ilgili son hikaye de öyle.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.