Bu hafta, magazin dergilerinin bu hafta sonu kesinlikle beyinlerinde bebekleri oldu. İşte su yüzüne çıkan çeşitli hamilelik söylentilerinin bir özeti.

jonny depp und bernstein hörten

Gwen Stefani Bebek Yumruğu ile Görüldü mü?

Nadiren güvenilir National Enquirer yakın zamanda nişanlanan Gwen Stefani ve Blake Shelton'ın yolda bir bebek sahibi olabileceğini bu hafta bildirdi. Gazeteci gazeteci, çıkış noktasına 'Gwen'in henüz hiçbir şeyi onaylamadığını, ancak bunu da saklayamayacağını' söylüyor. Hamilelik söylentileri ikisini çevreledi Ses yıllardır yargıçlar, Enquirer burada bir şey mi var? Bir göz atarız .Beyaz askısız elbiseli Jennifer Lawrence

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Jennifer Lawrence Hamile mi?

Birkaç ay önce bebek yumruğundan bahsetmişken Temasta Jennifer Lawrence'ın karantinadan en iyi şekilde yararlandığını iddia etti ve Açlık Oyunları star, yeni kocası Cooke Maroney ile bir aile kurmaya hazırdı. Dedikoducu Polis bazen, özellikle bu garip yılda, hamilelik söylentilerini bildirmeye devam etmek gerekir. Lawrence’ın sözde yaz hamileliği böyleydi, ancak oyuncu kısa süre önce yeni bir film çekmeye başladı. Peki ya hamilelik? Buradan daha fazlasını öğrenin.

Kate Middleton

(Temasta)

Jennifer Anniston adoptiert ein Baby

Kraliyet İkizleri 2021'de mi Geliyor?

Her bir tabloid, kraliyet ikizlerini zaman zaman tahmin etti. İddiayı kapağına yansıtan en sonuncusu, Temasta Bu Catherine, Cambridge Düşesi ikiz bekliyor. Kate Middleton ve Prince William'ın halihazırda arka arkaya üç asil çocuğu var, yakında bu çizgiye iki tane daha katılabilir mi? Dedikoducu Polis burada araştırır .

Angelina Jolie und Kate Middleton
Solda Ana de Armas

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com, Tinseltown / Shutterstock.com)

Ben Affleck ve Ana De Armas Aileye Hazır Mı?

Nihayet bugün, Yeni fikir birkaç dramatik iddiada bulunuyor. Birincisi, bu yılın başlarında çıkmaya başlayan Ben Affleck ve Ana de Armas'ın artık nişanlı olduğu bildiriliyor. Çiftin 2021 takvimindeki tek şey düğün de olmayabilir. Magazin gazetesi ayrıca Bıçaklar Çekildi yıldız ilk çocuğuna hamile. Çiftin geleceğinde düğün çanları ve küçük ayakların pıtırtı olabilir mi? Hadi bulalım .