'Pretty Little Liars' serisinin finali Salı günü yayınlanıyor. Gösterinin son bölümünü kutlamak için, Dedikoducu Polis 'PLL' ve yıllar içinde ortaya çıkan oyuncu kadrosu hakkında ortaya çıkardığımız beş söylentiye dönüp bakıyor.

Aynı isimli kitap serisinden uyarlanan 'Pretty Little Liars', 8 Haziran 2010'da ABC Family'de prömiyerini yaptı. 159'dan fazla bölüm (yakında 160 olacak!), Yedi sezon ve Freeform'un tanıtımı, sayısız söylenti var, yalanlar ve skandallar. Ve sadece ekranda olanlardan bahsetmiyoruz.Nisan 2013'te spekülasyon vardı ashley Benson çıkıyordu Tyler Blackburn , birlikte dizinin temel ilişkilerinden biri olan 'Haleb' i oluşturan. Ancak hayranlar çaresizce Hanna ve Caleb’in alter-egolarının gerçek hayattan bir ilişki kurmasını isterken, Benson Instagram'da Blackburn'e “benim kankam” dedikten hemen sonra rekoru kırdı. Çıkıp çıkmadıkları sorulduğunda tek kelimelik bir yanıt verdi: 'Hayır.'

Benson, sadece birkaç ay sonra bir romantizmi tekrar inkar etmek zorunda kaldı. Biz Haftalık kendisinin ve Blackburn'ün 'gerçek hayatta çıktıklarını' iddia eden 'birden fazla içeriden' alıntı yaptı. Aktris hikayeyi gördükten sonra magazin dergisini seslenmekten çekinmedi. “Haha @usweekly bir sonraki adımda ne bulacaksın ??? Komik, ”diye tweet attı,' Yine de seni @tylerjblackburn sevmeme rağmen. ' Ve Benson ve Blackburn TV için birbirleriyle aşk yaşarken inanılmaz derecede yakın bir bağ kurdular.

Warum war Ynw im Gefängnis?

Örneğin 2015 yılında hayranlar, Instagram'da bebek yumruğu gibi görünen bir fotoğrafı paylaştığında Benson'un hamile olduğunu düşündü. Adil olmak gerekirse, yıldız aslında hayranları biraz kandırdı. Resimde Blackburn midesini öpüyordu ve 'Birinci üç aylık dönem [kontrol]' yazıyordu. Gerçek bir hamilelik söylentileri anında yayıldıkça, Blackburn aynı, ancak tam tersi bir resmi kendi Instagramına göndererek tüm bunların bir şaka olduğunu ortaya çıkardı. Bunda Benson'un 'yumruğunu' öptüğü ve 'İkinci üç aylık dönem [kontrol]' yazısı vardı.

O esnada, Lucy Hale 2013'ün konusuydu Star başrolde rol aldığı için yanlışlıkla gösteriyi 'bırakmakla tehdit ettiğini' iddia eden hikaye Shay Mitchell sözde ondan daha fazla ilgi görüyordu. Hale, gülünç bir şekilde 'kötü bir tavır' sergilemek ve bir 'diva' olmakla suçlandı, ancak Mitchell gibi dizinin koşusu boyunca sevilen, önemli bir oyuncu olarak kaldı. Dedikoducu Polis O sırada masalın 'bu kadar doğru olmadığı' söylendi ve Hale kendisi tweet attı, 'Pretty Little yalancıları bıraktığımı iddia eden dergi için ... bu kesinlikle yanlış. Gösteriyi ve dahil olan herkesi seviyorum. '

Hale hakkında söylentiler muhtemelen 2015'te tekrar su yüzüne çıktığında, V dergisi, 'Önümüzdeki Ekim ayında ['Pretty Little Liars'] ile sonsuza kadar biteceğim, bu heyecan verici ama aynı zamanda korkutucu, çünkü bu hayatımın bir sonraki bölümü ve bu yüzden gerçekten dört gözle bekliyorum farklı ve daha karanlık rolleri keşfetmeye. ' Oyuncunun gemiyi terk ettiği yanlış yorumlandı. Gerçekte, tıpkı diğer oyuncular gibi 2016 sonbaharına kadar sözleşmeli olmaktan bahsediyordu. Ve tabii ki, dizi için çekimler sona erdiğinde. Zamanı açıklığa kavuşturan tweet'i ('PLL'den ayrılmıyorum !! Tüm bu söylentiler. 7. ve geçen sezona kadar şovdayım') hiç de yalan değildi.

Yıllar boyunca, Dedikoducu Polis hatta dizinin yıldızları ve Justin Bieber ile ilgili söylentiler bile çürütüldü. Ve Yalancılar nihayet büyük finalde A'yı geçebilirken, Dedikoducu Polis yine de yıllarca oyuncu kadrosu hakkındaki gerçeği kurgudan ayırmak için burada olacak.