The Kraliyet Ailesi gösterişten uzak taç giyme törenleri ile tanınmaz. Kutlanacak bir şey olduğunda, monarşi hiçbir masraftan kaçınmayacak ve çok fazla tanıtılacak ve incelenecektir. Bu tabloid hikayesini yapar Prens Charles gizlice Kral olarak taç giymek inanılmazdı. Dedikoducu Polis tam hikayeye sahip.

Gizli Kraliyet Töreni Crowns Charles King

Göre Kadınlar Günü “Öldüğü güne kadar hüküm süreceğini kamuoyuna açıklayan” kraliçe, salgın nedeniyle ikinci kez düşünüyor. Kraliçe ve Prens Charles 'sessizce sorunsuz bir tahttan çekilme ve ardından özel bir taç giyme töreni planlıyorlardı.' Prens Charles, 'tüm çıngıraklar, ıslıklar ve hayranlıkla taç giyme töreni yapamayacağı için hayal kırıklığına uğradı, ancak bunun imkansız olduğunu kabul ediyor.'Bu Kraliyet Ailesini Nasıl Etkiler?

Prens Charles kral olursa, kraliyet ailesinde “Kate ve William daha büyük roller oynayacak”. İsimsiz bir kaynak, 'Büyük soru,' [Kate Middleton] 'un Galler Prensesi olmayı seçip seçmeyeceğidir, 'sonsuza dek Prenses Diana ile özdeşleştirilen bir onurdur. Makale hızlı bir şekilde Prens Harry'de potshot ayrıca, kendisi ve babasının ilişkisinin 'bakıma muhtaç hale geldiğini' söylüyor.

Bunların Hiçbiri Uzaktan Doğru Değil

Tahttan çekilme çok büyük bir meseledir ve karar verilemeyen yasal bir süreçtir. Kraliçe vazgeçmeyi düşündüğünü fısıldaysa bile, bu tabloid'in dediği gibi, aktif olarak istifa etmeyi planlaması bir yana, dünyadaki her gazetenin ön sayfasında yer alacaktır. Bu tabloid, her yıl bir dizi hikayeden sadece biri. Prens Charles veya Prens William tahta geçecek ya da çoktan almış. Saçma ve inanılmamalıdır.

Bir Yem Ve Anahtar Kapağı

Kapağı Kadınlar Günü 'Charles Crowned King!' Makalenin kendisinde, sadece kraliçe yaşarken kral olmayı planladığını söylüyor, ancak makale kapakta söz verildiği gibi herhangi bir “gizli kraliyet töreni” ni tartışmıyor. Gizlice İngiltere Kralı olmazsınız. Makale kapak hikayesiyle uyuşmuyor, bu da bunu klasik bir yem haline getiriyor ve Kadınlar Günü tıpkı geçenlerde söylediği gibi Prens Harry sınır dışı edilmişti Aslında makale, Başkan Trump'ın sınır dışı edilmesini düşünmesiyle ilgiliydi (bu da doğru değil).

Bu Tabloid, Kraliyetleri Yanlış Anlamakla Ünlü

Kraliyetin kalitesiz ünü Kadınlar Günü hikayeler bundan önce gelir. Dedikoducu Polis iddiasını bozdu Middleton doğururdu bu ay, çünkü hamile bile değil. Bir zamanlar Prens Charles ve Prens William'ın ' tahtı paylaşmak ,' her ne demekse. Ayrıca Prens Charles'ın Prensesleri tekmelemek Beatrice ve Eugenie kraliyet ailesinden çıktılar, ancak bu hikayede en ufak bir gerçeklik payı yoktu.

Kraliyet ailesine gelince, bu tabloid, gerçek olan herhangi bir şey yerine uydurabileceği en uç hikayeye gidiyor. Kral III.Charles olursa ya da seçtiği muhteşem isim olursa, kesinlikle resmi bir tören olacak ve bunu bir tabloidden öğrenmeyeceksin, dünyadaki her televizyonda olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.