Hamile Kylie jenner tarafından 'terk edilmedi' Travis Scott , magazinlerden bir habere rağmen. Dedikoducu Polis çiftin hala birlikte olduğunu doğrulayabilir ve bu yanlış hikayeyi bozabilir.

Yanlış iddia, yeni sayısında yer alıyor. Temasta , bir manşetin yükseldiği yerde, 'Kylie’nin Kalp Kırığı: Hamile Ve Damping!' Yanlış bilgilendirilmiş tabloid'e göre, Jenner'ın 'peri masalı, çocuğunun babası Travis Scott'ın dışarı çıkmasıyla ezilir.' Özellikle anne-babanın 'yakın zamanda ilişkilerinde bir sonraki adımı atma konusunda kavga ettiği ve Travis onu terk ettiği' iddia ediliyor.



Kylie hamile olduğunu keşfettiğinden beri Travis'i onunla evlenmeye zorluyor. Ama Travis henüz koridorda yürümeye hazır değil ve hayır dedi. Dedikodu dergisine sözde 'içeriden' bir kişi, Jenner'ı 'harap olmuş' olarak nitelendirerek, onun saldırganlığı yüzünden üzülüyor ve fırtına gibi esiyor. Çıkışın sözde kaynağı, rapçinin 'resmi olarak Kardashian klanının bir parçası olmaktan endişe duyduğunu ve Kardashian lanetinin bir sonraki kurbanı olmaktan korktuğunu' iddia etmeye devam ediyor.

Yayın, Scott'ın muhtemelen birlikte bir çocuk sahibi oldukları için 'en azından yarı zamanlı olarak hayatına geri döneceğini' iddia ediyor. Ancak 'Kylie hamileyken dışarı çıkmanın utancını kaldıramaz,' iddiasını devam ettiren bahşişçi, 'Şu anda bunalmış hissediyor, ancak Kylie bu konu hakkında ailesiyle konuşmak istemiyor.' Yine de bir şekilde bu 'içeriden' sözde ne olduğunu öğrendi ve bir tabloid'e gevezelik etti?

Buna inanmak zor, özellikle de aynı derginin benzer şekilde duyurulduğu düşünülürse Jenner 'hamile ve terk edilmişti' yaklaşık iki yıl önce yayınlanan bir kapakta. Bu hikayede, sözde Tyga’nın bebeğini bekliyordu ama '18 yaşında bekar bir anne olarak hayatla yüzleşiyordu.' Aylar sonra, çıkış iddia edildiğinde bir hamilelikten bahsetmedi. Jenner, Scott Disick ile “ribaund” a çıkmıştı. . Elbette, Jenner 2015'te hiç hamile kalmadı ve 2016'da Disick ile bir “ilişki” kurmadı.

En azından bu sefer Jenner'ın gerçekten hamile olduğu doğru. Ancak bu anlatının geri kalanı, gerçek gerçek haberlere sansasyonel, sahte bir haber vermek için yapıldı. Aslında, yayının sadece tüketicilerin ilgisini çekmek için kapağında 'Hamile Ve DÜŞTÜ' yazısı bile var. Ancak okuyucular kandırılıyor. Jenner ve Scott birlikte bebek sahibi olsalar bile uzaklara gidemezler. Dedikoducu Polis şu anda hala bir çift olduklarını ve birlikte geleceğe baktıklarını doğrulayabilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, HollywoodLife zaten yanlış bilgiyi aldı.