Kate Middleton Twins Kapak

(Yaşam ve Tarz)

Hamile Kate Middleton yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen ikizleri olmayacak. Kensington Sarayı onaylıyor Dedikoducu Polis rapor doğru değil. Cambridge Düşesi sadece bir bebek bekliyor.Yaşam tarzı kapağında yanlış bir şekilde 'Kate'in Büyük Haberleri: İkizleri Oluyor!' Yeni baskının ön yüzünde Middleton ve Prens William 'yakında altı kişilik bir aile' olacak ve 'tek yumurta' ikizlerinin adlarını ve cinsiyetlerini bildiğini iddia ediyor. Sayının içinde bir başlık, 'Hamile Kate’in Büyük Duyurusu: İkizler!' Diye bağırıyor. Elbette, Middleton böyle bir açıklama yapmadı ve yapmayacak. Gemide sadece bir bebeği var.

ist Herzogin von Cambridge schwanger

Yine de, tabloid, Middleton'ın iki kız çocuğu olduğunu iddia ediyor ve sözde 'asilzadeler içeriden', 'Kate ve William öğrendiklerinde şok oldular.' Sözde 'içeriden', annesini ve kız kardeşini 'onlara haber vermeleri için' heyecanla aradığını 'iddia ederken, sözde bir' saray kaynağı ', bebeklerin' bireyler olarak görülmesi ve kendi çocuklarını geliştirmelerine izin verilmesi 'konusunda ısrar ediyor kişilikler. ' Sözde muhbir, 'Kate ve William henüz isimlere karar vermediler, [ancak] aynı harf veya kafiye ile başlamak için onları koordine etmeyi planlamıyorlar' diye ekliyor. Seçenekler listesinin 'Victoria, Alice, Olivia, Alexandra ve Elizabeth' i içerdiği söyleniyor.

Kapak hikayesinin geri kalanı, iki ayrı çocuk odası için sözde planlar, Prens George ve Prenses Charlotte ile kardeş bağlarından ve Prens William'ın 'Kate'in ikizler doğduğunda çok fazla uğraşacağından korktuğu' iddialarıyla dolu. Makale, 'saray kaynağı' olduğu iddia edilen 'Kraliçe, torununun ve Kate'in ikiz beklediklerini duyunca çok seviniyor.' Yine de Kensington Sarayı anlatıyor Dedikoducu Polis aslında durum bu değil.

Resme işaret etmek Geçen hafta yayınlanan Twitter beyanı Saray, Middleton ve Prens William'ın nisan ayında tek yumurta ikizi veya iki bebek değil “bir bebek” beklediklerinin açıklandığını vurguluyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu resmi yorum, magazin dergisinin kapak haberinde hiçbir yerde yer almıyor. Sonunda, Yaşam tarzı genellikle gerçek yerine kurguyu tercih eder.

Bir yıldan daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis bir kapak hikayesinde yanlış bir şekilde iddia ettiği için dergiyi bozdu Middleton ikizlere hamileydi . O zaman haklı olarak, bırakın ikisini, bir bebek bile beklemediğini bildirdik. Şimdi Düşes gerçekten de ailesini genişlettiğine göre, çıkış, gazete bayilerinde dikkat çekici bir kapak yapmak için ikiz anlatısını geri getirdi. Ancak Middleton, Nisan ayında yalnızca bir çocuk doğurduğunda, yayın gerçek haber değil, yanlış bilgi kaynağı olarak yeniden ifşa edilecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.